Постріляєм? =)

Автор Самая рыжая, 08.06.2010 13:27:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Самая рыжая

Пропоную 14.06.2010 вибратись на пейнтбол.  Дуже хороша контора. Максимум задоволення  мінімум фінансів. Була місяць назад і не шкодую. Місце проведення гри - майданчик в лісі поблизу с. Деревач. Їхати бажано до обіду. Людей, мабуть, буде немало. Заодно і перезнайомимся =)))))) ;D ;D ;D
:[

Sunkatalano

За б непроти, але в мене 14 екзамен...
Можливо, краще було б все організувати наприкінці місяця коли в народу сесія закінчиться?)

Самая рыжая

В кінці місяця ще раз організуєм ;D воно того варте =)
:[

Akella

підпишусь на кінець червня-початок липня))ціну в студію)
Akell me nice!

:-)

Я за кінець червня, але хз як воно все вийде.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Можна і на екзамені постріляти :) Чуваки в спорязі забігають на екзамен до злосного викладача і по ньому бах-бах ;D

Самая рыжая

Стартова ціна 60грн за 2-3год гри (наскільки кульок вистарчить) + пару грн на дорогу і на пиво =)))))))
Якщо кульки закінчуються, їх можна докупити на місці.
:[

Lesyk

Цитата: Самая рыжая від 08.06.2010 16:57:52
Стартова ціна 60грн за 2-3год гри (наскільки кульок вистарчить) + пару грн на дорогу і на пиво =)))))))
Якщо кульки закінчуються, їх можна докупити на місці.
а скільки коштує прокат іншого спорядження (самої зброї, окулярів і т.д.)?

Самая рыжая

Там все просто... При купівлі ящика кульок (600грн=2000кульок) на банду, решту снаряги дають безкоштовно... Туди входить : камуфляжний комбінезон, маска, рукавички, бронік, маркер, балон..
:[

Lesyk

тоді і я + за те шоб іти в кінці місяця (просто 14 в мене іспит :()

zelja

я теж за кінець червня.
У меня каГбе ссесія >:(

inkognito

   пейтбол - ІМХО відстій, хоча відчуття дуже реальні. Може хто в страйкбол на правду і на дійсно реальні відчуття??? (пишіт) - я проти смороду та запотівших масок, синяків через те, що через вищеозначену запотівшу маску ти не помітив противника...Припиніть бути Покемонами, займіть позицію справжньої  тактики та стратегії, а не дитячим побігенькам із кульками... Але то моє глупе ІМХО не більше
Resistance is futile

Самая рыжая

 :-\ Маска не запотіває бо зроблена із спеціального скла (провірено бо сама грала після 1л пива). А від страйкболу також залишаються синяки, + з фарбою веселіше =)
Так що якщо знайдуться бажаючі, після сессії обговорим дату і місце.
:[

inkognito

Ага, розкажіть мені більше байок дитячих - запотіває усе, що зроблено із НЕспеціального скла і усе, що зроблене із СПЕЦІЯЛЬНОГО скла... Хто більше, хто меньше. Скільки Вам років кажете, у якій грі приймали участь, назви команд та їх учасників? Може то який турнір був чи просто загадження атмосфери СО2?

 P.S. Чим більше випити пива - тем меньше запотіває маска.  :) Вже після 3 літрів запотівання практично не годен видіти по причині того, же не годен видіти...Світла Вам і чарівних масок, із чудо-матеріалу же ніколи не запотівають
Resistance is futile

Самая рыжая

Ну чому ж зразу турнір, для чого назви команд? Грали 1 раз. Ніхто не жалівся ні на пиво ні на маски, так як останні виготовляються зі склопакетом та антифоговим покриттям, дякуючи цьому, скло не потіє..
:[

inkognito

Цитата: Самая рыжая від 08.06.2010 21:42:53
Ну чому ж зразу турнір, для чого назви команд? Грали 1 раз. Ніхто не жалівся ні на пиво ні на маски, так як останні виготовляються зі склопакетом та антифоговим покриттям, дякуючи цьому, скло не потіє..

Тому що...Співчуваю...Ймовірно гарний спосіб проведення часу за відсутності моску та бажання керувати ситуацією (прошу без образ). Видно, що 1 раз...Щиро сподіваюсь, що у такій якості останній. Пересічний страйболіст мінімального рівня перестріляв би все це неподобство до години часу ні разу не спалившись. Так в чому суть забави? Синці можна і власними кінцівками поставити!
Resistance is futile

:-)

Онкологи не радять жінкам грати що в пейнт, що в аірсофт. Можливо з певним захистом це і безпечно. Хз. Своїй би не дозволив.
Декольтем своїм мене манила.

Самая рыжая

 :o :o :o Ставити синці власними кінцівками можна ЛИШЕ за відсутності мозку... 
   А Ви, мабуть, хотіли з першого разу зразу на чемпіонат?  Це не війна і не чергова місія Сталкера, і навіть не раунд контри. Це всього лиш відпочинок, розваги.
:[

Stinger

Згоден з Олегом, пейнтбол - відстій! я за страйкбол, це на багато цікавіше, хто не грав, тому не зрозуміти! там реально і тактика і маскування і зброя, і нафіг тим кольоровим г...мном себе мазати не треба. ІМХО!

inkognito

і ще раз співчуття для toya:

тут була лише версія висловити свою думку - пейнтбол є зло тому, що:

1)  зазвичай закриті ділянки та невелике поле бою;
2)  head shield запотіває полюбе, малі кути огляду;
3)  якась хірня зверху типу магазину бовтається і не дозволяє вести прицільний вогонь;
4)  із натурального - йно попадання джелатинової гидоти
5)  дорого і не усім доступно

P.S. Має пан перше попередження через вживання ненормативної лексики у минулому дописі, далі нагадую - бан на три дні. А повідомлення уже в Смітнику, де усі охочі мають можливість із ним ознайомитись

Resistance is futile

270 Гості, 0 Користувачів