Липова Алея

Автор explorer, 10.01.2007 21:32:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

explorer

відновлено з старої версії сайту:

Вхід під вул. Липова Алея. За 15 метрів перекрито цегляною стіною, розбитою посередині. За стіною все засипано(?)...
Нажаль невідомо, чи цей вхід є спеціально перекритим, чи недобудованим...

<a href="http://www.explorer.lviv.ua/img/blog/lyp2.JPG">
</a>

<a href="http://www.explorer.lviv.ua/img/blog/lyp3.JPG">
</a>

<a href="http://www.explorer.lviv.ua/img/blog/lyp1.JPG">
</a>

explorer

відновлено з старої версії сайту:

roman:: Моє юне дитинство пам"ятає там лише віники і мітли. Тоді ще поряд були футбольні квиткові каси. Медова Печера виявилася цікавішою.

Dima:: roman: Певно так воно і є :)
Наскільки я читав, Медова печера має кілька залів. Так?

T@R@S:: весь лвыв в катакомбах

roman@airra.net:: to Dima:
я дослідив чотири зали. Щоправда це було понад двадцять років тому. Перший при вході, має посередині ніби колонну. Далі правіше іде другий, доволі великий зал, у який можна зайти ледь зігнувшись. Багато років тому там було значно чистіше і цікавіше.
Вхід у третій зал це лаз довжиною метрів 10 у якому можна лише повзти.
Особам із зайвою повнотою цей екстрім краще не пробувати. При нашій експедиції застряв хлопака. Вереску і страху було багато.
Лаз замислуватий і доволі коварний бо має різкі вигини. Третій зал менший ніж попередній, проте цікавий тим що скрізь корені дерев вверху пробивається інколи сонячне світло.
Далі знову довжелезний лаз у четвертий зал. Уже лівіше і в напрямку у глиб землі (Третій зал дуже близько до поверхні. Старі люди кажуть що на схилі у кущах була нора, котра вела одразу до нього.)
Зал невеликий проте ніби органічно переходить у хід в глибину. 
Далі не досліджували - було страшно і мотузки не діставали.  Ліхтарі також особливого заряду уже не давали. А на жаль наступну експредицію такі не вдалося організувати.
Загалом легенди кажуть що хід мав продовження і у напрямку Чортових скель і десь до центру міста. 

dima:: 2 roman: Дякую за розповідь, якось обов"язково туди зберусь. Якщо раніше знайду ще трохи матеріалу про Медову печеру, та зроблю якісь фото, то, з вашого дозволу, повішу цю розповідь у розділ про Медову печеру :)

Rain:: Колись ходили чутки що в цьому підвалі переховують крадені автомобілі. А цеглу каси яка була поряд розтаскали на будівництво дачь (сам бачив). :-)

dima:: Rain, дісно, то б міг бути чудовий гараж, на 1-2 машини :))

dengon:: До початку 60-х років між вул. вул. Липова Алея і Білоцерківська було озеро, яке плавно переродилося в болото. "Печера", де "переховували вітли і метли з краденими автомобілями", хоч і не хочу розчаровувати юних романтиків, насправді є перекритою частиною моста - стоку з вищезгаданого озера в бік вул. Кримської. В 70-і роки хтось перегородив залишки мосту і зробив собі гараж, де ще на початку 90-х стояв 401-й Москвич. Ось так . . .

dima:: 2 dengon: Чудово! :) Щось таке підозрював, але не про озера.. дуже дякую :)

Genyk

Цитата: explorer від 10.01.2007 21:35:19
відновлено з старої версії сайту:

roman@airra.net:: to Dima:
я дослідив чотири зали. Щоправда це було понад двадцять років тому. Перший при вході, має посередині ніби колонну. Далі правіше іде другий, доволі великий зал, у який можна зайти ледь зігнувшись. Багато років тому там було значно чистіше і цікавіше.
Вхід у третій зал це лаз довжиною метрів 10 у якому можна лише повзти.
Особам із зайвою повнотою цей екстрім краще не пробувати. При нашій експедиції застряв хлопака. Вереску і страху було багато.
Лаз замислуватий і доволі коварний бо має різкі вигини. Третій зал менший ніж попередній, проте цікавий тим що скрізь корені дерев вверху пробивається інколи сонячне світло.
Далі знову довжелезний лаз у четвертий зал. Уже лівіше і в напрямку у глиб землі (Третій зал дуже близько до поверхні. Старі люди кажуть що на схилі у кущах була нора, котра вела одразу до нього.)
Зал невеликий проте ніби органічно переходить у хід в глибину. 
Далі не досліджували - було страшно і мотузки не діставали.  Ліхтарі також особливого заряду уже не давали. А на жаль наступну експредицію такі не вдалося організувати.
Загалом легенди кажуть що хід мав продовження і у напрямку Чортових скель і десь до центру міста. 
З третього залу дійсно є вихід назовні, років 5 тому лазив ним, він дуже вузький і під сильним кутом, лізти доволі важко

Самая рыжая

Скажіть, а зарас реально дістатися до тих залів Медової печери?
:[

Akella

я думаю,що якщо не ганяють,і не ходять дядьки в синій формі-то можна,засипано-лопату в руки,замуровано-лом
Akell me nice!

Golem

Все реально ;) Головне хотіти. Будеш йти - маяч, складу компанію
Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

я також приєднаюсь якщо не буде ніякого форс-мажора
Akell me nice!

Самая рыжая

Ок. Обовязково маякну, але то буде вже в кінці серпня. Надіюсь, час у вас найдеться? ;)
:[

Akella

якщо до 20 серпня-то в мене буде
Akell me nice!

Самая рыжая

До 20го навряд. Скоріше за все то буде після 25го.
:[

inkognito

ну як ся повизначаєте - пишіть, прийду  :)
Resistance is futile

Maksym Tkachenko



На Google Maps цей перелив води aka мітлосховище aka гараж має Г-подібну форму. Але, коли я там був, кінець тунелю був замурований цеглою, тобто повороту на право вглиб тунелю не було, а за цеглою була земля. Хтось може ще був всередині ?

260 Гості, 0 Користувачів