Трохи Рівненщини

Автор :-), 08.06.2010 18:36:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

Буду сюди закидати місцини тамтешні про які тут не писалося.

Отже, є кілька ДЗОТів, недалеко від міста Березне, Рівненської області - там де сірники роблять. :)
Фото з панораміо:


Лінк на Вікімапію. Їх там кілька в лінію, віддаліть і побачите.

Що я про них знаю:
Польські, для їх побудови возили цемент з Іспанії.
В боях не застосовувалися, бо не так стоять, один таки підірвали, але то було дуже важко, тому на них забили. Входи наче б заварено, "бо викури потім звідти когось".
Знаходиться відразу біля дороги, недалеко від траси Костопіль-Сарни, вона ж - Рівне-Сарни.

Крім того біля Костополя недалеко є Геологічний заказник "Базальтові стовпи".


За одно можна і дозиметри там "поганяти". ;)

А про Сарни, то є т.зв. Поліський Трамвай. Типу карпатського, але по рівному і регулярно.
Фото вузькоколійки тут.

Переваги того регіону перед Карпатами - не надто згиджено туристами, хоча є досить високий фон, 4 зона все ж таки.
Якщо їхати, то непогано десь в серпні.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Селище базальтова, карєр Янова долина. Був там у 2005 році. Масштаби вражають.










ZIPPO

Минулих вихідних ми пірнали з аквалангом на тому базальтовому кар'єрі. Місцина дійсно красива. Але нас більше ціквило підводне царство. Максимальна глибина яка нам зустрічалась це 9 метрів. Видимість до 2-х метрів. Дно місцями усіяне каменюками і просто ілом який складав близько 5-7 см. Температура води була 17 градусів. Термокліна небуло. Фішкою відпочинку стали раки. Їх там тьма тмуща. В перший день наловили 8 кг, на други 4 кг які взяли додому.
Як завше, кілька фото http://diving.lviv.ua/gallery/thumbnails-19.html
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of".

294 Гості, 0 Користувачів