ремонт монітора

Автор Skip, 12.06.2010 17:49:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Skip

сталася в мене прикра подія - під час грози згорів монітор (був включенийй в розетку в "режимі очікування"). Монітор samsung 930bf. В сервісному центрі на стороженка навішали лапші на вуха - типу якщо він вже не на гарантії вони таким не займаються, та й взагалі то треба в Київ відправляти.і тд і тп. Міг би хтось з форумчан подивитись на то і хоча б поставити діагноз - ремонту підлягає чи ні. В ідеалі, звичайно, було б добре його зремонтувати. Наразі в монітора працює лише кнопка on/off.
З мене само собою - пиво, квас і тд :)

P.S. Варіанти типу - розбери та подивись на то і то краще не пропонувати, бо я як полізу своїми кривими руками в середину монік можна буде використовувати тільки як рамку для картини  :)

inkognito

Resistance is futile

YserL

Плата живлення BIZET-17A напевно, коли включаєш кнопкою є зображеня під кутом?

Skip

ніяких зображень нема :( тільки кнопка світиться або не світиться

Golem

Думаю пиши користувачу t309 в приват. Але сумніваюся шо він буде го ремонтувати, при тій ціні, скільки вони коштують.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Ростислав

Вартість ремонту в приватного майстра блока живлення таких моніторів як правило не більша 300 грн, ціна ж такого монітора ніяк не менша 800 грн, а якщо стан хороший, то за такий і 1000 грн можна дати, все-таки 19" 5:4 і DVI-вхід.

inkognito

8-10 х 103 грн. - то замоцно. До $200 можна взяти шось 22` TN. до $500 шось на S-IPS
Resistance is futile

Skip

монітор успішно зремонтований за що велика подяка t309  :)

219 Гості, 0 Користувачів