кОханий в Писок

Автор zelja, 20.08.2010 01:24:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

 >:( >:( >:(
Шо за діла, якого х..я такий порожняк на форумі?
Ні вилазок ніфіга ... всі ніби розтворилися на жарі...

Roy

Ша...То затишшя перед бурею!
І до речі. На Лінію Арпада ідемо на вихідні, а?  ;)
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Цитувати
Шо за діла, якого х..я такий порожняк на форумі?
Ні вилазок ніфіга ... всі ніби розтворилися на жарі...



А чим тобі ця вилазка не підходить???пл.Різні 13



zelja

пздц Площа різні ахахаха >:( >:( то ти вилазкою називаєш... в літній час ...
я розумію вот була тєма минулого року Полонина руна , Ретранслятори в І,Ф. Сірка ... Новий розділ...
Куча кученна вилазок У львові, розкопки Дойчляндського  і тдт... Ото було класно ... а зараз шо?(виглядає ніби всі забили >:()

inkognito

а багато чого ше сі поза Львовом залишилось:

1) Яворівський полігон (БАРС, тропосферний зв'язок);
2) КАЛуш !!!;
3) ЧАЕС та прилеглі території ше ніхто не відміняв;
4) Купа недослідженого в Новому Роздолі, маю наувазі хімічне виробництво, що за сіркою далі;
5) А ракетні шахти навколо Луцька?
6) Стрий би грунтовно дослідити, зокрема військову базу та летовище

ітд ітп...
Resistance is futile

Golem

Згідний, значно менше вилазок.

Причин кілька:
- Минулий рік ми наскоком взяли найбільш круті і найлегкодоступніші місця. Природньо шо вони швидко скінчилися.
- Стало нецікаво їздити по однотипним місцям, як ото Ракетні шахти чи закинути заводи
- Адміністратор переключився на громадські задачі як ото Полтвокамера, Полтвофільм, Полтвопалення і тому подібне. Залишивши організацію вилазок громадськості форуму.

В "Я знаю місце" три сторінки місць, тож лазити є де. Ще багато можна в неті нарити. Тож організовуйтеся, лазьте, пишіть!

ПС: Тему пеерніс в Про Експлорер, так як вона напряму стосується теми сайту.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter_

Та місць дофіга насправді,просто треба "роззути очі" і не лінуватися. Величезний Калуш, Стрий,де є закинута ВЧ і купа цікавого.на форумі майже нема звітів з Волині,думаю,там теж є на що подивитися. Знайомий вчится на геологічному-лазив в шахту в Стебнику,краса неземна.взагалі,в кожному маленькому місті є щось цікаве,про що ми можемо і не знати. 
Най жиє Гуцулія!

inkognito

Отож то всьо справа організації, тому прошу кулєги будьте активнішими. А нарахунок шахти в Стебнику прошу дописувати у відповідну тему, що давно є на форумі.
Resistance is futile

inkognito

Ну 24 серпня @ 15-00 (чи 16-00 вже не пригадую) відбутеться показ міні-хфільму про Полтву.
Особисто планую го подивитись, усім раджу зробити це також.
Resistance is futile

225 Гості, 0 Користувачів