Покинута будівля на вул. Городоцькій (біля метро)

Автор RoMeL, 20.01.2009 20:26:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Двоє підлітків стрибнули з даху закинутої багатоповерхівки на околицях Львова. Читати і дивитися тут

Electri4king

Цитувати..на рівні 12-го поверху..
та? тоді скільки там поверхів? здається дев'ять. кожен поверх по три метри(грубо кажучи) дасть нам 27 метрів, якщо не рахувати перекриття. при тому що висота стандартної 12-поверхівки - 40 метрів. питання тоді, для чого таке перебільшення роблять? ніколи не перестану дивуватись з нашої міліції і змі.
хоча мені здається що на цю будівлю вже чекає "знос" після такої події
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Андрій74

Я дуже сумніваюсь,що знесуть цю будівлю.В Червонограді стоїть досих пір не добудована лікарня,там смерте було набагато більше...
Най го качка копне...

Fozi

Цитата: Electri4king від 24.11.2015 09:11:37
Цитувати..на рівні 12-го поверху..
та? тоді скільки там поверхів? здається дев'ять. кожен поверх по три метри(грубо кажучи) дасть нам 27 метрів, якщо не рахувати перекриття. при тому що висота стандартної 12-поверхівки - 40 метрів. питання тоді, для чого таке перебільшення роблять? ніколи не перестану дивуватись з нашої міліції і змі.
хоча мені здається що на цю будівлю вже чекає "знос" після такої події
Там більше, ніж 3 метри між поверхами. Тому, щоб краще зрозуміли висоту, замість 9-ох поверхів, написали 12.
Edge of a Revolution!!!

Electri4king

Цитата: Андрій74 від 24.11.2015 10:07:25
Я дуже сумніваюсь,що знесуть цю будівлю.В Червонограді стоїть досих пір не добудована лікарня,там смерте було набагато більше...
там вже розбирають її, здається на початку цього року вже почали були
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

lvivsky_digger

Цитата: Electri4king від 24.11.2015 09:11:37
Цитувати..на рівні 12-го поверху..
та? тоді скільки там поверхів? здається дев'ять. кожен поверх по три метри(грубо кажучи) дасть нам 27 метрів, якщо не рахувати перекриття. при тому що висота стандартної 12-поверхівки - 40 метрів. питання тоді, для чого таке перебільшення роблять? ніколи не перестану дивуватись з нашої міліції і змі.
хоча мені здається що на цю будівлю вже чекає "знос" після такої події

ще не знесли)
urban explorer

_Tarik_

Ну і я докину декілька фото, якщо ніхто не проти  ;)





Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

281 Гості, 0 Користувачів