Новояворівська Сірка та Крокуючі Екскаватори

Автор Golem, 23.01.2009 13:04:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Що ж, сумна Історія твориться в нас на очах :( Від корпусу збагачувальної фабрики лишилоя тіко дві стіни. Найменшого екскаватора (той шо якраз на відео) теж кудась вивезли, напевно продали. Кладовище катерпіллерів попустішало і його тепер охороняють.

Зате таких от пташенят я найшов на кінці стріли найвищого з кранів. Хто знає орнітологію, шо це за птахи?
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

!!! коли ж ти встиг? на голубів ніц не схоже... Ну і смію нагадати же є UNexplored кавалок сірки - правда маленький, але тру. Описано тут
Resistance is futile

SANECKA

ЦитуватиЗате таких от пташенят я найшов на кінці стріли найвищого з кранів. Хто знає орнітологію, шо це за птахи?
Сьогодні своєму знайомому показав фото тих пташенят.Він трохи розбирається в птахах бо колись з них робив опудала.То він казав,що це сокіл пустельга.

Rufus

Боривітер звичайний Falco tinnunculus (рос.- пустельга). Птах цікавий тим, що може "зависати" в повітрі.
Be friendly to bats!

SANECKA

Я б все таки радив не рухати тих пташенят.Тому що щоб їх приручити на це треба дуже багато вільного часу.Тай звичайним мясом їх не погодуєш і весь час з ним треба буде їздити на природу.
P.S. Коли подивився скільки в інтернеті продають різних тварин то стає дуже шкода їх.Я рахую що дикі звірі мають бути в природі.А то зараз на тому можна добре заробити то всякі бариги шукають спеціально гнізда і забирають звідти пташенят. Рекомендую всім скачати Червону Книгу України 2009 року і переглянути яка велика кількість тварин на межі зникнення,серед них і велика кількість птахів.Коли я переглянув цю книгу то я був шокований.Головне що якщо переглянути причини зникнення тих самих соколів чи орлів то причина в основному або відстріл або забираня малих птахів з гнізт з метою контрабанди. Так що раджу не трогати цих пташенят бо скоро нашим дітям можна буде показувати лише на картинках.

Akella

Цитата: SANECKA від 14.06.2010 20:27:47
Я б все таки радив не рухати тих пташенят.Тому що щоб їх приручити на це треба дуже багато вільного часу.Тай звичайним мясом їх не погодуєш і весь час з ним треба буде їздити на природу.
P.S. Коли подивився скільки в інтернеті продають різних тварин то стає дуже шкода їх.Я рахую що дикі звірі мають бути в природі.А то зараз на тому можна добре заробити то всякі бариги шукають спеціально гнізда і забирають звідти пташенят. Рекомендую всім скачати Червону Книгу України 2009 року і переглянути яка велика кількість тварин на межі зникнення,серед них і велика кількість птахів.Коли я переглянув цю книгу то я був шокований.Головне що якщо переглянути причини зникнення тих самих соколів чи орлів то причина в основному або відстріл або забираня малих птахів з гнізт з метою контрабанди. Так що раджу не трогати цих пташенят бо скоро нашим дітям можна буде показувати лише на картинках.

шановний,щоб птаха приручити не обов"язково його забирати з гнізда-це раз
два-я за своє коротке життя виходив і випустив на волю багатьох птахів,хоча здебільшого це були ворони,сойки і сороки
Akell me nice!

SANECKA

Я теж на волю випустив їжака якого забрав у пяних придурків і перепілку заніс в спеціальний центр у Львові де пообіцяли що з нею буде все гаразд.

