Спартак на Топольній

Автор Golem, 27.01.2009 17:50:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Був в славнозвісному Спартаку. Правда зараз це вже більше схоже на прогулянковий парк. Все поросло зеленню, тусується купа підлітків, наркоманів, мам з дітьми і міліції. Остання, очевидно, охороняє такий порядок речей.

Будинків розвалених і засипаних сімиттям багато, але особливо лазити нема де. Все ітак гарно проглядається знизу. Одним словом дивіться самі:

Кубок у Формі шприца для ковбаси


Адмін Будинок


Під трибунами


Сходами навіть і не пахне


Тут колись був спортивний майданчєг


Трамплін піднімається в небо


Гарне місце шоб засмагати


Фсі фото тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

SOC

Лазити все ж таки є де http://io.ua/3665340p, але з кожним днем все аварійніше. Та і відпочиваючих там майже як під оперним в неділю. Також поряд школа, відповідно валяються водяні бульбулятори і час від часу стирчить УАЗ чи -99 з мигалками.
  Можна все ж таки сказати, що спорт там практикується, але постапокаліптичний. Що ж до офіційного, то всі 90-ті на нього забили, зараз ніби ситуація покращується, але тільки на олімпійському рівні. Про те, як виховати тих 1000 любителів, з яких буде 10 професіоналів і 1 чемпіон видно забули. Ну і тенденція руйнувати примусово спортмайданчики це або через травматизм дітей(особливо VIP), яким було лінь техніку безпеки показати. Або на замовлення платних качальних залів, щоб не було альтернативи(ще смішніше).
Я не тормоз- я повільний газ

Hack

Не знаю чи варто апати цю тему, адже досить старенька... але із-за пару фоток і невеличкої прогулянки нову тему створювати якось недоречно...

Вчора почитав, що всі кудись збираються, правда у самого такої можливості не було... але йдучи додому, вирішив теж десь походити і щось таки пофоткати, по дорозі натрапив на спортивний комплекс "Спартак". Відновлю пару фоток для порівняння, чесно кажучи, чи то так подібно вийшло, чи просто там більше нема що фоткати, але тримайте)

Тубильство там на рівні, куча слідів, стаканчиків, тари і іншого добра...
Впринципі там полурозвалених споруд багато де можна полазити, але зараз туди вивозять сміття і кучу снігу з вулиць, тому можна почекати поки це все розтане і пройтись там зробити декілька хороших світлин, а так ще створю темку для коментів, якщо не проти то клік

Все та ж споруда з титанічним кубком) правда мозаїка вже повідпадала... тому злегка модифіковано стало...


Адміністративна будівля без змін, все така ж нерушима!


Трибуна знизу, вид попіздожв!


Сходи так і не добудували, а могли б!


Трибуни, поле, сніг...


Вишко!


Вишко ще раз!


Є будівлі куди ще можна добратись, снігу багато...


Ага!

П.С. більше світлин тут: клік

Bottlehunter_

Стаття в останньому числі "Інформатора". Фотки в них на цей раз не з  Експлорера, аж дивно ;)


Най жиє Гуцулія!

Anhorda

Ще альбом, присвячений СК «Спартак».

Кілька фото з коментарями.

«Наша служба и опастна, и трудна,
и, на первый взгляд, как будто не видна...»

Номер машини стертий, щоб випадково не образилися.

Допоміжні споруди глибкого басейну:


Загальний вигляд на глибокий і мілкий басейни:


По центру видно колони Херсонесу Львівського. Зліва закритий одноповерховий будиночок - це колишня сауна "У Врунгеля", яка почала функціонувати вже після занепаду спорткомлексу. Надавала різні види послуг "новим українцям". Перестала надавати після того, як її підпалили.

falkoner

Мої фото тут
http://falkoner.livejournal.com/320409.html
вибачте, що не перезаливаю... просто задовбався вже

yanktank

Скоро вже нестане Спартака. Територію обгородили парканом, пригнали вже якусь техніку. Напевно розвалять те що є, а на тому місці зроблять черговий житловий комплекс.

bodyabighit

Спартак станом на 2016 рік

Skip

Починається розтчистка і будівництво чогось на місці Спартаку
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1953914

Бобер


Golem

Хтось там буває зараз? Бачив шо і як?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Потрошки приводять в порядок територію довкола спорткомплексу після будівництва, плюс займаються фасадом.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

STALKER

Я там ще як був в 2016 році))

Indigo

Я у середині листопада проїжджав там. Вже забудували. там буде новий спорткомплекс, - велика масивна нова махіна. Вже можна побачити її розміри, до квітки будівництва вже дійшли


293 Гості, 0 Користувачів