Автор Тема: Лощина  (Прочитано 132880 разів)

2 гості дивляться цю тему.

cdromchyk

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг -64
  • Стать: Чоловіча
  • cdromchyk
    • Перегляд профілю
Re: Лощина
« Відповідь #20 : 27.05.2009 19:54:57 »
Лощина була побудована здається в 60-х роках,

Скоріше всього помиляєшся бо він би був зара троха завалений , доречі я там знайшов журнал де знаходилися записи інженера він був датований 86 роком.

Хлопаки, не знаю кому вірити. Інфу про Лощину шукаю давно. Ось знайшов одне своє листування: березень 2008 року. Я надибав колись на одному форумі хлопаку - звали Тарас Худе****(з естетичн.міркувань). Він розповів мені, що його батько працював колись на СКА і багато розповідав про Лощину, зокрема, що її побудували в 1930-1940 роках. Що це був заглиблеий командний пункт колишнього Прикарпатсткого військового округу. Що у 80-ті його перестали тримати в бойовій готовності, а у 87-му почали виносити апаратуру та все цінне.

Окрім всього: зайшов на Вікіпедію прочитав про помплекс СКА: ось фрагмент: Стадион был домашним стадионом футбольной команды ?СКА (Львов), которая существовала в 1949-1989 годах.
Отож цим будівлям явно перекотило за 60... Ось та ще тут

P.S.: Цікаво колись знайдеться людина, яка розкаже усю правду і дась відповіді на всі питання, що нас цікавлять?  ???
Розшарити F VK G+
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #21 : 27.05.2009 21:52:51 »
   Сподіваюсь, що буде така людина. СКА був дійсно побудований давно, але це зовсім не означає, що "Лощина" була побудована в той час. Дуже кондово зроблена вона скажу я вам. Можливо можна буде щось дізнатись порівнюючи із аналогічними спорудами. Ось стаття датована 2006 роком, там згадується, цитую "Літопис Західного оперативного командування розпочинається 3-го травня 1946 року".  Був би бомбік побудований у 30-х - я б хтів зараз бачити його стан...комплєтна руїна була б там, що і пару метрів не проповзеш.

ПрикВО, його власне інфраструктура як ми розуміємо за пару-трійку років не могла бути створена. Як мінімум на мене можу шацувати побудову кінцем 50, початком 60-их років - а тоді вже була потреба у бункерах протиядерних, тим більше коло штабу округу.

Військові не закинули б просто так такий "соковитий" об`єкт, і як на мене це могло бути тільки тому, що оний перестав відповідати їх стратегічним вимогам = відси треба шукати поточний бомбік ПрикВО, і те що він існує у мене жодних сумнівів не викликає. Але мабуть смертні туди попасти не зможуть принаймі зараз.

З.І.  Якщо прізвище Тараса, Х***** то я його знаю, далі - в Особистих Повідомленнях, не вірив би боянам.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 477
    • Перегляд профілю
« Відповідь #22 : 22.06.2009 11:39:45 »
Розшарити F VK G+

Echo

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
  • Ехо
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 29.07.2009 20:08:14 »
сьогодні заглянули в Лощину (давно там не був). Комусь спадає на думку, от нащо було мордувати той дізель? Шкода не зробив фотографію, але в мій минулий візит тої частини, що біля входу в кімнату було більше  :'(

І ще запитання - вологість так сильно посилюється там тільки в літній період?

Розшарити F VK G+

wanderer

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #24 : 29.07.2009 21:55:58 »
Цитувати
Він розповів мені, що його батько працював колись на СКА і багато розповідав про Лощину, зокрема, що її побудували в 1930-1940 роках. Що це був заглиблеий командний пункт колишнього Прикарпатсткого військового округу. Що у 80-ті його перестали тримати в бойовій готовності, а у 87-му почали виносити апаратуру та все цінне.
погано знаю історію, але який же в 1930 прикво у львові, хіба радянська влада не в 39-му прийшла ?
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 515
    • Перегляд профілю
« Відповідь #25 : 30.07.2009 00:04:45 »
Тоді ще й ядреної зброї не було, нащо таке будувати? цей об'єкт 50-х - 60-х років, сталінсько-хрущьовської епохи...
Розшарити F VK G+

xFaNaTx

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #26 : 14.08.2009 23:11:48 »
Знаю ще 1 факт про Лощину. Всі об*єкти даного типу при якомусь ЧП мали мати систему затомплення так от від одного службовця щто служив і в німеччині і тут чув таке. І він ще розповідав що від озера що коло трицятки йдуть труби в лощину і щось той бак на 7 здається поверсі мене трохи насторожував.
П.С.про статтю на 2 сторінці. Деякі умільці казали ніби ходи Лощини доходять до левандівки інші що до мотозаводу але мені здається що це все було давно і неправда
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 515
    • Перегляд профілю
« Відповідь #27 : 15.08.2009 05:44:52 »
Брехня то все! хто сумнівається, нехай сам туди сходить та пошукає...
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #28 : 16.08.2009 15:26:15 »
  Ми ж там усе облазили і кожен кв2см. перевірили практично. Окрім затопленої кімнати звісно. Але і у ній немає жодного спуску донизу, хіба труба невідома із стелі торчить...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 268
    • Перегляд профілю
« Відповідь #29 : 16.08.2009 22:16:51 »
 Окрім затопленої кімнати звісно.
Хе а це тоді шо таке ?
Розшарити F VK G+

