Водоспад Гук Женецький

Автор STALKER, 21.08.2010 10:32:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Отож побував я у Карпатах і рішив про дещо написати звіти і закинути пару фоток. Почну я з водоспаду Гук.
Водоспад  Гук(або Гук Женецький-на річці Женець) знаходиться на території Карпатського Природного Національного Парку. Дорога до водоспаду починається відразу за селом Татарів(хто не знає-Татарів-це село, що знаходиться за 20 кілометрів від міста Яремче,Івано-Франківська область). Перед  мостом до села  Микуличин  можна побачити  вказівник ліворуч — це і є початок дороги до Гука. Далі буде стенд  Женецького лісництва і будиночок білетера. Від нього дорога йде  прямо до водоспаду. Відстань становить  приблизно 7 кілометрів.Десь до середини маршруту йде асфальтована дорога,далі  грунтова дорога.По боках від дороги знаходяться альтанки в яких можна перепочити. Чесно сказати місця там дуже гарні-одним словом є на  що подивитися.
В інтернеті є інформація так що посилання про цей водоспад не буду скидувати-знайти легко
Обговорення тут
Фото далі

STALKER


Golem

Троха від мене: водопад справді класний. Його хвайно відвідувати просто коли є вільний час, машиною близько від траси. Також можна спуститися з Хімяка довгим і затяжни але маркованим серпантином. Найцікавіший маршрут - з перемички Явірник-Синяк потічком, позначеним на карті як стежка. :) До речі, колиб на перемичці що позначені на карті вже нема, згоріли :(

Ну і на вершину водопаду можна видертися малопомітною стежкою зліва ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Tinigard

Потічок, що зливається з Женцем на 50 метрів нижче водоспаду, десь кілометр (гуцульський, бо не пам'ятаю) вище по течії утворюю потужний каскад, який, якби не було повноцінного водоспаду поруч, міг би також називатися водоспадом.
Цього жовтня в неділю за вхід збирали гроші на імпровізованому КП, тоді як вийти можна вільно.

Drusja

Додам ще декілька зимових фото 2010 року.

р. Прут


Місток через неї


Дорогою до водоспаду




Ну і сам зледенілий водоспад. Якщо придивитись то під кригою можна було побачити як тече вода.




Всі фото на пікасі.

Координати GPS: N48.3889762 E24.5036745 і місце на вікі
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

236 Гості, 0 Користувачів