Допомога Інституту Екології Карпат в діггерстві

Автор Golem, 23.01.2009 13:08:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Дзвонив до мене один науковець з Інституту Екології Карпат. Просив зводити його в Лощину, шоб дослідити зимування кажанів. Для бажаючих туда полізти чи просто полізти "куда небудь" - гарна нагода. Беру з собою 1-2 бажаючих. Більше створюватиме шум і завадить їм в дослідженнях.

Також маю кілька питань до учасників форуму:
- Чи там є кажани зимою, бо осінню і весною я їх там не бачив
- Хто ше які обєкти може порекомендувати де будуть кажани

Лізти будемо посеред тижня ранком. Коли конкретніше - залежить від погоди. Чувакам треба шоб був мороз.
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

TANK

Я згідний+SWJ.

Багато разів лазив на Лощину...і ще жодного разу не бачив там  кажанів, хоча всяке може бути. Одного колись бачив в Медовій печері, але то було давно і на жаль не впевнений чи то був кажан.

Golem

Ну я теж там купу разів був. Але жоднго разу взимку під час морозів. Кажани ж також мерзнуть. Відповідно їм вигідно ховатися десь в тепло під землю. А так - то постійно на природі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

TANK


Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

TANK


Golem

Бачу ти нічого не читаєш, тільки пишеш. То вже в другій темі замічаю. перша була про Ліхтарі.

Спеціально для тебе повторюю, шо коли буде МОРОЗ! Попередньо на середу. Але попереджаю зразу  - хто буде шуміти чи не слухатись тут же буде проведений назовні і більше нікуди в походи братися не буде.

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Збираємся на 8 годину ранку в пятницю біля входу в СКА. З собою мати Ліхтарики, нормальне взуття і старий одяг.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Вилазка відублася і успішно. Було 6 чоловік. Звіт і фото тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

swj

2TANK: Не розписуйся за інших.
2Golem: Шось не розумію, а де фотки щуриків?
Москаля в садочку,
в тихому куточку,
жде сокира жде.

Golem

Цитата: swj від 02.02.2009 08:36:13
2Golem: Шось не розумію, а де фотки щуриків?

Ти сидиш в неті з телефона із чорно-білим екраном? В попередньому пості слово "тут" є лінком на відповідний звіт в розділі "Інжеенрні споруди" і шоб всі знали шо то лінк - воно виділене кольором. Ось тобі прямий лінк http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,77.0.html на пару симпатюльок :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

273 Гості, 0 Користувачів