11.08.2010 досліджувати Брюховицький ліс

Автор Stinger, 03.08.2010 03:10:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

В наступну середу, 11.08.2010, маю велике бажання перейтися по Брюховецькому лісі, а саме по цим місцям, плюс пошукати нові, ще не бачені земляні укріплення. З інструмента можна взяти тільки саперку, може порозриваємо той блєндаж (якщо звісно знайдемо його), доїзд до місця на маршрутці від добробуту - 1.75 грн. Хто має бажання - прошу зголошуватися ;)

astrolon

На яку году плануєш початок вилазки?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

AHD

Режим харчування порушувати не можна

Stinger

приблизно в 11.00-12.00 виїхати туди.

Rufus

Якщо буду у Львові, то з радістю приєднаюся.  :)
Be friendly to bats!

zelja


Stinger

Ну якщо ти затягнеш велік в переповнену маршрутку, то я не маю ні чого проти, але ми підем пішки ;)

AHD

Цитата: stinger від 03.08.2010 18:30:16
Ну якщо ти затягнеш велік в переповнену маршрутку, то я не маю ні чого проти

А може просто туди на вєліках зарулити, не через маршрутку.
І вертатися буде весело
Режим харчування порушувати не можна

zelja

я за  ;)
конешно тре свій лесопед троха підмутити для поїздки після 3 річного стояння  ;D

Stinger

це звісно все добре, немаю ніц проти велосипедів, але я навіть не уявляю як ви збираєтеся по горам тягати свої веліки ??? я останній раз тільки на форт затягував свій вел пів години, а за ним гора щє в 3 рази вища, та й до того ж ми не будемо їздити по доріжках, а будем пересуватись по дуже пересічній місцевості, з холмами, ярами, кущами, ямами та іншими цікавостями ;) тому панове якщо маєте бажання гарно потр@хатися, то ласкаво прошу туди на вєліках ;D

Alex-L

а раніше 11-12 ніяк? може з самого ранку (з 9-ї) стартанути? Із задоволенням приєднаюсь, ці місця теж люблю.

zelja

Цитата: Alex-L від 06.08.2010 19:02:00
а раніше 11-12 ніяк? може з самого ранку (з 9-ї) стартанути? Із задоволенням приєднаюсь, ці місця теж люблю.
я за 8)

AHD

Цитата: zelja від 06.08.2010 20:17:23
Цитата: Alex-L від 06.08.2010 19:02:00
а раніше 11-12 ніяк? може з самого ранку (з 9-ї) стартанути? 
я за 8)

Я також за (вільний до 14:00)
Режим харчування порушувати не можна

Stinger

ОК, тоді як скаже шановне панство, поїдем о 9.00

Alex-L

я буду вільний також до обіду. доречі якщо нас буде до 5-ти, можем машиною іхати.

zelja

Цитата: Alex-L від 06.08.2010 22:05:13
я буду вільний також до обіду. доречі якщо нас буде до 5-ти, можем машиною іхати.
скоріше всього так і буде ...

Stinger

Може народ хочє день перенести? кому коли краще? бо я на середу від фонаря поставив розраховуючи на себе, якщо хто інший день хоче - пропонуйте панове!

zelja


AHD

Мені також, але тільки до обіду
Режим харчування порушувати не можна

zelja

Цитата: AHD від 07.08.2010 23:40:05
Мені також, але тільки до обіду
Нармал ми встигнемо накопатися  ;)

270 Гості, 0 Користувачів