Рибалка в Полтві, біля оперного.

Автор Roy, 06.06.2010 22:12:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

година 22, не раніше, бо точно спалимось. тре щоб хтось в полтві знімав ще.

zelja

Цитата: Ajaman від 16.07.2010 23:28:54
to Zelja
Можеш готувати свій х... для відсічєнія, бо в Полтві я був. ;)
НУ якшо ти там був то чого ти просиш нас туда тебе взяти ааааааа?

Ajaman

to Zelja
мені просто цікаво туди піти з людьми , які мають більший досвід з походів у Полтву , хочу  познайомитись з цікавими людьми.

zelja

ясно сорі шо так накинувся на тебе  ;D
Ну всеодно тре сочатку зустрітися за пивом  ;)

Ajaman

все в порядку ;)
то коли йдемо на пиво?

Roy

Цитата: stinger від 16.07.2010 23:44:43
година 22, не раніше, бо точно спалимось. тре щоб хтось в полтві знімав ще.
Знімати буде мій кулєґа та напарник Назар, якщо шось в нього не виканає тоді вже я.
Meine Ehre heißt Treue

zelja


Lesyk

то коли ідем? сьогодні? завтра?

Stinger

Сьодні на 22.00 - 22.30 інстал на білій скелі! всім учасникам мати світло, вудочки, відповідне взуття до колін, веселий настрій та готовність до несподіванок! ;)

Lesyk

хто іде нас знімати з кахве - напишіть мені шоб я дав вам номер їхнього менеджера шоб домовитися за зйомку - просто так там знімати не можна.

Stinger

всім учасникам рибалки в полтві: НА СЬОГОДНІ ВСЕ ВІДМІНЯЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ НЕ ПІДГОТОВЛЕНІСТЬ АКЦІЇ ТА ЧЕРЕЗ НЕГОТОВНІСТЬ УЧАСНИКІВ!!! акція переноситься до найкращіх часів, коли будуть узгоджені всі питання з освітленням, зйомкою, учасниками, погодою і інщі серйозні питання. коли все буде узгоджено - топікстартер дасть всім знати!

Roy

Ну що, порибалимо?  ;)
Думаю вже прийшов час на неї.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk


Caesar

+1 я за) а коли хоробакыв копати будемо?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lesyk

Цитата: Цезар від 04.10.2010 22:11:16
+1 я за) а коли хоробакыв копати будемо?
надіюсь це бува сарказм? бо особисто я взагалі без гачка сидітиму.

Caesar

це не сарказм, це запитання коли до того готуватись)))

Але до речі Якщо є любителі рибалки можливо вибратись кудись і по рибалити?)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Можна і червяк з гачком, навіть краще для фотографії. І риба жива буде, правда не Полтвяна риба. Лесик правильно зауважив, сидіти на чомусь треба. Для того підійде маленький розкладний таборик.
Ну і на рахунок часу. Протягом кількох днів маю обговорити план акції з Олесем Дзиндрою (Музей Ідей). Для того щоб це ще краще подати до глядача, та можливо додати ще якоїсь "перчинки" до акції.
Отож вже скоро, головне ретельно підготуватися.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

мої бахіли вже знудились чекати...

Дануся

я вже казала що з вами,але якось так про спорягу згадати забула ::)якщо хтось про мене подумає на рах. того,то +1 :)

Stinger

Та які проблеми, візьмеш одні з моїх гумовців ;)

147 Гості, 0 Користувачів