Вилазка на Кортумову Гору

Автор Golem, 23.01.2009 19:03:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

Gf123

Обвалився цей білий пам'ятник



Indigo

Цитата: Gf123 від 02.07.2018 13:32:57
Цитата: Golem від 10.10.2009 16:45:51
Дякую Рою за точку. Місце виявилося 1:1 як він написав. Надіюся Інкогніто викладе фото. З землі стирчить бетонний верх викладений сучасними плитами. Вниз йде дебела труба 40-60 см в діаметрі. Верх засипаний свіжим грунтом вперемішку з хрестами, вінками, свічками і іншим цвинтарним сміттям. Тобто вхід глибоко під землею, розкопувати хіба шо ручним екскаватором. 99% шо водосховище. Питання інше: звідки там вода бралася? На карті струмків не позначено.
Вчора вночі на цьому місці могила під землю провалилась. Цілий гробівець. А то велика споруда.
Я сьогодні був там. На жаль якісно пофтокати ЦЕ місце не ризикнув, - поблизу працювали робітники кладовища: могли запідозрити шо я томб райдер чи металхантер. Тому викладаю лиш одну знимку з телефона.

Від себе: таке враження шо сліди провалу гробівця заховали! Позаду ближніх до доріжки гробівців видно розрівняну глину, але нема ями.

Я потім пішов до дороги, що веде до кол. складу боєприпасів, на схилі у лісі натрапив на бідон. Згадались новини про знахідки таких бідонів з архівами УПА.
Біля того бідону за 2 м - округла яма з іржею - очевидно він був довгий час у ній.




270 Гості, 0 Користувачів