Будівлі за Податковою

Автор Golem, 23.01.2009 12:02:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 03.02.2015 21:15:30
Чи не змінилась по цій будівлі ситуація .

в жовтні там були, все без змін...

DeZer

Цитата: inkognito від 13.09.2010 14:04:19
Театр, зал для вистав/показу фільмів/виступу народних колективів тощо.
Ось тобі на, розчарували мене, я думав шо то має бути вертолітна площадка для пана президента(

RomanLion

Цей комплекс будівель почали будувати в кінці 70-х. За Горбачова все заморозили. Де зараз податкова мав бути Обком комуністичної партії Львівської області, кругла споруда театр ПрикВО, споруду що ближче де стрийського парку і яку вже розібрали мав бути багаторівневий гараж обкому партії. Ще один будинок за театром це будинок офіцерів, в 85 році на станцію Персенківка прибували цілі ешелони з імпортною сантехнікою, плиткою,меблями, шикарним оздобленням для обкому партії. Через кілька років все це безбожно крали з майбутньої будівлі обкому партії,виносили все унітази,плитку,сантехніку,оздоблення,меблі...і дійсно там в податкові є в низ ще 5 поверхів зроблено це для того щоб комуністи під час ядерного удару мали де працювати)

bodyabighit

Закину і я декілька фото

bodyabighit


John

УКУ купив довгобуд біля львівської податкової за ₴10 млн
https://zaxid.net/uku_kupiv_dovgobud_bilya_lvivskoyi_podatkovoyi_za_10_mln_n1465420

YserL

Завдяки коментарю Prizrak, пояснює те що люди через наявність таких заходів безпеки для того щоб засуджені не втікли, сприймали його як супер секретний обєкт, що породило чутки. Спецоб'єкти будували просто під стандартним ангаром, звідки тихо вивозили породу, і ніхто нічого не бачив.:
Цитата: Prizrak від 12.12.2012 22:19:01
Податкова і все що навколо набудоване мало бути Обкомом Партії України у Львівській обл.
Будова почалась чи на прикінці 70х чи на початку 80х. Будували зеки, вся територія навколо була загороджена парканом у кілька рядів і колючкою, по периметру стояли вишки з охороною, солдати з автоматами. Жив я там не далеко добре памятаю ту будову.
Потім все закинули і довго все стояло поки не взялися добудовувати і зробили податкову.

Golem

Мої рекомендації - хто там ше не був то не втратьте свого шансу
Дігери всіх країн єднайтеся!

269 Гості, 0 Користувачів