Побутова техніка часів СРСР

Автор VeNick, 01.07.2010 12:49:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

VeNick

Згадайте як важко колись було купити щось з цих речей, а зараз більшість людей її викидаять через те що вона своє віджила


телавізор Електроніка 407 (Якщо хтось зможе його полагодити віддячусь пивом)


калькулятор Іскра 1103


Пилосос Циклон-М


колгоспник))) сувенірний


Радіоприймач Россия 303-1


Магнітовон Весна 212С-4


телевізор Електрон


холодильник Саратов


магнітофон Маяк 323


акустична система Радіотехніка S30
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

STALKER

і що ти хочеш робити з тою технікою?

VeNick

трохи поексплуатую, а потім в музей здам))) в принципі техніка хороша, хоча і роки беруть своє, але совість не дозволяє з нею розлучитись
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

STALKER

в мене є такий самий магнітофон касетний-"Маяк-233".Я тобі скажу хороша штука-стільки касет переслухав і позаписував на ньому що просто не перерахувати.Судячи по тій фотці то ти "Маяк" використовуєш в якості підсилювача.Я  правильно зрозумів?

VeNick

ти правий, але той маяк я зібрав з двох))) і в нього один з виходів трохи храпить, ну що поробиш роки даються в знаки
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

STALKER

ти маєш на увазі виходи на акустичні системи? чи лінійний вихід?

VeNick

я в той маяк з іншого такого самого маяка переставив половину плат))) але роки дають своє і думаю скоро прийдеться купляти інший підсилювач. А вся установка виглядає ось так
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

STALKER

Підсилювач бери якийсь совковий або якийсь німецький чи японський-то по-суті вічна техніка :)

YserL

В мене S-30 висять на стіні, звук просто афігенний, тяне якісний звук навіть з китайського радіо KIppo, йшли в комплекті з Вілмою, останя не витримала моїї цікавості, оскільки займає багато місця і жере багато, її вивіз в гараж, із компа слухаю колонками через підсилювач-колонку якісну японську, у якій погоріли динаміки. Жере 14В 2А, при сильному звуку заглюпується на басах, шукаю імпульсний БЖ з такими параметрами, бо БЖ перемотаний від БЖ HP610C.




Roy

Маю любительску кінокамеру Аврора, виробництва початку 70-х років. Робоча доречі. Можна навіть її якось оживити. Живлення не проблема, от тільки плівочку б десь 8мм дістати. Може в когось буде в загашниках? Хотілось б попробувати, як то воно колись було... :)





відсік для плівки


моторчик


РАГУЛіровочка


видошукач та кнопка відкриття плівочного відсіку
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter_

Докину кілька зразків тепер уже ретро-техніки. Частина цих девайсів і далі виконує своє пряме призначення, а частину я знайшов, коли прибирав на стриху. Відповідно виконує функцію пилозбірника ;)

Фотоапарати "Фед" (Названий в честь Фелікса Едмундовича Дзержинського, хто не знає) і "Старт".





Залишки радіоли "Серенада". Мала паскудний звук і постійні трабли в управлінні, тому її не шкода.



Ану, хто вгадає, що то за звір? Нє, не прототип літаючої тарілки. То кухонний комбайн чехословацького виробництва, важкий як холєра. На ньому насадка для того, щоб молоти цукор на пудру. Крім неї було ще 100500 насадок для всього на світі, була навіть така, що по ідеї мала би чистити бульбу. Ті насадки були страшенно незручні і покладені на них обов'язки виконували халатно. А щоб помити комбайн після "роботи" з ним, треба було згадати всі матюки, які знаєш.  :)





Телевізор "Юность", теж чехословацький. Був чорно-білий, мав вбудовану кімнатну антену, чотири канали, а коли його вмикали - смердів кварцом. Ось що значить недокуиентовані функції. :) Панель настройки зображення розташована ззаді.







