Кінотеатр "Галичина"

Автор inkognito, 20.06.2010 14:12:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

 Обговорюємо основну тему нижче:
Resistance is futile

STALKER

супер :) тре буде туди сходити.всім по +

Golem

Дякую за звіт. Для мене Галичина асоціюється насамперед з радіоюазаром і періодом становлення мене як радіолюбителя. Бо базар в Стрийській парку я застав мало, на Зеленій - ше менше. А от на Любінській він протримався довго і то був його лебединий час. Бо то шо після того стало на АС-2 вже було не радіоюазаром. Просто кармничка для ремонтників. Радіодеталей там практично нема, одні лише запчастини.

Дивися ваші фотки а перед очима поставали столи з конденсаторами і мікросхемами, стелажі з книжками і ше багато чого. Напевно тому й не пішов я з вами, бо знав шо мене болітимуть спогади коли я мальком ходив там з відкритим ротом і купував на всі гроші радіобарахла :) А ше жили знайомі в сусідньому будинку і там я навчився пити пиво :) Короче Галичина то болюча тема. Але такою вона вже не буде. Тому краще най переобладнають на нічний клуб.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Аналогічно й у мене так: проходив по приміщенні, хотілось відчути той шум, рух людей, лавки з радіодеталями, працюючі електрони...Час змінив все, лише нагадують про радіобазар рекламні наклейки на стінах, ну і специфічний запах, хоча впринципі, він властивий багатьом таким будівлям, до прикладу як в кінотеатрі Львів. Цей запах створють старі облицювальні плити, звукопоглинаючі панелі...незнаю навіть що ще.
А що зараз? Зараз дестрой і розруха та приватні руки. Скоро думаю так не буде, аналог міленіума чи ще чогось в такому роді слід нам очікувати.
А ми ще встигли відчути та поринути у спогади, те, що нам до болю знайоме. Щоб побачити і забути.

От і нові зірки нашого кіно))))




Meine Ehre heißt Treue

:-)

Диктори трушні.

Як щодо експлорер-ТВ? ;)
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Супер місце :) Заінсталилися просто шикарно. Апаратна простио вражає кількістю електроніки, кодовим замком на вході, система вентиляції займає 5 частину підвалі, попробую зробити 3Д модель кінотеатру. Опублікуйте план підвалу хто сфоткав.
Зеля, постав ватермарки на фото :P

RedShift

До речі, в Червонограді такий самий кінотіЯтр. Але сходи на другий поверх розташовані зеркально. Він у центрі міста  і дуже добре ще фунциклірен. 
Darts matters!

axizep

яка ностальгія мене вхопила коли я то фсьо побачив.
згадалися і колейкі до входу і вхід по 50 коп. і товстий косогалзий барижка з совковими деталями біля входу і решту барижок по столах на першому поверсі і барижки між рядами в самому кінозалі,і толік з радіолямпами.тіко всього.
була ше історія як в кінотеатрі львів (тому шо в стрийському парку) один мій друг-радіолюбитель був допущений в не базарний час в залю кінотеатру.заліз під сцену і найшов там ничку барижзьку з купою добра,якого і власне собі трохи привласнив )
ото часи були. таке враження шо зовсім недавно та галичина працювала.
красива така була...
Slavko

Bottlehunter_

Занедбані кінотеатри Львова - обширна тема. Ось посилання на статтю   в zaxid.net. Ще є дуже класна стаття в "Інформаторі" за 10-16 червня, "Кіно по-львівськи" називається, постараюся найближчим часом зісканувати і скинути. В неті архіву газети нема :(
Най жиє Гуцулія!

inkognito

    Читав цю статтю в "Інхформаторі", можливо вона мене спонукала запропонувати Шановним Дописувачам відвідини "Галичини". А як панство думає шо до пропозиції облазити усі "кіна" Львову ("КіноПалац" сі не рахує) і на основі отриманих даних намалювати тру-мега-звіт? Чи потребує ця ідея реалізації в "Планах"?
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 22.06.2010 21:15:29
   Читав цю статтю в "Інхформаторі", можливо вона мене спонукала запропонувати Шановним Дописувачам відвідини "Галичини". А як панство думає шо до пропозиції облазити усі "кіна" Львову ("КіноПалац" сі не рахує) і на основі отриманих даних намалювати тру-мега-звіт? Чи потребує ця ідея реалізації в "Планах"?
Хороша ідея! Можна почати з кінотеатру Львів...
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Цитата: Roy від 22.06.2010 21:23:03
Цитата: inkognito від 22.06.2010 21:15:29
   Читав цю статтю в "Інхформаторі", можливо вона мене спонукала запропонувати Шановним Дописувачам відвідини "Галичини". А як панство думає шо до пропозиції облазити усі "кіна" Львову ("КіноПалац" сі не рахує) і на основі отриманих даних намалювати тру-мега-звіт? Чи потребує ця ідея реалізації в "Планах"?
Хороша ідея! Можна почати з кінотеатру Львів...
я за те щоб дослідити усі кіна Львова.Пишіть у плани-чекаю.

YserL

Кінотеатр Хмельницького під охороною, впринципі можна поговорити з ними. Я всім за. Варто напроситися в кінотеатр Львів.

inkognito

Цитата: YserL від 22.06.2010 21:57:32
Кінотеатр Хмельницького під охороною, впринципі можна поговорити з ними. Я всім за. Варто напроситися в кінотеатр Львів.

Яко і Галичина. Але хто заважає спробувати? Розвиток ідеї тут
Resistance is futile

Bottlehunter_

Як і обіцяв, скани статті. Якість не дуже, але прочитати можна.
















Най жиє Гуцулія!

Mike555

 :)
В когось є фотки підвалу ?
А то ті шо я видів,не дають його загальну картину

Про підвал :
Скіко людей може та поміститись ?
І чи його дійсно затоплює "по-шию" ?

inkognito

  Загальної картини немає, часу для файної фотосесії не було. На око у підвал залізе людей із 150-200, то якщо зайняти сходи та службові приміщення.
ЦитуватиІ чи його дійсно затоплює "по-шию" ?
Бо його дійсно деколи затоплює "по-шию" (с) 2011 Кеп. Наразі причина затоплення невідома, але є версія, що час-від-часу прориває Південно-Західний Колєктор і частина тої сили якраз осідає у підвалі Галичини.  :) :) :)
Resistance is futile

Romchick

to Mike555: Сходи туди і подивись. Отримаєш зразу всі відповіді на питання. Один раз побачити краще, ніж 100 разів почути. Погано ти старався в перший раз, щоб побачити його з середини.

Mike555

Був сьодня там.Нічо ак особливого.Хоча і цікаво.А підвал затоплений десь на пів-метра.

White Love

от і все.. "Галичина" вже давненько стояла обгороджена парканом, а тепер туди ще й почала заїжджати техніка.  Вікна мого будинка виходять на кінотеатр, кожен день прохожу повз, та ще жодного разу не була всередині "Галичини". На жаль, більше такої можливості не буде.  Біля дитячого майданчика почали міняти труби, зараз ведуться роботи біля самого кінотеатру. А  за огорожею є  жовтенький підйомний кран..Ну от..відчуваю себе невдахою..ех :-[


286 Гості, 0 Користувачів