Полярон

Автор Golem, 27.01.2009 18:37:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

  То мабуть матолки помінялись таки, бо ніяк інакше (ставлю себе на місце матолків) не могли б вам відмовити за умов здорового глузду та коректної статевої орієнтації. Чи то може ТриВеселіДрузі (ТВД) взяли на роботу сексуально незаангажованих хлопів?
Resistance is futile

STALKER

Вчора дивився передачу на Зіку про "Полярон"

Radist

Всім привіт.
Гуляв нещодавно по території, звісно багато чого цікавого, прохід з Луганської більш-менш вільний (ніхто нічого не сказав, але то був вихідний день), правда треба трохи йти по бур'янах та перелазити в порожні вікна залишків цеху. Обійшов обидва порожні корпуси що виходять на Угорську, все інше опечатано та законсервовано. Підвали шикарні, можна знімати фільми жахів та інший треш.

В далньому кутку підвалу (ближче до будки охорони) знайшовся хід, виглядає як колишня теплотраса (ні труб, ні опор для них нема) або щось таке, стіни бетон та місцями червона цегла, висота біля 2х метрів, починається тут та йде в сторону пустиря вглиб території, видно щось схоже на розвилку. Але він підтоплений (бахіл мало би вистачити), тому що там далі я так і не дізнався. Є люк назовні, але там було чутно собаку та і виходити він має якраз на охорону, перевіряти не став. Хто знає що то було і де/чим закінчується?

STALKER

Як і обіцяв-скидую поляронівську рекламу ще сюди. 1991 рік.







rodiy

Викладаю кілька минулорічних фото з 3 поверху виробничих приміщень Полярону.
Взимку там не працюють, бо не опалюється. А влітку там  роблять  ;D дугогасильні камери і контактори.







Але туди потрапити складнувато.
З обладнання цікавого мало. Дещо я купив. І дуже багато ще до мене...  :'(

Roy

Шановний rodiy, не томи душу, можна ще фоточок?  :)
Meine Ehre heißt Treue

rodiy

Цитата: Roy від 22.01.2014 00:06:14
Шановний rodiy, не томи душу, можна ще фоточок?  :)

Коли буду наступний раз ще сфоткаю 8) . Але адміністративний корпус вже купила Політехніка.

Electri4king

здається Полярону прийшла хана..



Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Андрій74

Можливо ВО Полярону прийшов пісец,на місті цехів збираються збудувати житловий масив,паспорт будівництва вже вивішаний.
Най го качка копне...

:-)

Ну йому ппц давно, то так. для загального розвитку інформація. Хоча мені подобається червона цегла тих будівель.
Декольтем своїм мене манила.

Андрій74

Йому не зовсім кінець.Один цех повністю збереженний,законсервований,виставлена охорона.
Най го качка копне...

:-)

Цитата: Андрій74 від 18.03.2015 15:53:04
Йому не зовсім кінець.Один цех повністю збереженний,законсервований,виставлена охорона.
А що Ви можете сказати про його потенціал?
Декольтем своїм мене манила.

Андрій74

За советів цех був засекречений,виконувалось захцянки воєнних.Технології виготолення продукції до сих пір актуальні.
Най го качка копне...

Стрелок

Кожедень повз Полярону проїзджаю ...демонтують вже масштабно. Хто там ще не був сходіть ( я сумніваюсь що хтось там ще не був але. ;) )
Si vis pacem, para bellum

Golem

Цитата: Стрелок від 22.03.2015 12:50:35
Кожедень повз Полярону проїзджаю ...демонтують вже масштабно. Хто там ще не був сходіть ( я сумніваюсь що хтось там ще не був але. ;) )

Падає один з останніх корпусів

Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik

Та не зовсім падає...
Трактор спеціальний "допомагає"

Svyatodiy

Отож, це кінець...
Мабуть, це останній звіт з цього заводу. Фотографії були зроблені рівно місяць тому, тож скоріш за все тих цехів вже не існує. Сумно якось :'( Дуже скоро тут збудують житловий комплекс, в якому заселяться люди. Люди, котрі живуть на могилі Полярону...

У той день був справжній осінній туман. Всюди пожовкле листя. Тим часом я, Vasi4 та його друг прийшли попрощатись із заводом під гучний стукіт інструментів, якими демонтували споруди.





















































Крутіть колесико!

Golem

Дякую за класні фото і намагання зберегти історію!

Додам кілька фото від 10 вересня 2015 року. Тоді в той цех можна було попасти цілком легально і купити за безцінь будь-що шо сподобається. МИ тоді набрали мікроскопів, старих ламп, магазинів опорів та іншого. Цех вже тоді планували під знос, тому щоб не викидати це розпродували


















Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Додаю ще кілька фоток від Колєги з роботи











Також 21 червня 2015 року відбувалася ліквідація складу шляхом його підпапу :) Ми в тому участі не брали, просто віднесли свої речі подальше від паркану







Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Якраз вчасно все пофоткали.

Show must go on!



Дігери всіх країн єднайтеся!

286 Гості, 0 Користувачів