Снаряга для інсталу

Автор Diggerman, 21.01.2009 10:50:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

    Мабуть так воно і є, річ крута дійсно. А ще хтів спитати пана Yserl навіщо Вам КИХ-4, КИХ-5, КИХ-6? Куди саме в такому збираєтесь йти? Певно мусить зачотне місце бути, я також хочу туди!
Resistance is futile

Skip

От магазини де можна шось цікаве знайти. В одному суто туристичне спорядження, а в другому чого тільки нема
http://www.gorgany.com/
http://sturm.com.ua/
правда послугами інтернет-магазину не користувався. заходив та дивився. бо поки в руки не візьму та не роздивлюся не куплю )

zelja


zelja

Кдасний магазин ШТУРМ великий вибір!

Golem

І високі ціни :)

Цікавий для любителів всього воєнного. На рахунок якості - дуже часто якість речей поступається аналогічним в туристичних магазинах. Хоча в Штурмі купували кілька власне туристичних ножів в якості подврунків, всі задоволені. Правоохоронці в тому ж числі ;)

Для тих хто не знає де це - офіційний сайт Штурму Теж немала перевага!
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   В Штурмі переважно беруть страйкболісти, ціни дійсно хамські...Знаю тому, що маю друзів у страйку, а по друге моя контора возить для Штурму товар, а по-третє колєга там працював там (рік як звільнився)...
Resistance is futile

SOC

ПНВ в тему спорядження входить? Тобто модернізація знаменитих -57Е і тд до носимого розміру/маси/енергоспоживання для початку. Так як в бюджетних межах нічого вартого уваги просто не існує - вихід на рівні нормального зору людини, яка звикла до темряви і зайвих кілька сот грам на голові  :-X  А покоління 3 і 3+ як відомо за межі розвинутої країни ніззя(хоча кілька в наших краях є, але по їх реальній ціні :(
   І ще на додачу - популярний фетиш в вигляді гумових комбінезонів та бомберів для противника в ПНВ просто халява - зеркало діаметром 1,6м.
Я не тормоз- я повільний газ

inkognito

Resistance is futile

RedShift

Прошу мені написати скільки треба грошей щоб купити весь необхідний для інсталу одяг?
Щоб я зорієнтувався скільки в цьому місяці можна закласти в бюджет на пиво.
В такому вигляді:

1. Бахіли . 0,00 грн.
2. Куртяк.0,00 грн.
3. ...0,00 грн.
----------------------
   Всього:.0,00 грн.
Darts matters!

Roy

Цікавий сайт з великим вибором костюмів та інших девайсів по ГО - http://suura.by.ru/index.htm
Meine Ehre heißt Treue

TANK

давненько ж я не заходив сюди)))

Зараз всі хто продавали на Джерельній, перейшли у Антей. Заходьте, будем раді Вас бачити)

Можете і до мене в приват звертатися, щодо воєнного одягу :)

Stinger

для жіночої половини експлорера в Равшані продаються от такі гламурні гумовці ;D


Golem

До речі, для більшості туристичних вилазок в Полтву звичайних гумовців цілком вистачає. Ну і люди більш охоче їх купують ніж мілітарну хімзу. Бо ж ітак на господарстві пригодяться ше :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

для інсталу-не інсталу,але для мінімального походу а-ля "бич в горах"(тобто все бюджетне і якомога менше в об"ємі) застосовую такий список
сильно тапками не кидайтесь  ;D

власне сама споряга

рюкзак об"ємом від 60 літрів
каремат
саперна лопатка радянського зразка,нескладна(нею можна і копати,і дрів для вогнища нарубати якщо зазделегідь заточити)
спальник з комфортною температурою від нуля градусів(перевага надається Пінгвін мікра через його компактність і термостійкість)
намет-чим легший і компактніший-тим краще
казанок-на одну-дві особи вистачає звичайного солдатського(в самому казанку варити кашу абощо,а в кришці від казанка гріти воду на чай чи каву)
ніж складний(компактніше за звичайний)
фляга для води(якщо є можливість періодично запасатись водою під час походу то вистачить звичайної солдатської  на 800 мл,в іншому ж випадку варто придбати кемлбег і закріпити його до рюкзака)
кружча(звичайна кружка,коментарі зайві,тут вже кому який об"єм до вподоби)
ложка(вилку нафіг,ложкою можна наминати все,як суп так і кашу,відкривачка для консервів також лишня,я в походах консерви відкриваю ножем і вам так робити рекомендую)
презервативи зо 2-3 упаковки (ага,а ніфіга не для прямого призначення,при потребі надіваються поверх взуття щоб не промочити ноги,можливо ви скажете що краще гумовці або бахіли-нафіг,некомпактно і важче в кільканадцять раз )
зо 10 метрів міцного шнура з карабіном-десяткою на одному з кінців який витримає нагрузку до 100 кг(раптом прийдеться спускатись кудись)
ліхтарики-2 штуки,один налобний,другий ручний

