Автор Тема: Лощина  (Прочитано 162373 рази)

2 гості дивляться цю тему.

ostik

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 11
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Лощина
« Відповідь #100 : 08.02.2010 20:23:49 »
і ще дві.
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 291
    • Перегляд профілю
« Відповідь #101 : 20.02.2010 22:25:12 »
від ivan.baraban з теми фото з лощини

Цитата:
Фото із Командного пункту ЛОЩИНА
я служив там в 82 р. вхідні двері були масивні білше пів метра товщини . залізо і бетон. В основній кімнаті знвходився прийомо-передавалний центр.Ми стояли на прослушці польщі. СОЛІДАРНОСТІ. В великому залі було повно шаф в яких знаходилась апаратура . а в інших кімнатах наші офіцери і прапора тримали картоплю прикол. Коли ми включали витяжку то двері вхідні не міг відкрити ніхто . Ця споруда знаходилас в лісі на території і була замаскована .Ккоомандиром частини був підполковник Голодрига -або Голий як ми його називали .В одній казармі з нами був вузел звязку командир майор Уколов .
Розшарити F VK G+

Hack

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 10
    • Перегляд профілю
« Відповідь #102 : 21.02.2010 01:14:44 »
Цитувати
В великому залі було повно шаф в яких знаходилась апаратура

Так чисто ради інтересу, а великий зал це який і де він там? Дивний якийсь опис Лощини... хоча може щось в тому правдивого і є!
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 541
    • Перегляд профілю
« Відповідь #103 : 21.02.2010 04:02:08 »
Повний брєд, який великий зал, яка прослушка? який ліс? де півметрові двері, або хоча б коробки від них, яка витяжка? де таку декомпресію там взяти? шо за бред? там вже в 90-му ніфіга не було, і я не здивуюся, якщо в профілі того дописувача рік народження буде молодший за 82 рік, нажаль подивитись не можу, бо сторінка чомусь недоступна...
Розшарити F VK G+

vad

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #104 : 21.02.2010 10:20:22 »
щодо цитати то це єрунда, насправді лощина ніколи небув командним пунктом ,це вузол звязку (ЗОК-Москва а також туда сходились ЛЗ з усіх стратегічно важливих бомбосховищ ЗОК )який при ядерному ударі мав сховати усебе роту солдат, завданням якої було обслуговування вузлу та ліній ,перемикання каналів та підсилення сигналу ,на той час стратегічний звязок був кабельним, яка там прослушка ,радіолокаційний вузол зверху лощини був побудований набагато пізніше і ніякого відношення до неї немає ,в бункері інформація не оброблялась все надходило в інший бункер що розташований під будівлею ЗОК, там є сектор звязку та кодування ,доречі дуже великий ярусний обєкт у нього мало сховатись усе командування ЗО і він був виритий на відміну лощина спочатку будувалась ,а потім була засипана і засаджена.
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1455
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #105 : 22.02.2010 04:16:02 »
Цитувати
лощина спочатку будувалась ,а потім була засипана і засаджена.
Цікаво..., все ж не можу з цим погодитись.
To vad: Можливо є якісь детальніші факти саме такого варіанту побудови даного об'єкту?
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #106 : 14.11.2010 20:20:58 »
Капітан Очевидність підказує, що у Львові. Конкретніше - у горі, між Клепарівською, Золотою та комплексом СКА.

Р.S. А ше Капітан казав читати попередні дописи та теми,  сім раз подумати, а потому спитати
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Цезар

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 187
    • Перегляд профілю
« Відповідь #107 : 15.11.2010 13:44:01 »
Був в четвер в Лощині.
Я сподівався на щось грандіозніше. Можливо всі враження псує стан цього об*єкту, а можливо і ні. Але скоро цей об*єкт кане  в воду і будемо ходи туди лише в ОЗК(це навіть добре вимиє все гівно і не впустить не тих людей) . А вода не впинно прибуває...

