Польоти гелікоптера над центром 06.07.2010 09:00

Автор YserL, 06.08.2010 09:12:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Сьогодні о 09-00 мене розбудив шум гвинтоклира. На першому колі я подумав пролетить і все, на другому колі він пролетів надмоїм будинками, на третьому його сфотографував. Літав квадратами із шагом 80-100 м.







Із лівого борту похоже на кульову вото чи відеокамеру.

inkognito

 І я бачив, пролітав декілька разів над мойов хатов, зробити фото на жаль не вдалось. У мерії нікт трубку на "гарячій лінії" не брав, так шо no comments від влади (як завжди)...
Resistance is futile

YserL

У центрі контролю польотів (297-21-32) підтвержили інформацію що це була аерозйомка. Роботу о 09-40 він закінчив.

SANECKA

Ось моє фото.Якщо зблизити можна роздивитись білу зірку.



Hack


taras1

Народ не знаю хто там шо  знімає ,але мене розбудив вертоліт десь в дисятій годині 06.07.2010,також був МІ-2 тільки чорного кольору,летів досить помалу,я би сказав взагалі не думав шо вони так можуть помалу літати=)))летів при трасу,біля м.Винники і його супроводжували дві машини ДАЇ,які ретельно прочесували всі повороти при трасі.Не знаю шо до чого,але думаю що шукають якісь машини крадені,бо зараз у львові триває операція по пошуку крадених автомобілів

atlas1975

Мій іржавий форд-сирник також пиняли, але після звірки ВІНа - відпустили...

YserL

В цю суботу о 10:30 буде на СТБ йти програма Х-фактор, де власне буде відео із цієї зйомки.

243 Гості, 1 Користувач