Автор Тема: Лощина  (Прочитано 157846 разів)

1 гість дивиться цю тему.

cdromchyk

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг -64
  • Стать: Чоловіча
  • cdromchyk
    • Перегляд профілю
Re: Лощина
« Відповідь #20 : 26.05.2009 23:29:03 »
  Об`єкт "Скеля", судячи по фото - "рідна" сестра Лощини. Коростень, Житомирська область
О, до речі в Скелі - 3 рівні. І проект дійсно схожий на Лощину. Хм, може у Лощини теж ще є рівні? Хоча... ви це вже спростували...
Хм, народ, а нікого не цікавить чому один вихід в Лощині замуровано, тим часом я інші 6 ніхто не чіпав? Може в цьому є якась таємниця?  ???

ІМХО - з такими речами не жартували. На інших обєктах при потребі все замуровували і заливали бетоном - але здебільшого тому, що вороги найчастіше всі проходи заміновували - і щоб нікому нічого не відірвало вони обирали дешевший варіант розміновування - закрити ходи шляхом ведення будівельних робіт ;D
Розшарити F VK G+
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #21 : 27.05.2009 10:01:27 »
   Лощина була побудована здається в 60-х роках, ворогами і мінуванням об`єкту навіть не пахло близько ( а в той час він був діючий ще). Окрім того збоку військова частина.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

cdromchyk

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг -64
  • cdromchyk
    • Перегляд профілю
« Відповідь #22 : 27.05.2009 11:28:11 »
Лощина була побудована здається в 60-х роках
Це був пунк звязку ПРИКВО, відповідно будувався десь у 30-их роках. Хоча може і помиляюсь...

ворогами і мінуванням об`єкту навіть не пахло близько ( а в той час він був діючий ще). Окрім того збоку військова частина.
Хм, в цьому ти правий, але якщо збоку військова частина, яка в любому випадку може ще там сховатись в разі чогось, то для чого замуровувати один тунель? Тим більше він ззовні не має наземного входу... куди він тоді шурував?
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 273
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 27.05.2009 17:22:36 »
Лощина була побудована здається в 60-х роках
Скоріше всього помиляєшся бо він би був зара троха завалений , доречі я там знайшов журнал де знаходилися записи інженера він був датований 86 роком.

Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #24 : 27.05.2009 17:26:06 »
    та і нафіг було в 30-ті такі бомбіки будувати? Лощина була збудована щоб протистояти ядерному удару, котрої в 30-ті роки ще не було  :)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

cdromchyk

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг -64
  • cdromchyk
    • Перегляд профілю
« Відповідь #25 : 27.05.2009 19:54:57 »
Лощина була побудована здається в 60-х роках,

Скоріше всього помиляєшся бо він би був зара троха завалений , доречі я там знайшов журнал де знаходилися записи інженера він був датований 86 роком.

Хлопаки, не знаю кому вірити. Інфу про Лощину шукаю давно. Ось знайшов одне своє листування: березень 2008 року. Я надибав колись на одному форумі хлопаку - звали Тарас Худе****(з естетичн.міркувань). Він розповів мені, що його батько працював колись на СКА і багато розповідав про Лощину, зокрема, що її побудували в 1930-1940 роках. Що це був заглиблеий командний пункт колишнього Прикарпатсткого військового округу. Що у 80-ті його перестали тримати в бойовій готовності, а у 87-му почали виносити апаратуру та все цінне.

Окрім всього: зайшов на Вікіпедію прочитав про помплекс СКА: ось фрагмент: Стадион был домашним стадионом футбольной команды ?СКА (Львов), которая существовала в 1949-1989 годах.
Отож цим будівлям явно перекотило за 60... Ось та ще тут

P.S.: Цікаво колись знайдеться людина, яка розкаже усю правду і дась відповіді на всі питання, що нас цікавлять?  ???
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #26 : 27.05.2009 21:52:51 »
   Сподіваюсь, що буде така людина. СКА був дійсно побудований давно, але це зовсім не означає, що "Лощина" була побудована в той час. Дуже кондово зроблена вона скажу я вам. Можливо можна буде щось дізнатись порівнюючи із аналогічними спорудами. Ось стаття датована 2006 роком, там згадується, цитую "Літопис Західного оперативного командування розпочинається 3-го травня 1946 року".  Був би бомбік побудований у 30-х - я б хтів зараз бачити його стан...комплєтна руїна була б там, що і пару метрів не проповзеш.

ПрикВО, його власне інфраструктура як ми розуміємо за пару-трійку років не могла бути створена. Як мінімум на мене можу шацувати побудову кінцем 50, початком 60-их років - а тоді вже була потреба у бункерах протиядерних, тим більше коло штабу округу.

