Долина індАстріальна

Автор Bottlehunter_, 24.07.2010 09:38:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Най жиє Гуцулія!

inkognito

 Дуже гарно! + А чи можна GPS-координати же би зверху поглянути?
Resistance is futile

Roy

Гарно, + від мене. Цікавий звітик.
Meine Ehre heißt Treue

Khimik

Шось той шофер не дуже компетентний.
Та грубша труба на бавовно-прядильній - також водонапірна.
Там кілька баків всередині один над другим.
Від вокзалу йшла тільки одна гілка, а не дві.
Мазутом ніхто не топив - хіба десь на самім початку. Нігди не пам"ятаю чорного диму - а тільки легенький парок.  

Ага, ше розкажу пару слів про цехи.
Під цехами є технологічний поверх висотою десь 1.7-1.8 метра, де проведені всі комунікації.
Цікаво замучена вентиляція - мотори подають повітря всередину цехів, але воно спочатку проганяється через спеціальні кімнатки, в яких роль фільтрів виконували звичайні парканні сітки на рамках з накиданими на них кусками бавовни. Цілком можливо, що для покращення адгезії бавовни до сіток і використовувався той мазут.


Bottlehunter_

ЦитуватиА чи можна GPS-координати же би зверху поглянути?
Сорі, з GPS не дружу поки що. Можу фото з Гуглмеп закинути якщо хочеш.

ЦитуватиВід вокзалу йшла тільки одна гілка, а не дві.
Від вокзалу йшла одна, до фабрики підходило дві. Там навіть двоє воріт окремих є для двох колій.

ЦитуватиМазутом ніхто не топив - хіба десь на самім початку. Нігди не пам"ятаю чорного диму - а тільки легенький парок.  
А нащо тоді такий великий підземний резервуар з мазутом? На вентиляцію лише? Фабрика вже 20 років не працює, ти можеш всього і не пам'ятати.
А велика труба такі да, більше подібна на вентиляційну.
Най жиє Гуцулія!

Khimik

Ну дивися...  ;D

До фабрики підходила ОДНА колія.
Стрілка стояла метрів за 30 перед воротами.
На фото середини грубої труби явно видно хрестоподібну нехилу поперечину, яка тримає один з баків.
За мазут - спитаю старого, він на тій фабриці все життя, маю навіть знимки, коли вона ше будувалася, і там було рівне поле.
Але то, шо з 84-85рр ніколи не було чорного диму - факт.
Подивися навіть з того боку, що труба зверху НЕзакопчена, як би то було від диму з мазуту, і ніколи не була такою.
Ну і 20 років ше немає. мо 15, а мо і нє.
За Вільної України вона ше також працювала, тільки бавовну возили не колією, а фурами.

Bottlehunter_

Може бути... Фсьо логічно. Здурив мене шофер...Закинь фотки старі якщо є - цікаво було би глянути
Най жиє Гуцулія!

maks1973

А на Долинський ГПЗ на заїзджали? Цікаво, як там зараз.

Bottlehunter_

ЦитуватиА на Долинський ГПЗ на заїзджали? Цікаво, як там зараз.
Там охорона серйозна. Не так просто заїхати. Навіть фляшка не помагає ;)
Най жиє Гуцулія!

:-)

Мазут використовувався як резервне паливо, тобто коли наприклад газопровід ремонтували. Або для тепловоза наприклад, маневрового який на коліях трудився. А це що "підземне сховище", більше на збірник замаслених вод схоже, але вода знизу -мазут же легший.
Декольтем своїм мене манила.

217 Гості, 0 Користувачів