Покинута будівля на вул. Городоцькій (біля метро)

Автор RoMeL, 20.01.2009 20:26:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Були з паном Norbert`ом на цьому обєкті в лютому 2008. Фотки його. Ідея моя. ;D
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

explorer


SOC

Як неформальна галерея мистецтв-досить цікаво. Мінуси - відсутність як такого планування- внутрішніх перегородок і тд, що робить будинок прозорим і потребує для повної реалістичності пересуватись повзком ::)
також відсутність(крім 1го поверху) придатних до альпінізму поверхонь і присутність сходів - який сенс підкорювати те, куди зайде будь-який жирдяй(чи дистрофік). Це і викликає таку різноманітність написів і малюнків - немає цензури у вигляді важкодоступності місця.
 Сам там слонявся з 1998 і до цьогорічної зими.Фото звичайно викладав сюди: www.soc.io.ua

 В тумані споруда все ж таки мотивує до деяких видів.. спорту, але в реальності ніхто не буде "палитись" в прозорому приміщенні.

Вид на споруду с сусідньої промзони(тепер охороняється і майже забудована)

і власне вправи на ній, як на більш сприяючій

фото ще плівковою мильницею, скановане, оригінал провтикав під час кочування


дах споруди

зауважте відсутність сходів і присутність складу злочину вправи і мотивації як наслідок

агресивний пацифіст в процесі(замечен совершающим)

Я не тормоз- я повільний газ

Golem

Дуже цікаві в тебе альбоми. Приємно побачити заноймі місця з іншої точки. Ну і фізпідготовка вражає.
Дігери всіх країн єднайтеся!

SOC

З "пізньої творчості" тобто останні вправи(близько року тому)


емо-творчість, для психіатра-ціла наукова робота
з точки зору тупого бродячого самця - малювала людина,яку били в дитинстві

більш естетично, це на технічному поверсі-горищі

Я не тормоз- я повільний газ

Bottlehunter_

Сьгодні був на цьому об'єкті. Дуже сподобалося, незвичні відчуття, можливо, через велику кількість якісного графіті в одному місці , що для Львова не характерно, на відміну від Києва, Одеси, Дніпра, де стріт-арт взагалі розвинутий, ІМХО, на голову вище. Деякі малюнки з попередніх постів вже зникли, натомість з'явилися нові.

Біля будинку два великі торгові центри, хмари людей тусуються там, грузять з кошиків в багажники машин хавку і питво на свята і подарунки, що в ідеалі повинні опинитися сьогодні вночі під подушками рідних і близьких. А ти гуляєш зверху, місиш ногами свіжий сніг, розглядаєш графіті і всіх людей, маршрутки, лід на Кільцевій дорозі, "маленькі" хатки навпроти, ліс на обрії, що, напевно, буде в скорім часі вирубаний для нових хаток і виникає відчуття споглядання всієї суєти світу зверху, є можливість хоча б короткий час не брати участь у броунівському русі, що його прийнято називати життям. Отак ;D

На будівлі люблять тусуватися спотери - чуваки (і чувіхи), що фоткають літаки. З даху добре видно літаки, що летять з/на Скнилів.

Коли гуляєш там, слід бути обережним - в деяких місцях плит нема і під ногами стирчить арматура, все запорошене снігом, треба дивитися під ноги і важєти, щоб потім було кому розповідати про красиве місце ;)

Нижче кілька свіжих фото, найкрОсивіших на мій погляд































Най жиє Гуцулія!

greenandy


Bottlehunter_

Цитуватитам є якась огорожа?
Навколо будівлі огорожі нема, є металеві решітки на сходах, але через них легко перелізти. Як будеш там гуляти, дивись добре під ноги
Най жиє Гуцулія!

greenandy

ЦитуватиНавколо будівлі огорожі нема, є металеві решітки на сходах, але через них легко перелізти. Як будеш там гуляти, дивись добре під ноги
значить споруда закрита для різних відвідувачів? ;)
гаразд. буду знати. Дякую!

Mike555

Хлопці,ця споруда знаходится недалеко від "галереї графіті"
Координати : 49° 49' 22.92" N  23° 55' 20.97" E
Може хтось-щось знає,що там ,і чи це місце збереглось  ?





Terryos


falkoner


HardaleX

 Ну і ще пару моїх фоток, зроблених біля МЕТРО .

Будівля навпроти МЕТРО.






І ще один об'єкт. Ще й продається.





Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

ІНТРОВЕРТ 997

А я й не знав ,що біля мене є такий крутий арт центр (тре буде сходити )
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Андрій74

Чуваки,нікого не хочу образити,але мені здається ця тема вже застаріла
Най го качка копне...

Le-i-3o

Цитата: Андрій74 від 06.08.2015 13:21:04
Чуваки,нікого не хочу образити,але мені здається ця тема вже застаріла
От а що значить застаріла? Якщо хтось поїде в Чорнобиль, або в якийсь палац на львівщині, чи може викладе якийсь оригінальний звіт про Говерлу що явно старіше за цю будівлю то це буде ще застаріліще? Інтроверту + за відео.
Він копав, і ти копай!!!

227 Гості, 0 Користувачів