Автор Тема: Полярон  (Прочитано 32582 рази)

2 гості дивляться цю тему.

Electri4king

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 152
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Полярон
« Відповідь #40 : 18.03.2015 11:25:16 »
здається Полярону прийшла хана..

Розшарити F VK G+
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Андрій74

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 92
    • Перегляд профілю
« Відповідь #41 : 18.03.2015 12:07:39 »
Можливо ВО Полярону прийшов пісец,на місті цехів збираються збудувати житловий масив,паспорт будівництва вже вивішаний.
Розшарити F VK G+
Най го качка копне...

:-)

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #42 : 18.03.2015 14:01:39 »
Ну йому ппц давно, то так. для загального розвитку інформація. Хоча мені подобається червона цегла тих будівель.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

Андрій74

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 92
    • Перегляд профілю
« Відповідь #43 : 18.03.2015 15:53:04 »
Йому не зовсім кінець.Один цех повністю збереженний,законсервований,виставлена охорона.
Розшарити F VK G+
Най го качка копне...

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
    • Перегляд профілю
« Відповідь #44 : 18.03.2015 16:30:47 »
Йому не зовсім кінець.Один цех повністю збереженний,законсервований,виставлена охорона.
А що Ви можете сказати про його потенціал?
Розшарити F VK G+

Андрій74

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 92
    • Перегляд профілю
« Відповідь #45 : 18.03.2015 16:44:58 »
За советів цех був засекречений,виконувалось захцянки воєнних.Технології виготолення продукції до сих пір актуальні.
Розшарити F VK G+
Най го качка копне...

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
    • Перегляд профілю
« Відповідь #46 : 18.03.2015 17:05:30 »
За советів цех був засекречений,виконувалось захцянки воєнних.Технології виготолення продукції до сих пір актуальні.
Ну та, ну та.
Розшарити F VK G+

Стрелок

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -2
  • LIVE EXPLORE ENJOY
    • Перегляд профілю
« Відповідь #47 : 22.03.2015 12:50:35 »
Кожедень повз Полярону проїзджаю ...демонтують вже масштабно. Хто там ще не був сходіть ( я сумніваюсь що хтось там ще не був але. ;) )
Розшарити F VK G+
За любий двіж, тільки без гейства !

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 709
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #48 : 20.09.2018 15:26:22 »
Кожедень повз Полярону проїзджаю ...демонтують вже масштабно. Хто там ще не був сходіть ( я сумніваюсь що хтось там ще не був але. ;) )

Падає один з останніх корпусів

Розшарити F VK G+
курча

Khimik

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 20
    • Перегляд профілю
« Відповідь #49 : 21.09.2018 12:38:55 »
Та не зовсім падає...
Трактор спеціальний "допомагає"
Розшарити F VK G+

Svyatodiy

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 146
  • Не пяй в колоду!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #50 : 10.11.2018 22:35:44 »
Отож, це кінець...
Мабуть, це останній звіт з цього заводу. Фотографії були зроблені рівно місяць тому, тож скоріш за все тих цехів вже не існує. Сумно якось :'( Дуже скоро тут збудують житловий комплекс, в якому заселяться люди. Люди, котрі живуть на могилі Полярону...

У той день був справжній осінній туман. Всюди пожовкле листя. Тим часом я, Vasi4 та його друг прийшли попрощатись із заводом під гучний стукіт інструментів, якими демонтували споруди.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bNwV7yV2veQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=bNwV7yV2veQ</a>

Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 709
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #51 : 11.11.2018 08:40:13 »
Дякую за класні фото і намагання зберегти історію!

Додам кілька фото від 10 вересня 2015 року. Тоді в той цех можна було попасти цілком легально і купити за безцінь будь-що шо сподобається. МИ тоді набрали мікроскопів, старих ламп, магазинів опорів та іншого. Цех вже тоді планували під знос, тому щоб не викидати це розпродували

Розшарити F VK G+
курча

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 709
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #52 : 12.11.2018 12:56:25 »
Додаю ще кілька фоток від Колєги з роботи

Також 21 червня 2015 року відбувалася ліквідація складу шляхом його підпапу :) Ми в тому участі не брали, просто віднесли свої речі подальше від паркану

Розшарити F VK G+
курча

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 709
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #53 : 13.11.2018 17:23:21 »
Якраз вчасно все пофоткали.

