Залишки Автонавантажувача

Автор Golem, 20.01.2009 11:50:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

wanderer

Ех, трохи запізно прийшли. 4 роки тому починав там працювати поруч, так майже нічого ще не було відгороджено і порізано. А зараз лишилося мало що і оголошення "охоронець застосовує зброю без попередження"...
Ну і сталкери постаралися - метал шукають

Romchick

Цитата: wanderer від 27.07.2009 22:41:56
Ну і сталкери постаралися - метал шукають
Сталкери- це люди,які пізнають світ шляхом відвідування покинутихфабрик, будинків, військових частин ітд., ітп. А метал крали "мисливці за металом"

wanderer

хмм
вибачте, жартома називаємо тих шукачів сталкерами. помилка термінології

wanderer

а по пиці за що?? вони хліб і горілку собі добувають.

zelja


SOC

По пиці за те, що під черепом одні випари спирту залишились. Ось зхабарив такий корисну річ(наприклад, деталі станка чи якусь оптику), і цілу ще, так у відповідь на "продай!" шле нах(причитаючи, що він інтелігент старої закалки, з хуліганами типу мене не водиться), і вперто тягне на пункт прийому брухту(атвопілот). Де такий же її розбиває молотком.   Японці тим часом мають окремі заводи суто під переробку вживаної техніки, поки що в мінус, але не забуваймо, що ресурси в природі обмежені.
 То був відступ, тепер по темі, хоч і в зворотній хронології(був там раніше)
Ливарний цех, судячи з древніх фото і розмірів:

Йа, злий позер

ТруЪ пост-ядер

Ливарний цех- схоже для когось і тир, судячи з контрастної коробки по центру

Чуваки явно не там Т-4 знімали, зекономили б пару млн уо

Фото телефоном, як вже помітили- з ним евакуюватись легше ::)
Ми теж спалились того разу, правда не перед охороною а перед адміністративного виду жирдяями.
Завжди цікавило, відеоспостереження таки є, чи табличка дешевше, і теж відлякує. Я не знайшов, хоча сам колись оператором спостереження  працював і шукав по принципу " де б поставив я"
PS. Контрастна картонна таблиця в кадрі мішень, але скоріше не для стрільби  а для геодезичних вимірювань.
Я не тормоз- я повільний газ

Dexter

Уххххх як там гарно.давай якось вилазку туда організуєм.а то в компанії цікавіше ніж самому.тай блукати я довгенько буду поки його знайду????

inkognito

можна було б, я також за це - правда тепер виключно у неробочі години/вихидні можу бути  :(
Resistance is futile

VeNick

Цитата: Golem від 22.01.2009 11:06:12
Не так вже і зле. А то на Шевченка зараз взагалі ніц нема
та чого, дуже весела вулиця на ній є тюрма, цвинтар і до недавна був медвитверезник а зараз там, якщо я не помиляюсь притулок для бездомних)))
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Golem

Ага, а колись був концтабір де людей вбивали :) Ше внизу є військові склади часів бабці Австрії. Недалеко на місці Краківського був Єврейський цвинтар а на станції Клепарів складували цистерни з 0Жидова. І я живу якраз посередині цього всього: Між Тюрмою, Цвинтаром і Медвитверезником :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

VeNick

А я навпроти цвинтаря працюю і живу біля склозаводу
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Yuriy

Бував там класне містечко щоб полазити.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Andriy

Я там був на початку 2008, ніякої охорони не бачив, прямо на територію машиною заїхав - нікого взагалі не бачив.
Судячи по фотках, нічого не змінилося.

Golem

Територія територією. Там же сидить лохайка(lohika) і міська дорога з залізничної на шевченка проходить. Все відкрито. Охорона сидить справа в старому польському будинку, На початку огородженої зони з написом "Злі собаки. Ведеться відеоспостереження". Також вони час від часу вилазять і йдуть в закинутий корпус навпроти, перевіряють чи все тихо. На плечі обрізаний калаш. службова вівчарка. Так шо всьо серйозно.
Дігери всіх країн єднайтеся!

SOC

Просочування неприродним способомтобто з іншої сторони заводу. Випробування властивостей кольору coyote brown, модного в цьому сезоні в колах USMC і навколо.


кусок паркану, який обривається за кілька метрів- ще не захищає, але гроші вже коштує, як і більшість "винаходів" рагулів власників території.

в цьому цеху був козловий(чи правильніше в даному випадку-портальний) кран під стелею. Очевидно теж литво чи зберігання крупногабаритних деталей.


Я не тормоз- я повільний газ

Dexter

Ну так шо???
Давайте якось організуємо вилазку туди після НР??
Поки то всьо не знесли=)

swj

2Golem: сусід чи шо? 0_о
Ну та чого ж .Шевченка дійсно весела вулиця.

Думаю скоро не знесуть.ходжу повз той весь комплекс майже кожен день...вже десь рік нічого не роблять.напевно їм фінансування вкоротили або що.хз...

Доречі, якщо заходити із сторони Шевченка (голем має памятати час коли ще навпроти була пожарна частина), зправа можна помітити будівлю із досить габаритними дверми-воротами.якщо не помиляюсь, і якщо не помиляється джерело, то колись був відділ від пожежної частини.
Москаля в садочку,
в тихому куточку,
жде сокира жде.

Golem

не в тему, але ж. Переїхав я сюда в 2007році :)


Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Вчора були на території автонавантажувача Фляшкохантер, Ромчик та я. Заходили на територію заводу, та що по правій стороні вулиці Шевченка.
Попали в інструментальні цехи заводу.


Будівлі цехів побудовані ще за часів Польщі. Ми отримали змогу бачити такий "смачний" індастріал.




Наразі той шматок заводу зареєстрований як ЗАТ. Є директор, пара сторожів, четверо робітників, один менеджер та бухгалтер. В будівлях знаходяться доволі вартісні оптикорозточувальні верстати, на котрих ще працюють ці робітники. Є ще якийсь супер-пупер модний верстат на цифровому управлінні, купленний заводом ще у початку 90-х, при союзі. Біда в тому, що начинку(клеми та ін) тих наворочених верстатів скомуніздили. Цвєтмет все таки. Так і стоять ці верстати без діла, ні працювати вони не можуть, ні не можна здати їх на металобрухт. От така історія.

А може, причини всіх тих бід в тій табличці, що там висить:)


"что работая на неисправном оборудовании и неисправним инструментом,"

Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Розгрібаючи завали старих паперів в себе на квартирі, знайшов ось таку цікаву річ, звязану з Автонавантажувачем. На жаль, те, що було всередині не збереглося - під твердий картон обкладинки підклеєні листки зі старого молитовника.

Кого цікавить, що ж таке ці "соціалістіческіє обязатєльства" - можете прочитати отут.

Зверніть увагу на прізвище - то часом не родич Ромчика?  ;)

Най жиє Гуцулія!

319 Гості, 1 Користувач