Завод ЗБВ на Знесінні. Обговорення

Автор Bottlehunter, 30.10.2011 21:57:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Тут тема, яку обговорюємо.

Від мене - великі плюси і дякую всім учасникам за приємно проведений час.
Най жиє Гуцулія!

Lesyk

Були там з :-) і мною-якоБогом. І спускалися ми як і піднімалися - конвеєрною лентою  8)

Caesar

На взаєм, вийшла гарна прогулянка. Сторожі тут будівлю цирком називали. Видно не перших уже в ньому ловлять бо точно знають про всі входи і просто чекали акуратно зовні.
А при бажанні може вийти не погана забавка в стилі Pac-Man , з різними рівнями складності(1сторож, 2 сторожі, і наряд)) якщо бігати між виробами цього заводу
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Bottlehunter

Цитата: Lesyk від 30.10.2011 22:34:04
Були там з :-) і мною-якоБогом. І спускалися ми як і піднімалися - конвеєрною лентою  8)

Так, я пам'ятаю. Гарний звіт ви тоді написали спільними зусиллями. Тільки скоро залишаться від нього рожкі да ножкі - фото закинуті на ненадійне фотки.ком.юа. В нас вже купа подібних дописів з сірими квадратиками, на яких по-басурманськи написано, що фотка була видалена або УРЛ не існує.
Най жиє Гуцулія!

:-)

Цитата: Bottlehunter від 30.10.2011 22:47:10
Так, я пам'ятаю. Гарний звіт ви тоді написали спільними зусиллями.
Ксаті да, треба закинути фото всі ті що надав нашому Божественному Лесику із своїми підписами, а то не всі там.

Цитата: Bottlehunter від 30.10.2011 22:47:10Тільки скоро залишаться від нього рожкі да ножкі - фото закинуті на ненадійне фотки.ком.юа. В нас вже купа подібних дописів з сірими квадратиками, на яких по-басурманськи написано, що фотка була видалена або УРЛ не існує.
Воно робиться так, як Я цього хочу. 8)

І як це Ви так спалилися? Бліііііін, От двоє ламерів, один патлатий, другий я і не вийшло у них. А у тру-експлорерів на раз. Я знаю віповідь, певно нас тоді спалили, але не догнали, ібо поспостерігали, щоб знати про поведінку і понаставляли давачів, непомітних неозброєним, хоча і досвідченим оком. Кароч божественність для експлорингу зайва, хоч і половинчаста. Поняв, Лесик? Тепер ніногою у місця запретні.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

Хлопаки, фест жалію, що не зміг піти з вами, адже робота плюс ноги, які відвалюються від двох попередніх експлорер-днів, зробили своє невтішне діло.

Статистика каже, що рівень запальності росте пропорційно квадрату кількості учасників, так що хоч то і істина, но її ніхто не відміняв.  :(
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Легенька копіпаста, та ще і не по-нашому, але вона того вартує. Стосується кількості чоловік у одній вилазці. Все досить логічно обгрунтовано.

Цитувати
Идеальное число членов — пять человек. При таком численном составе кабинет непременно приживётся. Два его члена смогут всегда отсутствовать по болезни или по иной причине. Пятерых легко собрать, а собравшись, они способны действовать быстро, умело и тихо. Четверым из них можно поручить финансы, иностранные дела, оборону и правосудие. Пятый, не сведущий в этих предметах, станет председателем или премьером.
Как ни удобно число пять, нередко в кабинет входит семь, а то и девять человек. Так бывает почти везде и объясняется это тем, что областей управления не четыре, а больше. На самом деле есть и другая причина. В кабинете из девяти человек трое вершат политику, двое поставляют сведения, один напоминает о финансах. Со свободным от дела председателем получается семь человек. Остальные двое, по-видимому, нужны для красоты. Мы практически ничего не знаем о назначении двух молчаливых членов, но у нас есть основания полагать, что на этой, второй, стадии кабинет без них работать не может.
На третьей стадии в кабинеты входят новые члены, иногда они вроде бы знают ещё что-то нужное, но чаще просто очень вредят, если их в кабинет не ввести. Чтобы их утихомирить, приходится непрестанно с ними советоваться. По мере их включения число членов ползёт от десяти к двадцати. На этой третьей стадии дела идут много хуже.
Прежде всего, очень трудно собрать столько народу.
Лишь немногие из членов отбирались с расчётом на то, что они будут или могут приносить пользу. Большую часть скорее ввели, чтобы угодить какой-нибудь внешней группировке, и задача их — сообщать своим, как идут дела. С секретностью покончено.
Чем крепче утверждаются ненужные члены, тем громче требуют обойдённые группы, чтобы ввели их представителей. Число членов переползает в третий десяток. И кабинет вступает в четвёртую, последнюю стадию.
Четвёртая стадия. Когда в кабинете от 20 до 22 членов, он внезапно претерпевает особое химическое или органическое превращение, природу которого нетрудно понять и описать. Пять полезных членов встречаются отдельно и что-то решают. Кабинету практически делать нечего, тем самым в него можно ввести сколько угодно народу. Лишним членам не понадобится лишнее время, ибо все заседания теперь — пустая трата времени. Внешние группы довольны, их ставленников принимают всех беспрепятственно, и не скоро поймут они, что победа их призрачна. Двери открыты, число членов приближается к 40, растёт дальше. Может оно дорасти и до тысячи. Это уже не важно. Кабинет больше не кабинет, и прежние его функции выполняет другое, малое сообщество.
Паркинсон привёл полушутливую формулу для вычисления коэффициента бесполезности комитета (англ. Coefficient of Inefficiency) из нескольких параметров, из которой получил коэффициент бесполезности, лежащий «между 19,9 и 22,4 (десятые доли показывают частичное присутствие, то есть тех, кто посидел и ушел)».

Взято звідси
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

То, що ти скопіпастив, ніякого відношення до вилазок не має, ІМХО
Най жиє Гуцулія!

Alter

Ну так, про запальність тут не йдеться. Але коли то читав, чомусь саме згадав організацію вилазок :) Ну і в разі чого смітник ше ніхто не відмінив ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Та яка тут запальність? Була звичайна - недільна вилазка, під дух експлореру ці правила не проходять. Як завжди, було багато сміху, СО2 та спонтанності.  ;D

Щодо Фотки.ком.юа. Є там можливість завантажувати фотки без реєстрації. Так от, якщо так робити - за невеликий період часу не залишиться й сліду від них.

А будівля на території заводу справді класна, доволі фоткабельна. Золотисте осіннє сонце ще й гарно доповнювалось до цього індастріалу.
Учасникам традиційно, по +
Кілька фоток - у звіті.






Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

ЦитуватиВсе таки, для найповажніших дослідників найкращий вид був на те, як охоронці в'язали наших співвітчизників 

Не смішно, блджад!  >:(

А фотки хороші.
Най жиє Гуцулія!

Stinger

Цитата: Bottlehunter від 01.11.2011 14:20:57
ЦитуватиВсе таки, для найповажніших дослідників найкращий вид був на те, як охоронці в'язали наших співвітчизників 

Не смішно, блджад!  >:(

А фотки хороші.

А чо не смішно? Я дуже гарно вийшов, в "золотистих променях осіннього сонця" ;D

128 Гості, 0 Користувачів