технічні побажання

Автор Diggerman, 20.01.2009 20:30:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Diggerman

Усе чудово, але значки нових тем може виділити якимось кольором? Бо прочитані і нові теми якось тяжко відслідкувати, а приглядатись до стрілок важко
Полтва - мати усіх річок українських!!!

mxa

Текст який набираємо має бути трошки сірим, бо білий дуже ріже по очах.

Вношу пропозицію зробити форум закритим для Гостей, щоб повідомлення могли побачити тільки зареєстровані користувачі. Це звісно може суттево знизити приток нових юзерів, але відфільтрує небажаних гостів. Ті кого цікавить дігг все рівно зареєструються і зайдуть на форум.

Diggerman

Цитата: mxa від 20.01.2009 20:36:56
Вношу пропозицію зробити форум закритим для Гостей, щоб повідомлення могли побачити тільки зареєстровані користувачі. Це звісно може суттево знизити приток нових юзерів, але відфільтрує небажаних гостів. Ті кого цікавить дігг все рівно зареєструються і зайдуть на форум.

З одної сторони підтримую, з другої - треба порозмислити гуртом.
Полтва - мати усіх річок українських!!!

Golem

не підтримую. Форум не тільки про Діггерство, а й про Краєзнавство. Багато кому цікаві наші статті про Люки, вулиці і решта. Нашо їм реєструватися? Вони ітак ніколи писати інчого не будуть, але читати - так.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Korgyk

На форумі просто крутиться інфа яку не всім треба знати!

Diggerman

Шановний Коржику, якщо Ви вже з такими думками, то невиключено що ви з часом і від нас-форумчан почнете щось приховувати. Навіщо тоді все створювати?
Полтва - мати усіх річок українських!!!

Golem

Цитата: Korguk від 21.01.2009 14:43:17
На форумі просто крутиться інфа яку не всім треба знати!

Шо саме і кому саме знати не потрібно? Кому не потрібно, той не буде заходити і читати. А за наслідки, шо хтось полізе в Лощину і промочить собі ноги чи обригається почувши запах колектора - відповідає він сам. Про це чітко написано в правилах.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Korgyk

Ні я мав на увазі, що є статті про об"єкти в які лазити не мона. І про то знати  кожен не мусить.
::)

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Korgyk

Діючі заводи, ВЧ, Вузли звязку і т.д.

Golem

Ну в правилах же ш написано, шо все ан свій ризик. Хочеш - лізь, не хочеш - не лізь. Я не розумію твоєї позиції.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Ростислав

В принципі скрипт даного форуму дозволяє робити невидимими для гостей окремі розділи, або ж видимими їх тільки для певних груп користувачів, так що якщо тут дійсно буде інформація, яку не варто давати сканувати пошуковим машинам, то, я думаю, її можна буде так приховати.

Diggerman

... 10 КРОКІВ НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ ... (с) Т.Ю.В.
Полтва - мати усіх річок українських!!!

TANK

Підтримую Ростислава.  :) 8)

swj

бачив я на одному форумі багаторівневу сисему захисту.тобто приховані тільки певні лінки, абзаци інформації...можна створити щось подібне...
Пропоную змінити вигляд експлореру..може краще вернутися до старого(але це тільки власна думка)? ::)
Москаля в садочку,
в тихому куточку,
жде сокира жде.

Samoslav

Можна вставляти відео з youtube.com? Намагавася - невадало.

zelja

класно би було якшоб було трохи більше смайлів

Golem

Не думаю. В нас не сайт лол.ру чи тому подібні. Смайломанія заразила вже багато форумів. Як на мене - достатньо і тих шо є шоб виразити свої емоції. А створювати нові смайли і шукати причину шоб їх потім використати можна на інших "тематичних" форумах.
Дігери всіх країн єднайтеся!

278 Гості, 0 Користувачів