Реконструкція пл. Осломисла - знахідка

Автор toya, 07.06.2010 16:50:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

toya

У центрі Львова при реконструкції пл. Осломисла знайшли давню дорогу, вимощену дерев'яними брусами:
http://daily.lviv.ua/index.php?newsid=27242

toya

Тільки не подумайте що я сперечаюсь, просто хочу знати на майбутнє - не зовсім розумію чому тема яка явно експлору стосується, перенесена по сусідству з куплю-продам ?

Golem

тема справді стосується краєзнавства. Але, на жаль, не містить жодної додаткової інформації крім лінка на інформаційний ресурс, який ітак всі читають. А в Краєзнавстві переважно більш розгорнуті теми. Зрештою, є спеціальний розділ з тільки посиланнями.

Якшо матимеш змогу - перефотографуй цікаві обєкти, занйди ці місця на старій карті Львова, співстав. Тоді получиться гарна тема і її можна буде перенести в Краєзнавство
Дігери всіх країн єднайтеся!

toya


YserL

Сьогодні перефотографував розкопки:





SANECKA

Сьогодні зробив трохи більше фоток розкопок. Вдалося побачити фрагменти деревяного водопроводу.Також поговорив з археологом,бо дуже цікаво було, що за конструкція з каміння біля деревяної дороги.Вияснилось,що на їхню думку це міг бути колодязь.Питався також чи найшли щось цінне,казали,що нічого крім рештків кераміки та металу.По мірі нових розкопаних територій додам ще фото.










Roy

Сьогодні спускався в місця розкопок - вразило мене найбільше кількість кісток тварин. Інколи кістки нагадували людські.
Поєднати якось це історично, що ж там було колись?
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

шо було, шо було? базар там був, люди жерли, от кістки і кидали собі під ноги, смітників і культури тоді не було ще, то не дивно, коли ми рили в Ієзуітах, то теж викопували велику кількість кісток, деколи і людських... Та шо казати, вся земля, весь Львів - один суцільний цвинтар, по кістках ходимо. Раніше, в середні віки біля кожної церкви ховали, поки не заборонили здається в 18 столітті.

YserL

Дивні плити сьогодні привезли, щось не раціонально, якщо по цих пазах їздитимуть трамваї, то грязюка буди туди забиватися ???



:-)

Напевне в них буде кріпитися рейка, але знову ж таки не тру, це ж напевне напихати незручно рейки в оце от.
Теоретично - економія легованої сталі рейок, бо тут таке враження звичайна конструктивна, хз, буде видно.
Декольтем своїм мене манила.

Fenriz

це підставки під деревяні шпали які будуть встановлені на  розїзді. таке ж саме робилося біля приміського вокзалу. давати оригінальні бетонні форми на стрілки рейок в нас "задорого" тому і роблять такі от маразми з переходами зз безумної колії на подушці до звичайної по шпалах на стрілках. зрештою за кілька днів\тижнів все ітак буде зрозуміло

Fenriz


atlas1975

.. ше один кусок старої львівської історії залили бетоном...

234 Гості, 0 Користувачів