Автор Тема: Покинута будівля на вул. Городоцькій (біля метро)  (Прочитано 24069 разів)

1 гість дивиться цю тему.

STALKER

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 313
  • Стать: Чоловіча
  • дослідник
    • Перегляд профілю
Двоє підлітків стрибнули з даху закинутої багатоповерхівки на околицях Львова. Читати і дивитися тут
Розшарити F VK G+

Electri4king

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
Цитувати
..на рівні 12-го поверху..
та? тоді скільки там поверхів? здається дев'ять. кожен поверх по три метри(грубо кажучи) дасть нам 27 метрів, якщо не рахувати перекриття. при тому що висота стандартної 12-поверхівки - 40 метрів. питання тоді, для чого таке перебільшення роблять? ніколи не перестану дивуватись з нашої міліції і змі.
хоча мені здається що на цю будівлю вже чекає "знос" після такої події
Розшарити F VK G+
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Андрій74

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 96
    • Перегляд профілю
Я дуже сумніваюсь,що знесуть цю будівлю.В Червонограді стоїть досих пір не добудована лікарня,там смерте було набагато більше...
Розшарити F VK G+
Най го качка копне...

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 31
    • Перегляд профілю
Цитувати
та? тоді скільки там поверхів? здається дев'ять. кожен поверх по три метри(грубо кажучи) дасть нам 27 метрів, якщо не рахувати перекриття. при тому що висота стандартної 12-поверхівки - 40 метрів. питання тоді, для чого таке перебільшення роблять? ніколи не перестану дивуватись з нашої міліції і змі.
Там більше, ніж 3 метри між поверхами. Тому, щоб краще зрозуміли висоту, замість 9-ох поверхів, написали 12.
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

Electri4king

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
Я дуже сумніваюсь,що знесуть цю будівлю.В Червонограді стоїть досих пір не добудована лікарня,там смерте було набагато більше...
там вже розбирають її, здається на початку цього року вже почали були
Розшарити F VK G+
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

lvivsky_digger

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -1
    • Перегляд профілю
Цитувати

ще не знесли)
Розшарити F VK G+