Автор Тема: Вилазка на Кортумову Гору  (Прочитано 47047 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Gf123

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
Re: Вилазка на Кортумову Гору
« Відповідь #60 : 03.07.2018 13:06:52 »
Обвалився цей білий пам'ятник

Розшарити F VK G+

Нелегал

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 126
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Вилазка на Кортумову Гору
« Відповідь #61 : 11.07.2018 20:10:53 »
Дякую Рою за точку. Місце виявилося 1:1 як він написав. Надіюся Інкогніто викладе фото. З землі стирчить бетонний верх викладений сучасними плитами. Вниз йде дебела труба 40-60 см в діаметрі. Верх засипаний свіжим грунтом вперемішку з хрестами, вінками, свічками і іншим цвинтарним сміттям. Тобто вхід глибоко під землею, розкопувати хіба шо ручним екскаватором. 99% шо водосховище. Питання інше: звідки там вода бралася? На карті струмків не позначено.
Вчора вночі на цьому місці могила під землю провалилась. Цілий гробівець. А то велика споруда.
Я сьогодні був там. На жаль якісно пофтокати ЦЕ місце не ризикнув, - поблизу працювали робітники кладовища: могли запідозрити шо я томб райдер чи металхантер. Тому викладаю лиш одну знимку з телефона.

Від себе: таке враження шо сліди провалу гробівця заховали! Позаду ближніх до доріжки гробівців видно розрівняну глину, але нема ями.

Я потім пішов до дороги, що веде до кол. складу боєприпасів, на схилі у лісі натрапив на бідон. Згадались новини про знахідки таких бідонів з архівами УПА.
Біля того бідону за 2 м - округла яма з іржею - очевидно він був довгий час у ній.

Розшарити F VK G+