Настінний годинник "Маяк". Вміє бамкати і будити всіх посеред ночі, за що був відправлений у заслання на стрих.





Електрична духовка. Чудо-девайс, що поломився походу ще до мого народження



Електрична кавоварка.



А це - моя лапочка, світло моєї душі, програвач "Мелодія". Прибалтійського виробництва, відрізняється потужним і чистим звуком. На панелі керування є цікава кнопка "Інтим", якщо її натиснути довгим осіннім вечором, то лунає дзвінок в двері і до хати заходять троє неземної краси дівчат. Одна танцює стриптиз, інша робить тим часом тобі масаж, а третя тусує на кухню жарити бульбу, а потім жене в магазин по пиво. Що ще треба для люксового відпочинку?









Настільний годинник "Весна". Типу експортний варіант. Одна стрілка не витримала тяжкої долі і відпала.



А це - електронний настінний годинник "Рата". Вироблявся в Червонограді на секретному військовому заводі "Зміна". Живиться від розетки і має два(!) будильники. Я ніколи не ставив над собою нелюдських експериментів, але уявіть як то страшно, зриватися від адського звуку пищалки-будильника, вискакувати з-під теплої ковдри і навпомацки, додивляючись ранковий сон, шукати руками десь високо на стіні кнопку, що відключить монстра радянської оборонної промисловості!







Най жиє Гуцулія!

STALKER

Що тут скажеш) Думаю саме цінне тут то це-фотіки і програвач-той що працює)) і можливо годинник електронний)

inkognito

Цитата: STALKER від 27.12.2010 18:37:08
Що тут скажеш) Думаю саме цінне тут то це-фотіки і програвач-той що працює)) і можливо годинник електронний)

Не згоден, тутко усе цінне (як на мене). Красота & +
Resistance is futile

Roy

Девайси просто душевні. :) І анотація влучна!
Фотоапарат ФЕД..., ще малим поламав такого. Доречі, якщо маєш бажання, встав плівку, пофоткай, прояви і я в себе відсканую її і переведу в ч/б. Вийде цікаво.
А уфологічний комбайн з того всього найбільш тру! Яка форма! Уявляю, коли він працював, який був шум та дисонанс.
А лампові тіві "Юність" всі ніби кварцом смерділи, був в мене такий як на фото і в ще в двічі меншому розмірі. Треба в підвалі погребтись, можливо найду і ризикну ввімкнути:).
А годинник "Рата" від заводу "Ізмєна" ;D це шось. Збільшена в надцять разів форма тоді модного спекулянтського годинника Монтана.
"Рата" то така відповідь капіталізму ;D

Ну й додам від себе один цікавий девайс - це ФОТОН 1-М, експонометр для фотодруку, в пінопластовій коробці.
Вже віджиток минулого...

Meine Ehre heißt Treue

Roy

Дуже цікавий сайт, на котрому є багато радянської електроніки - http://www.leningrad.su/museum/main.php
(годинники, калькулятори, ЕОМ, дозиметри та інше)

   

доповню: ЖЖ sfrolov - http://sfrolov.livejournal.com/ а також ЖЖ ru_oldpc - http://community.livejournal.com/ru_oldpc/       
Meine Ehre heißt Treue

Romchick

В мене зберігся ось такий багатофункціональний пристрій з краником :) Москалі назвали його самовар. Правда пива сам не варить... Зате ЕМК 2,5л, ~220В 1кВт, ЦЕНА 21Р. 1975 рік випуску. Зверху на кришці, можна щось гріти на парі. А в середині виглядає, як звичайний електорчайник.




Romchick

Згадав, що на горищі ще валяється старий програвач Рекорд-60.





Нутрощі

Roy

Meine Ehre heißt Treue

dvankevich

Універсальний станок "Умелые руки"




Golem

Можна детальніше про станок, що саме він вмів робити, як?
Дігери всіх країн єднайтеся!

265 Гості, 0 Користувачів