Вилазка на Кортумову Гору

Автор Golem, 23.01.2009 19:03:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

inkognito

 Буш мав час та наснагу = роби тему в "Планах" а тамка побачимо!
Resistance is futile

Hellmark


Golem

Дякую за фото! Місця і справді гарні та особливі. туда мож навіьт з ночівлею :) Думаю логічно обєднати ці дві теми шо я і зробив.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Hellmark

Окей чувак, дякую=)

Roy

Під Кортумовою горою таки дійсно щось є. Колись у 2002 році натрапив на квадратний отвір в землі, спустився вниз по металевій драбині, вздовж якої була труба з німецькими написами. Внизу приміщення приблизно 40 кв. метрів, з чотирьохгранними стовбами, затоплене водою десь на 10см. З кімнати, я так зрозумів, був хід далі на рівень нижче, але він був затоплений і завалений цеглою.  Цього року був на тому місці але на жаль не міг віднайти цього отвору, можливо цвинтар коли розширювали, то засипали це місце землею. Це якраз навпроти тюрми.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Цікаво-цікаво. Можеш на карті показати де воно саме було? детальну карту мож взєти тут Якшо шо - можна було б і yar-79 попросити з металошукачем, і покопати до нього. Особливо цікаво німецькі написи пофоткати!
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Однако теж зацікавило !

Roy

Потрапити туди можна по Татарбунарзькій вулиці, потім не доходячи до трамвайного депо звернути направо вгору, вздовж дач і наверх. Можна було б якось разом розвідати цю місцину.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

приблизне місце знаходження
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Гуд. Чекаємо тоді місяць шоб опало листя і висохла трава та йі підем. Тоді буде оглядовість і значно легше шукатиметься. Хоча хто має час і натхнення - може шукати швидше.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Цитата: Roy від 24.09.2009 14:37:22
Під Кортумовою горою таки дійсно щось є. Колись у 2002 році натрапив на квадратний отвір в землі, спустився вниз по металевій драбині, вздовж якої була труба з німецькими написами. Внизу приміщення приблизно 40 кв. метрів, з чотирьохгранними стовбами, затоплене водою десь на 10см. З кімнати, я так зрозумів, був хід далі на рівень нижче, але він був затоплений і завалений цеглою.  Цього року був на тому місці але нажаль не міг віднайти цього отвору, можливо цвинтар коли розширювали, то засипали це місце землею. Це якраз навпроти тюрми.

має бути дійсно цікаво, якшо віднайдеться місцинка. Yar-79 однозначно буде потрібний із металошукачем, там шось мені здається багацько чого можна накопати!
Resistance is futile

yar-79

Ya-Ya maine ДРУЖЕ! Тіко за, ти ж знаеш, що коли є вільна хвилина завжди копав, копаю, і копау буду! Гора цікава, до речі Олеже, ти наче згадував про якусь панську хату в тому районі, теж би не завадило поглянути...

inkognito

  Дякую друже, але не про хату - а про садибу п. Кортума, що там колись була, сади тощо!
Resistance is futile

Golem

А й дійсно було б цікаво дізнатися історію. Чому та гора саме так називається і хто такий був той Кортум. Якшо шось знаєш - викладуй!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter

yar-79 коли будеш йти копати там.клич мене=)Думаю зайва пара рук пригодиться :)

explorer

Цитата: Roy від 24.09.2009 14:37:22
Під Кортумовою горою таки дійсно щось є. Колись у 2002 році натрапив на квадратний отвір в землі, спустився вниз по металевій драбині, вздовж якої була труба з німецькими написами. Внизу приміщення приблизно 40 кв. метрів, з чотирьохгранними стовбами, затоплене водою десь на 10см. З кімнати, я так зрозумів, був хід далі на рівень нижче, але він був затоплений і завалений цеглою.  Цього року був на тому місці але нажаль не міг віднайти цього отвору, можливо цвинтар коли розширювали, то засипали це місце землею. Це якраз навпроти тюрми.
там-же знаходив місце схоже на описане, але поряд з землі виходили дві труби і йшли вниз по схилу. Більше схоже на водосховище було. В тих місцях як-раз починало розбудовуватись кладовище вздовж грунтової дороги (2004р десь).

Stinger

були там вчора, нажаль фоток майже не робили :-[, так як пішли зпонтанно, не маючи мапи, та не знаючи навіть приблизно топографії місцевості. дійшли до кінця Татарбунарської, та піднялись по драбині, а далі пішли блукати. шукали шось цікаве, але крім дач майже ніц не знайшли, але збираємося наступного разу піти туди більш грунтовно, з мапою, лопатою, та великим бажанням та гарною компанією.

лазив по форуму http://relicfinder.info/ та надибав кілька цікавих фоток німецьких дзотів часів другої світової війни та план розміщення (голубим позначено ракурс на високий замок), та приблизне розташування зараз

Stinger

Як думаєте, чи варто там порити?

inkognito

  Звичайно варто! Тіко чекаємо того часу коли yar-79 буде у Львові
Resistance is futile

Golem

Дякую Рою за точку. Місце виявилося 1:1 як він написав. Надіюся Інкогніто викладе фото. З землі стирчить бетонний верх викладений сучасними плитами. Вниз йде дебела труба 40-60 см в діаметрі. Верх засипаний свіжим грунтом вперемішку з хрестами, вінками, свічками і іншим цвинтарним сміттям. Тобто вхід глибоко під землею, розкопувати хіба шо ручним екскаватором. 99% шо водосховище. Питання інше: звідки там вода бралася? На карті струмків не позначено.
Дігери всіх країн єднайтеся!

286 Гості, 0 Користувачів