Show must go on!

Розшарити F VK G+
курча

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 709
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #54 : 29.11.2018 17:06:04 »
Сьогодні я, ХХХ і Святодій пробували пройти в головний корпус Полярону і його пофоткати. Пробували серед білого дня щоб кращі фотки вийшли. Думали так як то моє йти під знос то і пустити мають без проблем.

А дзуськи. Головний вхід закритий, сторож на посвідчення ГО, фірмову оранжеву каску і 50 грн не ерогує. Ми просочилися в щілину у паркані бо в корпус можна залізти і з торца який повністю відкритий вітру. Але з даху будинку навпроти на нас пильно дивилося шестеро очей. Також на подвірї пасся сторож який збирав там арматуру. Зразу коло нашого залазу, так шо непомітно ми б не пройшли.

Зато ми об’їхали Полярон і запаркувалися коло Катєльні. Тут троха полазили і пофоткали колишній кисневий цех, по суті єдине шо там лишилося. Корпус незруйнований, на землі сліди від недавно винесеної апаратури. Навіть проводка висить макаронами на стінах.

XXX свалив працювати а ми пішли гуляти територією. Паркану нема, ніхто нам не завадив спокійно дійти аж до прохідної Полярону але з іншої сторони. По дорозі ми пофоткали якийсь нето підвал нето бомбік праворуч від центральної алеї заводу. тут згідно з планом мають будувати школу. Інший бомбік, як на розказали, був на куті там де зараз новобудова стоїть.

Той же сторож, ми знову представилися, поговорили, сказали шо знаємо Сала Миколу Миколайовича і все таке… Цей ра звін був привітніший але сказав шо фоткати тут ніззя бо камери, ну і якшо про це хтось дізнається в Києві то йому хана. Що ж, неможна то йдемо до дому. Тут нас зустрічає ше один сторож, молодший. Та сама розмова, те саме неможна… Корпус формально належить зараз Політеху, він і має право туди пускати. І та сама історія шо хлопці йдіть звідси пошвидше бо ми получимо шо ви тут так довго. І випровадили нас до котельні. Далі ми поговорили 10 хвилин про Полтву і наш ресурс і полюбовно розійшлися. Повторюю ше раз, ми заїхали нормальною дорогою де не було навіть знаку шо вїзд заборонено. І ця територія необгороджена.

Коли ми вже їхали назад до нас підбіг дядько з явними ознаками ожиріння на обличчі і почав матюкатися та обзивати. Ну – у, ми троха зняли цю комедію на відео та й собі поїхали.

Через 5 хв той самий хамовитий охоронець чекав мене коло офісу, бо ж їхав я на роботу і це все гарно проглядається. Спочатку спробував мені погрожувати, але я покликав кількох працівників як свідків. Він ще раз сказав шо якшо десь фотки попадуть в інтерент то мені хана та й пішов собі геть.

Мене аж руки свербіли викласти це все тут же. Але стримав Дзвінок від ТВД яка власне то все там і будує. Вони попросили не викладати фотки бо .... Що ж, фотки заводу не викладаємо, а відео хамла – чому б і ні 😊

До речі, така їх поведінка виглядає дивною. Бо ТВД це серйозна фірма яка будувала Католицький Університет і яка мала б більш ретельно охороняти свої секрети…
Розшарити F VK G+
курча

matvs

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 7
    • Перегляд профілю
« Відповідь #55 : 30.11.2018 16:39:37 »
Де можна подивитись відео хамла? Лінк не відкривається.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 709
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #56 : 30.11.2018 16:42:08 »
Де можна подивитись відео хамла? Лінк не відкривається.

Відкривається тільки для своїх. Зайди покажу тобі з телефону.
Розшарити F VK G+
курча