Пробна новина :)

Автор Ростислав, 18.01.2009 20:30:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Ростислав

Я дуже радий що сайт буде знову працювати

RoMeL

Ага, привіт! Знадобився б нам художник якийсь, який логотип нарисував, ну і/або піктограмку сайту :D
Також шукаєм-набираєм модераторів ::)
Fruere vita, dum vivis

Ростислав

художника я знаю, думаю логотип зробить, а що саме має бути на логотипі ?

можемо спілкуватись через ICQ  497-888-474

RoMeL

Перший хоча б знаходився, а другого взагалі не існує ;D
Fruere vita, dum vivis

Ростислав

та в профілі в мене ж правильний номер ICQ 100%
зараз сам перевірю
   497888474

explorer

є пропозішн використовувати того чудіка, що зображено на symbol. Приклад реалізації в 88х31.

explorer

бтв, є пропозішн забрати напис "Легенда Дігу" %)

Ростислав

ІМХО чудік мені не подобається, він просто негарно виглядає

explorer

Цитата: Ростислав від 18.01.2009 23:10:22
ІМХО чудік мені не подобається, він просто негарно виглядає

Значить будем просити допомоги дизайнера :)
А "стрілка з федексу" - ідея гарна. Шкода що тільки не нова...

Golem

мені Лого подобається. Просто і зі смаком. Тільки картинку троха контрастнішу. А так лишити всьо по старому.
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

Наша кнопка :
<a href="http://explorer.lviv.ua/" target=_blank></a>[/code]

:P
Fruere vita, dum vivis

ZIPPO

На прохання Golem'а поставили у себе вашу кнопочку в розділі друзі http://extreme.lviv.ua/?tp=portal&topic=portal ;) Там же ж є і наш код кнопки :)
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of".

Golem

Дякую. Додамо і вас.
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Цитата: ZIPPO від 03.02.2009 17:56:48
На прохання Golem'а поставили у себе вашу кнопочку в розділі друзі http://extreme.lviv.ua/?tp=portal&topic=portal ;) Там же ж є і наш код кнопки :)

Привіт, ZIPPO :)
Повішу обов"язково :) то мабуть з тобою ми говорили рік тому у автобусі ІФ-Львів про поіхд в якому вас керівник замучав?))) я ще на вашому форумі потім писав, і звіт читав )

Golem

Нас додали ше www.beskyd.lviv.ua i www.pre.lviv.ua На останньому наша кнопка вже є також.

Також добре було б подружитися з Київськими форумами, зокрема acis, ше бачив шось подібне в Луцьку.
Дігери всіх країн єднайтеся!

slod

Цитата: RoMeL від 18.01.2009 20:37:02Також шукаєм-набираєм модераторів ::)

Погоджуюсь бути модератором інженерно-технічно-фортифікаційного розділу форуму :)

Golem

Покишо рішенням "тройки" модераотрів не набираємо. Інформація дещо застаріла.
Дігери всіх країн єднайтеся!

ZIPPO

Цитата: explorer від 04.02.2009 00:46:19Привіт, ZIPPO :)
Повішу обов"язково :) то мабуть з тобою ми говорили рік тому у автобусі ІФ-Львів про поіхд в якому вас керівник замучав?))) я ще на вашому форумі потім писав, і звіт читав )

Опаньки! :o Привіт LLL ;) я бачу світ тісний, ніколи б не подумав що ти explorer ::)
До речі, кнопочка наша щось не мигає :-\ і опис до неї не той... чи тут також заборонено російськомовні кнопочки? ::)
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of".

242 Гості, 0 Користувачів