Любеч-1

Автор inkognito, 09.07.2010 09:10:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Обговорюємо чудовий допис ENIAC'а нижче:
Resistance is futile

Golem

Що ж, дякую за звіт. :) А чому з приставкою "1"? Є ще кілька обєктів "Любеч" в тому районі?

ПС: Дякую модератору за переклад. Бо вже думав текст замаскувати а лишити тіко фото і лінк.
Дігери всіх країн єднайтеся!

ENIAC

Що ж, ви як люди до мене, спробую і я. Любеч-1 зветься Любечем-1 тому, що місто Любеч знаходиться на 2 км далі по шосе. Військові знають це місце (цю ВЧ) як "Любеч-1" чи "Розсудив-2". Усі ми знаємо їх любов до цифр в назвах міст - Любеч-1, Арзамас-16 і т.д. До речі, номер ВЧ можна знайти на фотографіях.

Голосно над моїми коментаріями не сміятись, деякі слова я перекладаю за допомогою блендера. 

inkognito

+ від мене за гарний пост і старання із української мови. А те, що криво - не бійся, поправимо і все буде гарно. Дякую!
Resistance is futile

zelja

Тааа класний обєкт варто в плани закинути тему я туда хочу
+1

ENIAC

Солдатів потрібно підкормлювати цігарками (алкоголь не пропонували, але судячи по пустим пляшкам в приміщеннях - залюбки). Персонал центра нелегальніх мігрантів на прикормку не зреагував, цігарки в них виявились власні. Люди непогані, під кінець розмови скаржилися на життя та на різнокольорових мешканців свого центру.

Але якщо хтось зможе розмутити посвідчення журналіста із власним фото - так вам буде спокійніше.

490 Гості, 0 Користувачів