Будівлі за Податковою

Автор Golem, 23.01.2009 12:02:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

treyser

я вибачаюсь якщо питання тупе,або написана відповідь в попередніх повідомленнях,але..
це правдащо цих будівель більше немає ??
я тиждень тому збирався туди,але поступила інформація що їх немає вже трошки давненько...
невже це так ?(
я там ще не був .. :-[
нафіга мені мінуси ставити в рейтинг?...вам що немає що робити?...капец...глянь на нього...тупе повідомлення ігноруй його...

Stinger

ну останній раз я там був коли розбирали першу будівлю, ближчу до парку, а по другій за податковою лазив (фото того всього на другій сторінці теми з самого верху) як там зараз є, наразі не знаю...

YserL

Круглої будівлі ніхто рухати не буде, а от поруч залшився тільки котлован із рештками цегли/піску який вивозять.

Stinger

Одже 14 лютого на 11.00 зібралась наша чесна компанія в складі Зелі, Пасі, Остіка, Санечки, Данусі, Белки, Лесика, Сталкера, Ростислава, Смайла та мене під податковою. Одразу ж познайомившись  розпили за зустріч пляшку вина, та попрямували до  круглої будівлі. Снігу навалило дуже багато, тому дехто добирався туди на чотирьох) Побродивши по свій будівлі дослідили підвали та нафоткались на залізних фермах під стелею. В підвалі ще залишились закриті на колодку одні двері, одже маємо на меті ще одну вилазку. Через деякий час до нас приєднався Рой зі штативом. Обдивившись все навколо зрозуміли що вхід до кінорубки є з будівлі податкової, одже не підберешся туди. Отримавши масу задоволення та порадившись, вирішили відвідати верхній дойчляндський бомбік в парку Франека. По дорозі нажаль від нас від'єдналися Дануся і Сталкер, в них були заплановані інщі справи, а ми зробили набіг на місцевий супермаркет з цілю придбання святкових принад та попрямували далі. Інсталились в бомбік дуже швидко, пролітаючи по льодовій гірці прямо в цільовий отвір входу. Далі було свято, яке відображають фотографії наших учасників) Скоро до нас ще приєдналися Інкогніто та Юзер, та допомогли досвяткувати. Насвяткувавшись, відвідали ще нижній бомбік, та нікого не зустрівши пішли в магазин "Солдат удачі" що на Лесі Українки, де Рой троха прибарахлився а ми влаштувати фотосесію зі зброєю. Далі вирішили троха розходитись, Інкогніто з Юзером пішли по справах, я, Санічка та Смайл - до дому, а самі стійкі пішли ще досвятковувати під високий замок.

Зі всього роблю висновок що свято вдалося на славу, всі отримали массу задоволення та вражень.
Шановні учасники, викладуйте сюди фотки з вилазки, бо я не знімав...

Golem

Гуд, молодці. Якшо маєте на увазі ті залізні двері шо ведуть до щитової - тоя там був. Можна пролізти попід них, є добряча щілина. Всередині пусте електрообладнання і більше нічого.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Belka

Файно відсвяткували день Валентина :)

Roy

Так, прогулянка в цей день виявилася вдалою! Так і сталося, любов проявлялася до індастріалу, діггу, сталку.а також до такий речей, я вино, пиво та горілка. І причому все зразу і в великій кількості та в одинь день звісно :). От так от...
А кругла будівля дуже цікава зсередини. Дуже хороший об'єкт для реалізації різних фотозадумів. Чого тільки вартує дах будівлі! Гріх було таку красу не клацнути.  
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Докину і від себе пару фото.Мумію собаки вирішив не виставляти.Певно бідолаха відчувала смерть раз так далеко залізла :'(.

SANECKA


STALKER

Ось і мої кілька фото

STALKER


Helena_linda

а для чого призначалась ця кругла будівля, що це мало бути?

inkognito

Театр, зал для вистав/показу фільмів/виступу народних колективів тощо.
Resistance is futile

Блондинка в кедах

З ностальгією згадую дитинство. Ті часи, як ми дружньою компанією, безстрашно лазили по тому іржавому залізяччю.
Лазили... М"яко сказано... Хованки, доганялки, козаки-розбійники... Носились як ненормальні.  :)
Аж мурашки по шкірі, коли згадую, як чуть не провалилась в шахту ліфта. Невеличка ніша зовсім не відрізнялась від інших виходів з загального коридору на балкон. Та ще й якась "добра душа" закрила отвір в підлозі чи то картоном чи то іншою якоюсь заразою. Вчасно зловили за шкірку.
Ходила легенда про підземні ходи, привидів та скарби податківців... Ми не знайшли нічого :D
А що зараз там? Хтось бував?

Lesyk

Цитата: Блондинка в кедах від 06.12.2012 14:52:39
А що зараз там? Хтось бував?

Цитата: :-)
Холодно, лід, сніг, туман, -3*С

Alter

Перегнивше листя часів листопаду, мотлох в підвалах, темнота та сирість в основних приміщеннях (підвал чомусь сухий, видно фундамент добротний), патрони 5,45х39 під сходами, на криші снайперка, в схроні ковбаса, бинти, фляшка горілки і ПМ, а в катакомбах податківці проводять надсекретні та заборонені досліди над Бютжетом.

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Цитата: Блондинка в кедах від 06.12.2012 14:52:39
Та ще й якась "добра душа" закрила отвір в підлозі чи то картоном чи то іншою якоюсь заразою. Вчасно зловили за шкірку.

Такі замасковані діри були ще в будівлі поряд, яку знесли. То справа рук бомжа, чи то сторожа, вже не пригадую.
Мав чоловік таку "симпатію" до людей, і так оригінально її проявляв. :)
Meine Ehre heißt Treue

gribkoff777

ті картонки - спецом якась сволоч ставила, щоб хтось "мізками порозкинув"  >:(
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Prizrak

Податкова і все що навколо набудоване мало бути Обкомом Партії України у Львівській обл.
Будова почалась чи на прикінці 70х чи на початку 80х. Будували зеки, вся територія навколо була загороджена парканом у кілька рядів і колючкою, по периметру стояли вишки з охороною, солдати з автоматами. Жив я там не далеко добре памятаю ту будову.
Потім все закинули і довго все стояло поки не взялися добудовувати і зробили податкову.

ІНТРОВЕРТ 997

Чи не змінилась по цій будівлі ситуація .
Тут могла бути ваша реклама...

229 Гості, 0 Користувачів