що б це було?)

Автор explorer, 10.01.2007 21:18:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

explorer

відновлено з старої версії сайту:


Ізба на кур"їх ножках посеред міста :)
Ніде такого не доводилось бачити, і складно придумати застосування такій от штукєнціі.
є ідеї?

explorer

відновлено з старої версії сайту:
dima:: Певно це якесь надоригінальна трансформаторна, бо вони у Львові набувають самих диких форм, як, наприклад, ця http://www.explorer.lviv.ua/img/blog/transf.jpg
Руська:: курятник:)
T@R@S:: голубятник. на підстанцію не подібне.
T@R@S:: діма, то тіпа тимасова будка планувалася  так то всі будки стандартні або дуже подібні:)
Slavko:: Якщо це коло Золотої, то то голубятня була колись.
dima:: Точно, саме коло Золотої зняв :)

swj

Точно знаю, що то голубятник.
Москаля в садочку,
в тихому куточку,
жде сокира жде.

TANK

це точно голубятник.

explorer

От така споруда у цікавому місці. Досі мучить питання "чому не подивився всередину?". Може хтось зустрічав/знає призначення? Ніби ж не транформаторна якась.

Golem

Винглядає як ліфт вниз. А де саме це? Подібні споруди я бачив біля Шахт шо попри дорогу Дрогобич-Трускавець. Вони йшли досить глибоко під землю.
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Цитата: Golem від 22.06.2009 00:43:21
Винглядає як ліфт вниз. А де саме це? Подібні споруди я бачив біля Шахт шо попри дорогу Дрогобич-Трускавець. Вони йшли досить глибоко під землю.
От я з тою ж думкою сфотографував то на території всіма любимого СКА :) одне з подвірь з зеленими чєловєчкамі (2004р).

YserL

Тека сама шахта була зрузу справа від того будинку де зараз київстар, як йти через проїзд між будинками. Це скоріш десь на схилі, як йди до водосховища на території вч.

271 Гості, 0 Користувачів