Снаряга для інсталу

Автор Diggerman, 21.01.2009 10:50:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Diggerman

Давайте будемо обговорювати у цій темі питаннящо стосуються снаряги для інсталу.
зараз мене цікавить де можна придбату коротку резинову куртку з капішоном тіпа від хімзи?
Полтва - мати усіх річок українських!!!

Golem

Плануємо зробити цю тему прикріплену на рівні з правилами і технікою безпеки. Скоро буде.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Korgyk

Зрештою, таких статей про те що треба мати із споряги є купа. Я думаю достатньо було б дати лише лінк.
От наприклад із задоволенням перечитав статтю лінк на яку знайшов тут на експлорері ОСЬ ТУТ

Diggerman

Ми тут намагаємось створити свій професійний осередок, а не базу даних лінків!!!
По лінках в гуглі можна вивчати дігг і сталк і потреба в цьому сайті відпадає. Ми всі цього хочемо?
Полтва - мати усіх річок українських!!!

Golem

Звичайно шо ніхто велосипед придумувати не буде. Вимоги до споряги такіж як і у всіх. Просто вважаю за потрібне написати відповіді на питання новачків, які приходиться багато разів повторювати. І оформити їх в легкому і зрозумілому стилі.

До Діггермана: "професійний" я б взяв в лапки. Швидше "за інтересами". Якщо, звісно, воно в тебе не професія. Але для більшості це захоплення, хоббі на яке вони витрачають свій вільний час і кошти. Тому, вважаю, не треба бути занадто серйозним а відноситися до цього саме як до хоббі :) Просто одержувати задоволення займаючись цим
Дігери всіх країн єднайтеся!

Diggerman

Я запитався, де у рідному Львові можна придбати коротку резинову куртку, обов'язково з капішоном, такого типу як хімза. Колись такі бачив.
..А на своє запитання отримав чотири поста та вилку, на яку накручені лінки  ;D

Так де можна купити, хтось бачив останнім часом у продажу чи ні??? Під Краківським немає...
Полтва - мати усіх річок українських!!!

Golem

Саме таку як ти пишеш - купив саме під Карківським на Джерельній. :) Може й нема зараз, але там якшо покомунікувати з тими дідами - привезуть все шо завгодно нове і в упаковці :) Мені так хімзу привезли.

В Києві є магазин де тов сьо продають. Хімза по 20 грн!!! Народ її купляє і в гори бере шоб не промокала. А в анс дефіцит. Думаю можна з ними домовитися шоб купили і автолюксом передали сюда :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

На джерельній вуйки постійно продають хімзу, правда з мене хотіли здерти 300грн за повний комплект ОЗК.

Саша

Хто знає де можна придбати гумові чулки від хімзи!

zelja


zelja

шо в полтву потянуло?

YserL

НІхто часосм не знає да можна купити КИХ-4, КИХ-5, КИХ-6?

YserL

Класна річ 3D сканер

на http://www.kmcgeo.com/catalog/calidus.htm. Дозволяє робити лазерну зйому місцевості

slod

Цитата: YserL від 08.04.2009 12:34:17
Класна річ 3D сканер

на http://www.kmcgeo.com/catalog/calidus.htm. Дозволяє робити лазерну зйому місцевості

"Класична річ" для кого? Є досвід використання і доступ до даних девайсів?

slod

А, ще забув, озвучте ціну користувачам форуму на цей "класичний" прилад, хоча би дуже приблизно  ;D (я цю ціну знаю :) )

zelja


slod

Цитата: zelja від 08.04.2009 14:57:45
Цитата: slod від 08.04.2009 14:05:44
(я цю ціну знаю :) )
І скільки ?

Від 27 - 30 тисяч У.О.  :)

...треба щось простіше шукати , з 2Д почати :)

inkognito

    Тю, дивний розклад цін - ось тут просять $ 135*10^3 (Одеса), а ось тут (але треба прайс качнути, Запоріжжя) просять 729*10^3 грн... за С3200 що на картинці...
    Хоча було б файно за-3Д-сканити "Лощину" на пам'ять, для майбутніх поколінь :) А 2Д-сканером якось незручно :) "Лощину" сканити, хоча якщо набереться група добровольців я із задоволенням свій сканер позичу :-)
Resistance is futile

Golem

То всьо добре, але навіть служби які займаються топозйомкою місцевості лазять по Львову з примітивним обладнанням часів світової війни.
Дігери всіх країн єднайтеся!

slod

Цитата: inkognito від 08.04.2009 15:24:46
    Тю, дивний розклад цін

Можливо він іде в різних комплектаціях??? Ціна залежить від "упакованості"?? Ще за сам софт обробки в комплекті можуть здерти не з один десятоу У,О.

219 Гості, 0 Користувачів