Проблема копірайтів

Автор YserL, 29.06.2010 11:16:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

VeNick сьогодні мені написав:
ПРивіт1 дивись який я сайт з картами надибав all-lviv.org.ua/Sovremennye_karty_Lvova.html

Все би добре, але карти спортивного орієнтування підпадають під Авторське право.

Має на свою скринбку зереєстровані домени:
ukrmap.org.ua
mylviv.org.ua
ukrainemap.org.ua
worldmap.org.ua


Скоріж за все є кіберсвотиром і скорстався можливістю безкоштовної реєстрації у зоні ORG.ua. Якщо переговори не допоможуть, напишемо лист HostMasteru про блокування цих зон.

inkognito

Банити таких! Цілком підтримую!
Resistance is futile

YserL

Переговори не допомогли.
Електронна пошта: vakan**@gmail.com
Контактний телефон: 06710687**

Вимога:
Відредагувати:
all-lviv.org.ua/Sovremennye_karty_Lvova.html
all-lviv.org.ua/Sovremennye_karty_Lvova_ukr.html

Видалити карти з директорії all-lviv.org.ua/map_modern/
з префіксом Sportivnoe_orientirovanie
і  з сервісу letitbit.net/
В сум 23 карти.

UPD:

Після відправки аналогічних листів Страмику і федераціії спортивного орієнтування, повідомив горе картографа про це. Видалив за 2 сек карти.

Golem

Нє. Ну в натурі хамство. Розмістив в себе купа звагінених карт з інших ресурсів і продає їх за гроші. В той час як на інших ресурсах їх можна скачати безкоштовно. Правильно зров шо наїхав.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

    Ось Вам добавочка - усім відома газета дез"Інформатор" вже вдруге без будь-якого дозволу надркувала у себе фото з нашого форуму. Перший випадок я просто пропустив мимо вух, другий мене вже дістав остатончно. В останньому чи передостанньому нумері (здається №25 1-7 липня, але можу помилятись)у них є стаття про нашу армію - і на пів-шпальти фото із цієї теми, конкретно - ось це фото. Тема була створена мною 28 вересня 2009 року, фото мої, журнал вийшов минулого тижня...

   А, згадав про перший випадок - тоді також була велика стаття про Новороздільську Сірку, і ось вам тема у нас, ось схабарене фото (тож моє)

  Поважні журналісти мали б запитати дозвіл на публікацію фото особисто поспілкувавшись із автором. Окрім того, мали б вказати фотографа. А тут ніц - просто слів немає. Журналістами їх просто назвати не можна
Resistance is futile

Golem

Як плануєш боротися?
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

та напишу листа і запитаю їх чому так сталось. Вже по їх відповіді буде видно що із ними робити
Resistance is futile

Bottlehunter_

А то, що на форумі їхні скани висять, котрі я закидав - то нічО? ;D
Най жиє Гуцулія!

inkognito

    У теорії шось може і бути, але то нікому нецікаво (ми жодного прибутку не отримуємо). То є різні речі - скан на форумі і великий тираж газети, з якої вони до того ж отримують прибуток. Окрім того вони навіть статті продають! Прочитати мона тут, ціна 300 грн./стаття.
Resistance is futile

YserL

Виришіть перезаливання усіх фотографій із копірайтами, і публікації фото тільки із ватермарком. А із прецендентами боротися перепискою.

inkognito

Ось пруф-фото із газетки, соррі за якість - завтра сподіваюсь відсканую та перезалию:
Resistance is futile

YserL


Golem

Що ж, може ситуація зрушиться.

----
"Мене звати Злата. Я ознайомилась  з вашим зв том п д назвою "Спалв Полтвою". Я - журнал стка,   хот ла б також там побувати   написати про це. Ви б не були так  ласкав  допомогти мен ?Як туди потрапити, де знаходяться очисн  споруди,чи потр бен для цього спец альний дозв л?В  деал  якби ви супроводили мене у ц й ц кав й подорож ?)) "
---

Приємно шо цікавитеся. В якому виданні працюєте?

Сходити можна, але чи це ще актуальна тема? Зокрема після
конференції присвяченій Полтві. Очисні знаходяться на Пластовій, для
Журналістів дозвіл бажаний, інакше важко буде інтервю брати.

---

прив т!я працюю в газет  Агенц   журнал стських розс дувань "  нформатор".


---

Зрозуміло! Зазвичай я радо воджу журналістів куди вони просять, все
показую і розказую. Вони потім друкують статтю, описують все гарно,
посилання на нас.

Але для Вас зроблю вийняток. Справа в тому, що
видання в якому Ви працюєте безцеремонно використовувало матеріали з
нашого сайту, наприклад про Танковий Завод. Ніяким чином не
посилаючись на першоджерело і не реагуючи на наші прохання надрукувати
звідки взяті матеріали. То ж не бачу сенсу вам помагати. Принаймні
поки не зявиться замітка з вибаченнями.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Kartoid

.
Після відправки аналогічних листів Страмику і федераціії спортивного орієнтування, повідомив горе картографа про це. Видалив за 2 сек карти.
[/quote]
 
Цікаво те що зазначених листів ні львівська федерація а ні Страмики неотримали.
І ще, YserL якщо ти взяв з сайта орієнтувальників львова, схему та перелік карт то треба було б хоч зсилочку кинути на даний ресурс
http://www.orient.lviv.ua/map/mapLvOkol.php

YserL

Цитата: Kartoid від 14.11.2013 02:57:59
.
Після відправки аналогічних листів Страмику і федераціії спортивного орієнтування, повідомив горе картографа про це. Видалив за 2 сек карти.

Цікаво те що зазначених листів ні львівська федерація а ні Страмики неотримали.
І ще, YserL якщо ти взяв з сайта орієнтувальників львова, схему та перелік карт то треба було б хоч зсилочку кинути на даний ресурс
http://www.orient.lviv.ua/map/mapLvOkol.php
[/quote]
Це було роки 3-4 тому. Лист був відправлений на Email. Дякую за лінк, внесу корективи.

225 Гості, 0 Користувачів