Атом, же сі взбісив

Автор inkognito, 11.06.2010 19:54:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

    Цього тижня подорожуючи закавулками caves.ru (моск.), здибав гарне посилання на єдну гарну сторінку же котру рекомендую читати усім. Ось воно, а тут головна сторінка сайту. Щиро раджу почитати (йой багато) тим, хто ше того не видів. Погляньте на "Меню сайта", же зверху троха лівіше
Resistance is futile

Stinger

Йой дядько! маєш від мене +, вже додав ресурс у обрані)

Roy

ЦитуватиДостоянием общественности стала информация о радиационных экспериментах в США над людьми. С 1940-х годов и вплоть до 1970-х им подверглись более 23 тыс. человек. Во время одного из подобных опытов более сотни школьников из штата Массачусетс накормили овсянкой, содержащей радиоактивные элементы. Проводились также тестикулярное облучение заключенных с целью установления дозы, вызывающей бесплодие, и опыты над беременными женщинами. В 1993 году, узнав о серии особо опасных исследований, которые включали введение плутония людям, ничего об этом не подозревавшим, министр энергетики США О'Лири заявила: «Я могу сравнить это только с нацистской Германией» (Makhijani, Kennedy, 1994)
:o
Супер, раджу почитати, дууже цікаво. Ну і від мене + за цінний ресурс! Дякую.
Meine Ehre heißt Treue

YserL


zelja


Bottlehunter

Оскільки посилання в першому повідомленні не працюють, додам схожий ресурс іноземною мовою.
Про різні радіоактивні аварії та експерименти, в тому числі над людьми

Лінк на статтю
Най жиє Гуцулія!

Cawka

капець,таке дійсно відбуваэться??????  жесть я навіть уявити не міг(
Привіт Львів, вуйко гоноровий...

94 Гості, 0 Користувачів