Військові не закинули б просто так такий "соковитий" об`єкт, і як на мене це могло бути тільки тому, що оний перестав відповідати їх стратегічним вимогам = відси треба шукати поточний бомбік ПрикВО, і те що він існує у мене жодних сумнівів не викликає. Але мабуть смертні туди попасти не зможуть принаймі зараз.

З.І.  Якщо прізвище Тараса, Х***** то я його знаю, далі - в Особистих Повідомленнях, не вірив би боянам.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 478
    • Перегляд профілю
« Відповідь #27 : 22.06.2009 11:39:45 »
Розшарити F VK G+

Echo

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
  • Ехо
    • Перегляд профілю
« Відповідь #28 : 29.07.2009 20:08:14 »
сьогодні заглянули в Лощину (давно там не був). Комусь спадає на думку, от нащо було мордувати той дізель? Шкода не зробив фотографію, але в мій минулий візит тої частини, що біля входу в кімнату було більше  :'(

І ще запитання - вологість так сильно посилюється там тільки в літній період?

Розшарити F VK G+

wanderer

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 7
    • Перегляд профілю
« Відповідь #29 : 29.07.2009 21:55:58 »
Цитувати
Він розповів мені, що його батько працював колись на СКА і багато розповідав про Лощину, зокрема, що її побудували в 1930-1940 роках. Що це був заглиблеий командний пункт колишнього Прикарпатсткого військового округу. Що у 80-ті його перестали тримати в бойовій готовності, а у 87-му почали виносити апаратуру та все цінне.
погано знаю історію, але який же в 1930 прикво у львові, хіба радянська влада не в 39-му прийшла ?
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 535
    • Перегляд профілю
« Відповідь #30 : 30.07.2009 00:04:45 »
Тоді ще й ядреної зброї не було, нащо таке будувати? цей об'єкт 50-х - 60-х років, сталінсько-хрущьовської епохи...
Розшарити F VK G+

xFaNaTx

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #31 : 14.08.2009 23:11:48 »
Знаю ще 1 факт про Лощину. Всі об*єкти даного типу при якомусь ЧП мали мати систему затомплення так от від одного службовця щто служив і в німеччині і тут чув таке. І він ще розповідав що від озера що коло трицятки йдуть труби в лощину і щось той бак на 7 здається поверсі мене трохи насторожував.
П.С.про статтю на 2 сторінці. Деякі умільці казали ніби ходи Лощини доходять до левандівки інші що до мотозаводу але мені здається що це все було давно і неправда
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 535
    • Перегляд профілю
« Відповідь #32 : 15.08.2009 05:44:52 »
Брехня то все! хто сумнівається, нехай сам туди сходить та пошукає...
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #33 : 16.08.2009 15:26:15 »
  Ми ж там усе облазили і кожен кв2см. перевірили практично. Окрім затопленої кімнати звісно. Але і у ній немає жодного спуску донизу, хіба труба невідома із стелі торчить...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 273
    • Перегляд профілю
« Відповідь #34 : 16.08.2009 22:16:51 »
 Окрім затопленої кімнати звісно.
Хе а це тоді шо таке ?
Розшарити F VK G+

Romchick

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 217
    • Перегляд профілю
« Відповідь #35 : 16.08.2009 22:38:15 »
Не зрозумів, на що вказує сцилка п.Zelja.
Розшарити F VK G+

Akella

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг -33
    • Перегляд профілю
« Відповідь #36 : 16.08.2009 22:55:48 »
то мабуть вело в тему в якій говорилось шо Декс зі Стінгером лазили по тій кімнаті десь порядка місяця півтора тому,і ніц не найшли)))
Розшарити F VK G+
Akell me nice!

xFaNaTx

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #37 : 18.08.2009 21:11:40 »
Цитувати
І ще запитання - вологість так сильно посилюється там тільки в літній період?
Зимою там досить сухо але вода заржавіла. Весною трохи мокро. От коли ходив в кінці травня (були близько тижня сильні дощі) вода піднялась в одному з виходів десь на пів метра а може і більше. Не замітив ями і влетів в ту воду холоднішу ніж в гірській річці але дойшов до вихода=))) Так що рівень води залежить від погоди

Розшарити F VK G+

Dexter

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 147
    • Перегляд профілю
« Відповідь #38 : 15.09.2009 22:54:00 »
А в нас тепер власний водоспад в Лощині.недавно забігав на СКА по справах і зайшов на 5 хв в бункер...я вам скажу там стало свіжіше,відчувається запах хлорки і дуж гарний крайовид на новий Львівський фонтан ;D
Розшарити F VK G+
Pride

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 273
    • Перегляд профілю
« Відповідь #39 : 16.09.2009 16:45:27 »
все фонтану  нема Romchik казав шо там мантьори заліпили диру кілком  8)
Розшарити F VK G+