П.С. в мене виникло таке враження, що то не справжній ЦЗ а підстава, а справжній захований десь, від людськи очей по далі... Дуже сподіваюсь на це)
Розшарити F VK G+
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 291
    • Перегляд профілю
« Відповідь #108 : 15.11.2010 15:33:09 »
Лощина не заповниться водою . вода витікає через один з тунелів.
Розшарити F VK G+

Цезар

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 187
    • Перегляд профілю
« Відповідь #109 : 15.11.2010 15:37:07 »
якось вона не успішно витікає... ясно що не заповниться , все таки не всюди пройдеш по дощках і сміттю...
Розшарити F VK G+
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 291
    • Перегляд профілю
« Відповідь #110 : 15.11.2010 15:41:06 »
якось вона не успішно витікає... ясно що не заповниться , все таки не всюди пройдеш по дощках і сміттю...
В одному з тунелів є вода в гумаках можна пройти ... а так всюда нормально
Розшарити F VK G+

VinNi

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #111 : 16.06.2011 01:08:31 »
в мене одне питання, коли буде наступна вилазка, хочем з друзями сходити, але самы лызти покищо не хочем, повыдомте мене коли буде наступна вилазка, ми новачки так що будем дуже рады 8)
Розшарити F VK G+
Это ж надо было додуматься на шутливый вопрос родителей: Сынок. а ты когда нибудь курил??? ответить что именно?!

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1188
    • Перегляд профілю
« Відповідь #112 : 16.06.2011 01:13:19 »
Якщо чесно, в Лощину "старожили" вже майже не лазять ібо нецікаво, ніц там нового чомусь не з'являється. Створи краще тему в планах, збери таких же новачків як сам, прочитайте техніку безпеки, візьміть спорягу та й експлорьте на здоров'я ;)
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

VinNi

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #113 : 22.06.2011 12:56:36 »
А як на рахунок мусарів, нариків, бомжів, гопоти, чи часто їх там можна зустріти, скільки ліпше людей брати з собою???? ??? ::)
Розшарити F VK G+
Это ж надо было додуматься на шутливый вопрос родителей: Сынок. а ты когда нибудь курил??? ответить что именно?!

VinNi

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #114 : 30.06.2011 00:07:51 »
Дорогі друзі, у мене для вас не приємна новина, сьогодні о 17 годині вхід у лощину було замуровано. :-[ :-[ :'( :'( ??? ???

Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1455
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #115 : 30.06.2011 00:24:23 »
Сьогодні? Був свідком події? :)
Як на рахунок інших входів?
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #116 : 30.06.2011 00:30:30 »
Як казав класик, "Ето епік фейл!" :(
Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

VinNi

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #117 : 30.06.2011 00:34:48 »
Так сьогодні 28.06.2011, був, ми з дівчиною гуляли, і я побачив як двоє воєнних і ще троє цивільних замуровували вхід, а коли назад йшов, то вхід вже замурували, на рахунок інших входів незнаю, завтра подивлюсь. ???
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #118 : 30.06.2011 00:53:40 »
   То просто страшний ужжжос, що ви кажете! Цілком у стилі вояк - замазати нижні входи, а ліфтову шахту залишити відкритою. Най падають донизу - а так буде, земного тяжіння ніхто не відміняв. Натомість, щоб почати зверху - почали як завжди через дупу.

Мене особисто ця подія дуже тішить:
   1) Об'єкт буде збережено на троха довший термін;
   2) Сусідів не будуть мучити кайфующіє наріки та звуки лопающіхся целок після випускних та загалом круглорічно;
   3) Кому треба - попаде туди тим чи іншим шляхом;

Profit спитаєте Ви? Він у пункті №1, а стіни довго не стоять якщо це комусь потрібно. Тому я більш радий, ніж засмучений із приводу цієї події.

З.І. Міськорада, облрада - читаєте нас? Нам приємно, і більш за все приємно, що за ті роки було вперше звернуто на нас увагу. Прошу задуматись, до Євро-12 (без ремонтів та реконструкцій, йно гівно забрати) із цього місця можна було б придумати непоганий туристичний атраційон. Але чи Вам то треба?
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

VinNi

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #119 : 30.06.2011 01:01:44 »
З цим я з тобою погоджуюсь.
Розшарити F VK G+