Новояворівська Сірка та Крокуючі Екскаватори

Автор Golem, 23.01.2009 13:04:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

explorer

Наступним пунктом поїздки було "марсове поле" - територія спустошена під час видобування сірки процесом, що передбачав закачування перегрітого пару під землю через свердловини. Зараз це нагадує піщані дюни місцями порослі молодими деревами.

explorer

Неподалік міста Шкло також розташовано парк (залишків) важкої техніки "Сірки"

explorer

Місцеві гіганти - крокуючі екскаватори.

- площадка крокуючих екскаваторів здалеку
- праворуч на задньому плані з двома кабінами - крокуючи екскаватор, чий ковш видно на передньому плані.

explorer

- в маштабі з людиною
- нога екскаватора

explorer

каркас екскаватору утворюють числені металеві циліндри діаметром під 1 метр

explorer

всередині екскаватору

inkognito

Однозначно супер, виклав фотки зроблені мою на Пікасі, правда довелось зменьшити
їх до 40% від розміру оригіналу. Оригінали згодом як обіцяв на ФТП, про що повідомлю
в ПМ. Прошу дивитись, дякую колєги за прекрасну поїздку!
Resistance is futile

Golem

Супер. Особливо фото всередині. Для себе я накінець то закрив тему Сірки, побувавши на всіх її ділянках. решта Тут

Від себе як водій додам шо їхати туда краще через Янтарне, Яворів і Немирів, а не через Шкло і далі на Коти та Немирів. Дорога хоч і довша, але будете значно швидше. та й збережете добрячий кусок життя свому авто.

Пару фото від мене:

Чомусь цей напис ми побачили вже як вийшли звідти


місячні Ландшафти


так добували сірку


Ми з зелею на стрілі екскаватора


так ніби гума горить


Вид з найвищої стріли (заставка на робочий стіл)


Гніздо на стрілі


Ерзац Пошана


Всі фото. Переглядати Звідси
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Кабіна екскаватора зсередини більше нагадує житлову кімнату з панорамними вікнами :) І насправді, як виявилось, там живе роками один з сторожів.

explorer

Власне "робоче місце" невелике і знаходиться в куті кімнати.

zelja

А також кілька фоток від мене

























































Всі фото можете побачити ТУТ

Golem

Ууууу, гарно дивиться та шо з короною у воді і інвертований екскаватор.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

ЖИР!!! Я в захопленні!!!

inkognito

     Golem продав класне місце для купання - недалецьо від об''єкту, на фото колєг  видно, а зокрема і на моїх - чудове місце я вам скажу. Чисто, незасрано та доволі неглибоко судячи поки тілько із зовнішнього вигляду. Їхати можна і навіть треба, краще на пару днів із наметами. Можна зупинитись коло возера, рушити далі на збагачувальний комбінат полазити - йти недалеко.

     Не хтів би тебе розчаровувати Андрію, але мені здається тема Сірки поки незакрита...Згадай як вертались через Коти на Яворів, кілометрів із 5-6 після виїзду із Котів зліва я звернув увагу на те що тут сірка також добувалась аналогічним способом як на "Місячному Полі" (хоч у значно меншому маштабі ніж тамка), а зправа далеко виднілась велика труба (можливо ти і не зауважив як був за кермом, Zelja чи Explorer мали точно бачити) - що можливо вказує на аналогічну котельню як під Немировом.

     Окрім цього, ще як мінімум залишилось водосховище Грушів-Колониці-Щеплоти із насосною станцією у Щеплотах...Проте там мало є на що дивитись, краще сумістити це із відпочинком(як то ти кажеш із "матрасуванням" - іноді також треба поматрасити, погодься  :) ). Проте, галочка "був всюди і видів все" на Сірці ще не проставлена остаточно...  :)
Resistance is futile

Golem

Уууу. гарна ідея. Треба буде глянути в гуглі шо там є.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   Дивився в Гуглі - нічорта не видно, роздільна здатність мала щоб шось побачити...Та й навіть Сірку під Немировом ледве видно і то тільки тому, що знав де шукати і мав орієнтири...Порию ше штабні карти, може там щось знайдеться...
Resistance is futile

SOC

Тепер у мене будуть еротичні кошмари - поки не просочусь в реалі-не пройдуть
Я не тормоз- я повільний газ

inkognito

можна було б поїхати ще раз, окрім того там потенційно ще недосліджені об'єкти можуть бути в районі Котів
Resistance is futile

Golem

Ага, для SOC там лазити-неперелазити. Біля Яворова навіть досить ціла труба збереглася. орієнтовно метрів 200 заввишки. Принаймні перший ярус вже був над всіма корпусами, а їх там 6.  Дивися сюда
Дігери всіх країн єднайтеся!

taran

Гарно гарно!!! Тиждень тому був під Шклом... переглянувши ваші фото знову хочу, тим більше що побачти встиг далеко не все. А "база" крокуючих де саме знаходиться? Фото прикольні! А озеро чисте, в сенсі чи не має там якоїсь хім-холєри?

81 Гості, 1 Користувач