Romchick

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 217
    • Перегляд профілю
« Відповідь #30 : 16.08.2009 22:38:15 »
Не зрозумів, на що вказує сцилка п.Zelja.
Розшарити F VK G+

Akella

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг -33
    • Перегляд профілю
« Відповідь #31 : 16.08.2009 22:55:48 »
то мабуть вело в тему в якій говорилось шо Декс зі Стінгером лазили по тій кімнаті десь порядка місяця півтора тому,і ніц не найшли)))
Розшарити F VK G+
Akell me nice!

xFaNaTx

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #32 : 18.08.2009 21:11:40 »
Цитувати
І ще запитання - вологість так сильно посилюється там тільки в літній період?
Зимою там досить сухо але вода заржавіла. Весною трохи мокро. От коли ходив в кінці травня (були близько тижня сильні дощі) вода піднялась в одному з виходів десь на пів метра а може і більше. Не замітив ями і влетів в ту воду холоднішу ніж в гірській річці але дойшов до вихода=))) Так що рівень води залежить від погоди

Розшарити F VK G+

Dexter

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 147
    • Перегляд профілю
« Відповідь #33 : 15.09.2009 22:54:00 »
А в нас тепер власний водоспад в Лощині.недавно забігав на СКА по справах і зайшов на 5 хв в бункер...я вам скажу там стало свіжіше,відчувається запах хлорки і дуж гарний крайовид на новий Львівський фонтан ;D
Розшарити F VK G+
Pride

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 268
    • Перегляд профілю
« Відповідь #34 : 16.09.2009 16:45:27 »
все фонтану  нема Romchik казав шо там мантьори заліпили диру кілком  8)
Розшарити F VK G+

Romchick

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 217
    • Перегляд профілю
« Відповідь #35 : 16.09.2009 17:00:28 »
Декілька днів тому з труби бив ось такий фонтан

І ХТОСЬ посмів осквернити Лощину огидною рожевою фарбою

Там ще був підпис, але точно не памятяю хто, по-моєму щось типу SUB CREW, але можу помилятись.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 677
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #36 : 16.09.2009 17:14:57 »
SUB CREW - відомі своїми недоречними написами. Аналогічні є в Бомбіку на Чорновола Мені шкода, дехто може подумати шо наш форум має до цього неподобства якесь відношення. Маю банку фарби. Чорної. Хто туда йтиме - з задоволенням позичу шоб замалював цю ганьбу. А також зроблю їм зауваження поки що в усній формі.
Розшарити F VK G+
курча

Chuhaystur

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 52
  • Тру-діггери не здаються!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #37 : 19.09.2009 10:43:30 »
Нуууу, куди ж так? Перш, ніж змія атакує, вона дає чітке попередження (біологія за 8 клас). Не справав взяти і набити морду (то завжди встигнеться) Раз вже вони зробили помилку то спочатку потрібно просто попередити, шоб такі казуси НЕ повторювалися, бо, погоджуюсь, такі речі псують нашу репутацію. Наскількия знаю, вони отримали бан, і загальний осуд. Тепер подивимося, якщо вони не будуть більше так помилятися, то справу можна буде забути. :)
Розшарити F VK G+
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

jony

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #38 : 19.09.2009 11:54:35 »
привіт усім:)
новеньким сюди можна?:)
дуже зацікавила тема про Лощину. хочемо зібрати компанію невеличку і сходити туди. порадьте, коли краще йти туди щоб поменше було проблем з наріками та алкашами? і що брати з собою крім взуття, брудного одягу, багато світла, паспортів?
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 677
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #39 : 19.09.2009 19:30:51 »
Привіт. Звісно шо можна і треба. Лазьте, пишіть, звітуйте.

В лощину я завжди лажу ранком. Тоді точно нікого нема. Але якшо когось і зустрінете - то менти вас не чіпатимуть якшо маєте документи і не маєте плану. А гопи тікатимуть, бо ви переважаєте їх в кількості світла. :)

Того шо ви перерахували достатньо, головне світло, карта і взуття. Більше про спорягу можете проячитати в прикріплених темах внизу форуму.
Розшарити F VK G+
курча