Будівлі за Податковою

Автор Golem, 23.01.2009 12:02:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Stinger

1) руйнація
2) теж
3) на майданчику з'являється залізна тварюка
4) і лізе жерти! :o

Dexter

А в середину пробував залазити??? :P

Stinger

1) залізна тварюка жере залізобітон
2) далі жере
3) залізобетон жалісно стогне та осипається
4) вид зі сторони податкової

Stinger

ні, там купа робочіх, три машини з кліщами, 2 екскаватори, та один бульдозер, а ще собаки під самим забором бігали, явно були голодні, та й я був на ровері ::)

Stinger

далі вирішив полазити по круглій будівлі кінотеатру-клубу за податковою

1) бачів там ось такі веселі ВШ, мабуть саме там зберігають конфіскат ;D
2) ось вона, будівля!
3) осипається помалу, хоч і така привітна
4) вид з середини на дестрой №1

Stinger

1) справжній кінотеатр міг би бути
2) просторий зал
3) з даху льє
4) дробина на гору та місце під екран

Stinger

1) залізна споруда на горі з містками та переходами
2) заворожує
3) з верху добре робити гарні знімки
4) там мали сидіти люди, розважатися, а там течє вода...

Stinger

1) місток під самим дахом
2) ось вона, золота середина! чи залізна...
3) сталагміти
4) дуже гарні))) ::)

Stinger

1) дах течє...
2) висота! страшно! :o

zelja

ХМ Всетаки не все ровалили :)
але і попасти туди зараз тяжко :-\

inkognito

Цитувати1) бачів там ось такі веселі ВШ, мабуть саме там зберігають конфіскат  :)

 Про конфіскат то не прикол, недавно там тримали один із наших конфіскованих вантажів - а то майже 20 тонн. Про ВШ із твого фото ніц не знаю, я ж мав наувазі вентиляцію котру можна побатичи на стоянці машин навпроти головного входу в податкову.
Resistance is futile

Golem

Піднімався наверх - молодець! Правда класні сталактити і сталагміти? ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Так, сталактити і сталагміти супер! але там так лило всюди! я поки пофоткав, весь мокрий був ))) а ще з початку було троха моторошно, боявся що там все прогнивше, та може обвалитися, але коли походив і впевнився що все надійно, то аж почав бігати ;) такє враження, як під куполом цирку...

Stinger

Цитата: inkognito від 12.06.2009 10:18:10
Цитувати1) бачів там ось такі веселі ВШ, мабуть саме там зберігають конфіскат  :)

 Про конфіскат то не прикол, недавно там тримали один із наших конфіскованих вантажів - а то майже 20 тонн. Про ВШ із твого фото ніц не знаю, я ж мав наувазі вентиляцію котру можна побатичи на стоянці машин навпроти головного входу в податкову.

та я не приколююсь, колись, року так в 2003-2004-му я зі знайомим художником часто там халтуряв, оформлювали до свят різні конхференц, актові зали, столові, фоє, то довелося як технічному персоналу там троха побродити по -1 поверсі, під виглядом пошуків туалету ::) то бачів там кілька технічних ліфтів, які йдуть тільки під землю до -4 поверху, що там не знаю, але дуже багато навколо столової та актового залу різних котелень, коридорів, кімнат, дуступ в більщість закрит, а в деякі можна було зайти. і що вразило, що кілька кімнат були в такому стані, як кімнати в лощині, зовсім занедбані та засмічені, мабуті їх і не використовують. а на рахунок ВШ на стоянці, то бачів їх, але то мабуть дуже глибоко, так як з -1 поверху туди ніякі ніби ходи не вели... хоча хто зна, там все дуже заплутано і легко можна заблукати, тай по внутрішніх коридорах майже ніхто не ходить...

Hulihanka

ого, таки дійсно взялися за справу...хм, якось воно вже там так органічно, стільки років жило, нікому не заважало, а потім взяли і розвалили..
навіть не помітила, шо її вже почали валити

ЦитуватиЗнайома дівчина там собі серйозно зламала ногу
Цитувати

не скажу, шо мене туди тягне.. особливо, якшо врахувати, шо стрибати на 1 нозі, тікаючи від собак, не дуже практично))
але шось в мене до цієї будівлі є. було. Ше ми з нею не поквиталися. І бомж той залишився бездомним...
амінь

Dexter

Еххххх був там сьогодні.шкода.гарний обєкт був=(


Еммммм був і в тій круглій будівлі , всю невстиг облазити але увага припала на замуровані ходи чи то в підвал чи кудись інакше.хтось знє куди вони ведуть?І чому їх замурували? :P

SOC

Пастки робить бомж чи охорона? Хоча на вигляд і розумово вони 1:1. Років 5 тому наткнувся на антуражного галичанина з топірцем.
Я не тормоз- я повільний газ

Golem

Їхав через Вінницю - виявляється в них в центрі є дуже подібна споруда до тої круглої шо в нас за Податковою, але добудована. Як це не дивно - але така як зараз у Львові - вона значно цікавіша і загадковіша :) Я б так і лишив. А в них там банальна Філармонія
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   йой, та й направду як у Львові...забрати ще б трамвайні колії та прибудову коло входу в Податкову - 99% спутав би із Львовом  :)
Resistance is futile

YserL

Сьогодні був у податковій, із  величної будівлі залишилася тільки одна колона і купа цегли. Шкода такий будинок(

119 Гості, 0 Користувачів