Кіна Міста Лева

Автор inkognito, 22.06.2010 21:56:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

     А шо панство думає шодо пропозиції облазити усі "кіна" Львову ("КіноПалац" сі не рахує) і на основі отриманих даних намалювати тру-мега-звіт? "Галичина" вже є, на черзі купа ще досі не-eXplored об'єктів - той же "Львів", "Клекіт", кіно на Боді Хмельницького, на Личаківській...і багацько іншого. Прошу сі гуртувати у куманди та пробувати досліджувати об'єкти грунтовно, викладати гарні звіти. Хто котрий бере?
Resistance is futile

STALKER

можна тоді попробувати кінотеатр хмельницького

RedShift

Я за облазення всіх Львівських кнайп і також створити про це ТРУ МЕГА ЗВІТ.  ;)
А якщо по суті, то я б хоті в би ще раз пройтися Стрийським парком - тому я за "Львів"!
Darts matters!

SANECKA

Прпоную спочатку скласти список кінотеатрів і їх адреси,невключаючи Кінопалаців
1.Кінотеатр ім. Б.Хмельницького - пробувати договоритись з охороною.вул.Б.Хмельницького 11
2.Кінотеатр ім. І.Миколайчука - зимою там бував,охорони на той час не було,але всі входи і виходи були надійно забиті дошками.Висновок щн раз провести розвідку.вул.Личаківська 131.
3.Кінотеатр Львів - наразі діючий,рік назад був там,але на сам кіносеанс не ходив,зайшов туди щоб згадати молодість і пограти на ігрових автоматах СССР,багато з них не діючі або поломані,та все таки задоволення отримав.Думаю за мінімальну плату можна домовитись за ескурсію по кінотеатру.Тим більше в неті по відгукам взнав,що працюють там дуже добрі люди.вул. У.Самчука, 12
4.Кінотеатр Галичина - досліджений що дуже радує  :) .вул. Любінська, 93
5.Кінотеатр Стрілець - ніколи там не був і незнаю яка там ситуація.Проте знаю що він підлягає ліквідації і тому рахую що його треба поскоріше відвідати.Можливо хтось живе там близько,сповістіть про ситуацію. вул. Повітряна, 2
6.Кінотеатр Дзвін - також потрібно взнати чи можна там зробити фотосесію і ескурсію.Постараюсь завтра там побувати і подивитись.вул. Шептицьких, 45
7.Кінотеатр Сокіл - працюючий,також треба поїхати і пробувати домовитись за ескурсію.вул. В. Великого, 14 А
8.Кінотеатр Клекіт - неіснує :(.
9.Кінотеатр Київ - Наразі незнаю чи ще працює,тому теж пропоную-розвідку.пр. Шевченка, 8

10.Кінотеатр Піонер зараз театр Воскресіння-Ситуація невідома.пл. Ген. Г.Григоренка, 5
11.Кінотеатр Україна - По моєму вже не існує,можливо помиляюсь.Знаходився на пл.Галицікій.
12.Кінотеатр Дніпро - теж здається не існує.пр. Свободи, 5
13.Кінотеатр Спартак - зараз теж не існує  :(
14.Кінотеатр Дружба - знаходився у Парку культури.Прочитав що він згорів.Щось від нього залишилось????
15.Кінотеатр Левеня - зараз теж нема,там зараз банк,але я ще памятаю як я з мамою ходив туди на мультфільми.
16.Кінотеатр ім.Короленка - прочитав зі скану газети яка в нас на форумі,що його відали якомусь російському товаристві.
17.Кінотеатр Парк - У парку Костюшки теж згорів.
18.Кінотеатр ім.Котляревського - зі скану теж прочитав що був він на вул Варшавській і десь зник.
19.Кінотеатр Супутник - така доля як і у кінотеатру Стрілець.
20.Кінотеатр Зірка - теж незнаю що там зараз,прошу зголоситись яка там ситуація.Зелена 88

SANECKA

Одним словом ця тема мене дуже зацікавила,можливо щось напутав,наперед вибачаюсь.Але буду дуже радий подібним вилазкам.

Roy

Кінотеатр Київ - працює, кінотеатр Зірка - це ж клуб Пікассо!
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

21.Кінотеатр ім.Шевченка - знаходився на вул.Замарстинівська 130 батьки підказали :D.
22.Кінотеатр ім.Івана Франка - знаходився на вул.Братів Рогатинців 5 або 7.Батьки розповідали що там показували старі фільми.
23.Кінотеатр ім.Щорса потім його перейменували правда не помню як - вул.Волошина 8
24.Кінотеатр ім.Чкалова потім його перейменували в Арлекіно - вул.Городоцька 281.

still

Кінотеатр Дружбу відбудували і законсервували.

Bottlehunter

Не зважаючи на те, що тема в розділі "Плани", допишу все ж сюди, оскільки не бачу на форумі відповідного місця.


Отже, на ЖЖ Frankensstein'а знайшов звіт із вилазки до закинутого кінотеатру на околиці Донецька. Фотки викликали відчуття дежавю, десь я вже щось схоже бачив... Ага, та це ж кінотеатр ім. Миколайчука, що на Личаківській стоїть. З обладнанням всередині, до речі, але про це іншим разом.

Як виявилося, таких типових кінотеатрів на території країни десятки, якщо не сотні. І спроектувала їх радянський архітектор Зоя Осиповна Брод.  Існує навіть ЖЖ, де автор старанно позбирав фотки кінотеатрів з різних міст.
Най жиє Гуцулія!

Lesyk

Цитуватине-eXplored об'єктів - той же "Львів"
Він в мене п планах уже майже рік - точніше не стільки сама споруда, як щонедільна "служба" церкви "Відродження" (після побування на їхньому камцертє мені дуже стали цікаві збіговиська зомбоподібних мудаків, хехе. Ібо Сфіткє Єгове хоча б шось хоч трошки читали/вичали біблію, а тут вааааащщщеее патєрі. Впринципі подібні речі потрібно знімати лише на відео  8)).

225 Гості, 0 Користувачів