Rufus

Вигодовування тварин вдома з наступним їх випуском на волю є дуже серйозною справою.  Далеко не кожен зможе це зробити. Але мова про інше. Тварина вилучена з природи втрачає з нею зв'язок, вона звикає до людини, а особливо молоді особини. Якщо вигодована  людиною тварина потрапляє на волю, вижити їй без допомоги людини буде, майже, неможливо. Тому ідеальним варіантом є коли тварина залишається на природі і вигодовується своїми біологічними батьками. Інша річ коли йдеться про хворих чи поранених тварин. В такому випадку наш святий обов'язок їм допомогти. Самому віднести до ветеринара чи здати, наприклад, в  Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр (вул. Кубанська,12), де про таких тварин потурбуються.
P.S. Три дні тому я носив туди точно такого ж молодого боривітра. Пташеня випало з гнізда на вул. Вашингтона і ледь не стало здобиччю котів, котрих вдалося відігнати. В екоцентрі радо прийняли птаха котрого доведеться ще з місяць годувати, поки він не навчиться літати. Проблемою є як навчити пташеня полювати, але фахівці з екоцентру з цим впораються.
Be friendly to bats!

Golem

Цитата: Rufus від 14.06.2010 19:49:21
Боривітер звичайний Falco tinnunculus (рос.- пустельга). Птах цікавий тим, що може "зависати" в повітрі.

Дякую. ТОчно такий же птах кружляв над нами коли ми лазили по стрілі. Також з іншої сторони стріли було просто гніздо з яйцями, саме такими як на малюнку.

Наразі птаха ми ідентифікували. Пропоную припинити орнітологічно дискусію. Принаймні в темі про Екскаватори :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

greenandy

збагачувальну фабрику інтенсивно розбирають! навіть пише що проводяться вибухові роботи. Був там вчора :(

greenandy

7.08 також вирішив доповнити свою серію подоожей по підприємству. Цього разу в планах Немирівська частина. Добирався велосипедом з Яворова черз Грушів.
на під"зді до Немирова досить дивні галявини


біля самих будівель мене зустріли дві не маленькі собаки з злим гавкітом і дядько-охоронець. після довгих запитань чи я не шпіон-жупналіст, а також відповідей звідкілля я і хто я , сторож пропустив на територію. Також спитав чи я не курящий, бо курити там не бажано :)
судячи по старішим фото багато чого змінилось. Будівлі мало-помало розбирають. багто поскладаних плит



дуже хотів би тут опинитися до початку демонтажу.

більше фото з моїх вилазок по сірці http://picasaweb.google.com/2greenandy/dHmfxE#

greenandy


Bohdan_Astro

Я з любителями техніки з Києва збираємося поїхати зробити фотосесію тих крокуючих екскаваторів та крана БК-1000, що біля них.
Колеги з Києва збираються автомобілем  їхати, то ж маємо бути впевнені, що ті екскаватори та кран ще там є. Скажіть, будь ласка, хто знає,
чи вивезли тільки один екскаватор, чи всю згадану техніку звідти? Буду дуже вдячний і по поїздці зроблю тут фотозвіт.

inkognito

 два тижні тому усе стояло на своїх місцях.
Resistance is futile

Bohdan_Astro


Bohdan_Astro

У  суботу, 9 жовтня, був я з колегами з Києва, любителями техніки, на Новояворівській Сірці. Першим пунктом призначення було місце стоянки крокуючих екскаваторів. Добралися зі Львова. завдяки інформації на цій гілці, без проблем і блукань, за що дякуємо! На територію ми пройшли вільно. Там дивне враження, бо ніби все завмерло, але є місця з життям... Добралися до крокуючих екскаваторів. Їх там зараз три - два великих 20-90 (20 кубовий ковш і 90м стріла) та один менший - 6-45 (6 кубів ковш, 45м - стріла). Баштовий кран БК-1000 (в/п 50т!) у прекрасному робочому стані і часами працює по буднях як над ремонтом, так і над демонтажем екскаваторів. Зокрема, один з 6-45 був розібраний, його деякі деталі лежать, готові до транспортування в Донецьку область, але щось там згрошима, які були в "Надрах" і в результаті його перевозка завмерла. Завантаження і привіз вантажів на ту площадку здійснювався по залізничній колії, яка знаходиться мій коліями баштового крана БК-1000.

Біля екскаваторів ми познайомилися з дуже добродушним сторожем,я кий колись працював в екіпажі одного з крокуючих екскаваторів, то ж він нас пустив до машинного відділення 20-90 і все прекрасно розказав. Я більшість з машинного відділення зняв на цифрову камеру - після обробки викладу то відео тут.