одяг

зручні штани(джинси,солдатські,спортивні-нема різниці,головне щоб було зручно)
футболка (з натуральної матерії,краще вбирає піт,не парить і приємна на тіло,одну на себе,ше зо дві-в запас в рюкзак)
куртка(в літню пору-легка,в зимову-тепла,тут вже танцювати по сезону треба)
головний убір(кепка,бандана,шапка,панама-що кому до вподоби)
нижня білизна(в холодну пору року варто взяти комплект нижньої натільної білизни,тобто тільняха і кальсони,відповідно влітку вони нафіг непотрібні)
шкарпетки(ну,шкарпеток треба брати з запасом,одна пара на собі,ще зо три-в рюкзаку)
светр(навіть влітку варто взяти,вночі може бути холодно або й удень може різко похолодати,тут вже або на собі,або в рюкзаку)

взуття

тут або берци,або туристичні черевики(гади-нафіг,незручні в походах)
запасний комплект легкого взуття-кросівки або кеди

харчування

їжу варто брати в розрахунку що на одну особу в день при переходах середньої активності піде:

кілограм каші
півбатона хліба
півбанки тушонки або 150 грам сала
півбанки згущеного молока
4 пакетики чаю або кави
2-5 шоколадні цукерки

варто також взяти сіль та перець,масло непотрібне(в банках з тушонкою достатньо жиру,та й врешті,ми не на пікнік збираємось а в похід)

окрім усього варто взяти 300 грам спирту(наголошую-саме чистого харчового спирту),знадобиться при дезінфекції ран і подряпин(якшо такі будуть) або ж 50 грам спирту допоможуть хоч трішки зігрітись якщови змерзнете(тільки не треба цим зловживати!!!)
нитка чорна,нитка біла,голка,кілька запасних гудзиків,кілька булавок

аптечка

активоване вугілля  2-4 пачки
анальгін 1 пачка
стрептоцид 1 пачка
марганцівка 1 пачка(на крайняк навіть воду знезаражувати)
бинти стерильні 3 упаковки
бинти нестерильні 2 упаковки
вата 1 невелика упаковка
новокаїн 4 ампули по 2 куба
шприци 4 штуки по 2 куба
лейкопластир бактерицидний 6 шматочків
лейкопластир в стрічці 1 рулончик
фестал або мезим 1 упаковка
жгут непотрібен-можна використати мотузку або ремінь

Akell me nice!

Roy

Радив б брати ось такий казанок: http://www.reibert.info/forum/showthread.php?p=1266000
Придбав собі недавно, задоволений. Присутність миски в середині не може не радувати. Гарно можна ділитися їжою на трьох осіб. Або ж розділити наїдки для себе на "перве, вторе і трете". Також відпадає необхідсть брати горнятко.
Meine Ehre heißt Treue

AHD

Цитата: RedShift від 12.03.2010 13:54:32
Прошу мені написати скільки треба грошей щоб купити весь необхідний для інсталу одяг?
Щоб я зорієнтувався скільки в цьому місяці можна закласти в бюджет на пиво.
В такому вигляді:

1. Бахіли . 0,00 грн.
2. Куртяк.0,00 грн.
3. ...0,00 грн.
----------------------
   Всього:.0,00 грн.

Сьогодні бачив в Анеї бахіли за 40 грн.
Режим харчування порушувати не можна

Akella

доречі,хлопаки,в кого є звичайний каремат з піностиролу(найбільш поширений серед карематів) і який не жалко пустити в благе діло,може бути навіть кусок того каремата-шитиму собі рюкзака з кордури або брезентухи,так карематик потрібен щоб зробити з нього спинку і поперекову подушку


може бути навіть сильно закоцаний
Akell me nice!

inkognito

Цитуватиїжу варто брати в розрахунку що на одну особу в день при переходах середньої активності піде:

кілограм каші
півбатона хліба
півбанки тушонки або 150 грам сала
півбанки згущеного молока
4 пакетики чаю або кави
2-5 шоколадні цукерки

бля, я навіть жру меньше. То copу & paste? На три дні як на мене не менше
Resistance is futile

Akella

Цитата: inkognito від 12.05.2010 21:52:48
Цитуватиїжу варто брати в розрахунку що на одну особу в день при переходах середньої активності піде:

кілограм каші
півбатона хліба
півбанки тушонки або 150 грам сала
півбанки згущеного молока
4 пакетики чаю або кави
2-5 шоколадні цукерки

бля, я навіть жру меньше. То copу & paste? На три дні як на мене не менше




та нє,писав сам,споряга підігнана суто під мене,самому б вистачило на два-три дні,але це якщо сидіти на місці,а такий раціон-то якраз на один день при умові лише ночівлі в наметі,а вдень-пішой перехід на інше місце,з короткочасними привалами,звісно
Akell me nice!

yar-79

Блін, якщо той кг кащі розвариться, навіть мені прийдеться дуже піднапружитись...

86 Гості, 1 Користувач