Постріляєм? =)

Автор Самая рыжая, 08.06.2010 13:27:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

toya

Цитуватиі ще раз співчуття для toya:
дякую, але не варто.

Цитуватитут була лише версія висловити свою думку - пейнтбол є зло тому, що:
Ваша "версія" ось: "п/б - гівно, грайте всі в страйкбол, всі пейнтболісти дебіли і не розуміють в яке г вони грають". Якщо Ви вважаєте що це нормально, я навряд чи Вас переконаю.

П.С.
повідомлення в смітник Ви викинули з особистих мотивів, але я не ображаюсь.

1)  зазвичай закриті ділянки та невелике поле бою;
------------
це недолік чи перевага ?

2)  head shield запотіває полюбе, малі кути огляду;
------------
після футболу ноги болять - фігова гра, після баскету ноги не болять - хороша гра :-)

3)  якась хірня зверху типу магазину бовтається і не дозволяє вести прицільний вогонь;
------------
жах !

4)  із натурального - йно попадання джелатинової гидоти
------------
постійні падіння в футболі - ну блін що за відстійна гра :-)

5)  дорого і не усім доступно
------------
страйкбол доступний всім 100%. як квач :-)


:-)

Пан toya порівнює мілітарні ігри з футболом, це всеодно, що Х з пальцем. Категорична оцінка свідчить про суб'єктивізм та можливо обмеженість дописувача. та й тема присвячена власне розділу "шутери" мілітарних ігор.

Я прихильник перших, тому що результат залежить не лише від ніг. ГГ.
Мілітарні ігри вимагають більш комплексного підходу. Має значення як фізична форма, так і спорядження, так і досвід і спорядження і зброя, а також знання і розуміння певних військово-прикладних дисциплін.
На жаль не грав в Пейнт та Аірсофт стільки, щоб сказати, що з них краще, бо все відносно.

P.S. 22 спітнілих мужика, що тискаються один з одним. Фііііі...
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

Цитувати
П.С.
повідомлення в смітник Ви викинули з особистих мотивів, але я не ображаюсь.

В повідомленні містилась нецензурна лексика, що порушує пункт 4.8.5 Правил Форму. Погляньте Правила Форуму, а також власне повідомлення у Смітнику та зробіть висновки - я не маю жодного бажання банити Вас, але якшо пан не розуміє простих істин - доведеться так робити...
Resistance is futile

toya

ах, сорі, за це дійсно прошу вибачення. Емоції.

Stinger

Народ! годі лаятись і піськами мірятись, дівчина запропонувала погратись, то просто зголосіться погратись з нею, або відмовтеся, чого балаган влаштовувати? Мені наприклад не цікавий пейнтбол, і я описав чому саме, але є люди яким то подобається, і немає в тому ніц поганого, хтось любить морозиво на палочці, а хтось в стаканчіку, так і тут) нехай люди грають собі, все ж на природі, так би мовити спорт)

zelja

Кіпіш підняли на рівномумісці :-\
Я не грав ні в пейнт ні в страйк і немаю нічого проти одного і другого...
Кожна гра має свої "+" і "-".І шо кому подобається :)

226 Гості, 0 Користувачів