А зараз просто фотки:

Фотографії в альбомі «Новояворівська Сірка» bohdan-astro на Яндекс.Фотках






















































































































Далі ми вирішили підїхати до місця демонтажу одного з підприємств сірки, де нам зустрілися рідкісний гусеничний кран TAKRAF RDK-28 виробництва НДР та 50тонний мостовий кран у цеху, який демонтується. Всередині цеху - величезна яма з водою:












































Недалеко від цього місця ми знайшли цехи Сірки, що демонтуються двома гусеничними кранами МКГ-25БР. Біля в"їзду на майданчик лежали елементи стріли третього такого крана. А де він сам? - запитав я в працівників. "А он, за вами",  - відповів один з них. Я обернувся і на свій подив побачив в зарослях чагарника крана...

Фотографії в альбомі «Новояворівська Сірка» bohdan-astro на Яндекс.Фотках







































На останній фотці видно повно сірки біля екскаваторів, що вантажили її на вагони...

Відео по опрацюванні додам пізніше.

Golem

Лишилося тіко два крокуни і один кран аби їх розбирати


Шкода крокунів, були  красивими


Труби на землі набагато масивніші, ніж здавалися в повітрі




Оглядовий місток


Цією драбиною колись термтячими ногами ліз вгору


Це гніздо колись було сикоко в небі


Але чув шо вони продані. І будуть довго ще працювати. То ж це краще для них, ніж поступово гнити без роботи.




Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Пару днів тому відвідали цю місцину + комбінат: Romchick, Bottlehunter, Lesyk і я.
Відомо, що другий великий екскаватор успішно продався, і його зараз не менш успішно розбирає спеціалізована бригада робітників, явно не місцевих. Кожну деталь екскаватора вони чистять, покривають спеціальною фарбою, та упаковують у поліетилен. Далі для частин екскаватора чекає далекий путь.
Охорони ми на місці не застали, як і дощу. Оглянули для початку менший екскаватор а потім подалися до більшого. Усі входи до нього були чи то заварені, чи то під замком. Але все таки я знайшов оптимальний шлях, і ми потрапили на нього, а також, відкривши двері, через кабіну у нутрощі могутнього екскаватора.

Спочатку  я виліз на щоглу, на найвищу точку. Про що коротеньке відео прикладається:


Там гарні краєвиди, проте назойливий вітер.

Для мене це фото гарно малює тамтешню ситуацію. Одинокий птах і одинокий монстр.


Ну і трохи фото:

маленький екскаватор


Фляшкохантер і ковш великого екскаватора

дахівка

поки ліз на щоглу, думав хтось забився.  ;D

відпочинково-робоча зона

в шуфляді

inside


ще елементи з кабіни:




Хтів сі вдерти ланцюга для Бровка на село, але моцний хулєра видавсі.


Верхня оглядова площадка, вигляд знизу +15крат

Далі, вирішили подивитися на рештки сірки. От шо шо, а в нас руйнувати вміють краще ніж будувати.

З величезних залізобетонних споруд лише грудки каміння лишилися

і труби



Лише найсуровіші експлорери пють нерозбавлену нафтусю


Далі видерлися на сусідню високу будівлю.



оглядали краєвиди залишків цехів

та затопленого кар'єру

та явищ природи, від наслідів котрих ми покинули дах та сіли у черепашку(с) (чергова кличка одного з експлоровозів)  :)

Всі фото тут
всім по хресту за компанію кльову.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Крутий індастріал, хай навіть і закинутий, ф не менш круті фотки! Всім по крутому +.
2 Рой. А чо в плани не кинули? Я б може підключився ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Цитата: Alter від 25.07.2011 23:15:13
2 Рой. А чо в плани не кинули? Я б може підключився ;)
а тобі й так не залишилося чого там розкручувати  :) Жартую. Просто спонтанна вилазка + ліміт на місце у машині Ромчика.
Насправді, туди не так важко потрапити, львівські маршрутки ходять недалеко.


Обговорення

Meine Ehre heißt Treue

114 Гості, 0 Користувачів