Рясне, район Електрону

Автор Stinger, 10.08.2010 18:32:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Вчора я, YserL та Venick вирішили в вечері з'їздити в Рясне, оглянути тереторію. Приїхавши попрямували до Електрону, потім навколо нього до колії та по колії далі в сторону старої водонапірної вежі, від якої вже пішли в сторону ВАМу, так як наближалася буря, то вирішили припинити прогулянку та їхати до дому)))

Обговорення
Фото з вилазки:


Початок колії





Міст через колію





Проводяться дослідження)











Знайшли біля паркану завода якесь техногенне закинуте підземелля, велике за розміром і не зрозумілого призначення, вниз не спускалися.

















Далі був великий колектор біля колії, складений з 3-х будівель підряд, які були з'єднані 5-ма трубами







Смайлу присвячується)))






































далі попрямували до водонапірної вежі  


















Потім через хащі продерлися до закинутої електропідстанції
















запчастина від електрика













на зворотньому шляху йщли повз таку конструкцію над колією








Ну і для завершення кадр в стилі "Тілько ві Львові"





inkognito

Resistance is futile

Stinger

Ось координати того місця   +49° 51' 55.91", +23° 56' 20.95"

inkognito

   А вось тут остання відома вентшахта Південно-Західного Кулєктора (може сі троха помилив) -  49°51'27.43" х 23°57'52.52" про котру ми знаємо.

  Від цієї точки, рімно 2 км по прямій на Пн-Зх (скоріше на просто на Захід) і бачимо Вашу точку. А по фото я скажу вам - начинка дуже схожа на аналогічні на ПДЗК  - відси питання, мож таки Південно-Західний бере круто наліво від останньої відомої нам точки і тече зовсім не там, де ми го шукали (Елеватор та далі), я чеше десь поміж Рясне-2 та Рясне-1 в через ліс в сторону Мазепи, Лінкольна, Липинського?

   Хоча це мабуть не так - із побаченого мною, в останній відомій нам точці, приходить якраз моцний потік із Заходу та вливається в Основний потік ПДЗК. Гадаю, це може бути Рясне-2, частково Рясне-1.



Resistance is futile

302 Гості, 0 Користувачів