Роботи, роботизована техніка

Автор Roy, 31.07.2010 14:01:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Тут чотирьохлапий робот, рухливість просто вражає...!
Meine Ehre heißt Treue

Yuriy

Це просто вражаэ!!! Особливо коли його пробують збити з ніг. Шальоний робот.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

YserL

Програмна реалізація і виконання датчиків стабілізації просто вражає. Думаю програма земульована із поведінки тварин. Звук, судячи із всього міні бензиновий генератор.

inkognito

    Так і є, бендзиновий двигун із деГенератором. Якшо сі не помиляю шняга робилась під замовлення(чи конкурс?) НАСА або DARPA. Бачив це відео більше ніж пів-року тому, шальоно сподобалось!
Resistance is futile

Caesar

а мені чомусь його шкода . і нагадує плоть)))
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL

Багато розробок техніки взяли ідеї із тваринного чи рослинного світу. Ейфелева вежа, обшивки кораблів і тд.

Caesar

хм, думаю сюди можна віднести "екзоскелет"

Поки все що розробляє США виглядає дуже громіздким і не ефективне, розробки у нас взагалі відсутні.
Від одного дядечка чув , що в Союзі були розроблені і виготовлені перші діючі зразки (не чудо техніки ) і проект закрив хтось через те що костюм не був придатний до війни. Це все взято з розповіді дядечка який бачив якусь папочку ще коли стояв єдиний і неповторний Союз .
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Fetole


Цитувати"Новий японский робот Actroid–F 2, за розробки AIST, лякає чіткістю рухів. Компанія вже має плани продати 50 моделей музеям та лікарням. Вони будуть наглядати за хворими та зустрічати відвідувачів."
Може тікі у мене але недвозначні рухи на 2-ій хвилині і акцент камери на цицьках викликає в мене сумнів що до їхнього призначення...
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

YserL


231 Гості, 0 Користувачів