Похід на виживання

Автор onyx, 22.08.2010 01:00:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

onyx


Fenriz

сильно! бери в компаньони) постараюсь вижити))) (буду в Львові на початку вересня, числа так 6 десь..)

RoMeL

+1 Давно хотів щось подібне втнути. Тіки стримує відсутність відеокамери, щоб ті походеньки зняти...Слухайте, а може створимо такий собі експлорерівський варіант "Вижити любою ціною"? Один оператор + один виживальщик і вперьод ?
Fruere vita, dum vivis

Roy

Цитата: RoMeL від 22.08.2010 13:03:59
+1 Давно хотів щось подібне втнути. Тіки стримує відсутність відеокамери, щоб ті походеньки зняти...Слухайте, а може створимо такий собі експлорерівський варіант "Вижити любою ціною"? Один оператор + один виживальщик і вперьод ?
Ідея супер, виступив б також в обох ролях! Щоб довго не чекати, в вересні, жовтні, можна таке організувати.
Meine Ehre heißt Treue

toya

Дуже круто, автору респектище. Подвійний респект за те, що був він (як я зрозумів), один. Це реально небезпечно. Повний ефект був би якби він лишив вдома мобільник. Але ще в Н разів небезпечніше.

onyx

Цитата: RoMeL від 22.08.2010 13:03:59
+1 Давно хотів щось подібне втнути. Тіки стримує відсутність відеокамери, щоб ті походеньки зняти...Слухайте, а може створимо такий собі експлорерівський варіант "Вижити любою ціною"? Один оператор + один виживальщик і вперьод ?
Було б круто, правда коли йти не самому, то відчуття зовсім не ті.

inkognito

моцно і тру. Ближчим часом на подібну аферу не годен буду, але на next літо навіть дуже б хтів. +
Resistance is futile

Fenriz

як і казав після 6 числа можу :)

onyx

Без проблем :) Я планую похід на 10. Приблизний маршрут Піп-Іван – Осмолода, або навпаки, перший варіант буде легший, другий веселіший ;D На скільки днів сказати тяжко, буде видно. Якщо хтось шукає пригод на свою дупу, приєднуйтесь ;D
І ще, то буде дуже не простий похід, в горах вночі зараз холодно, дощі можуть йти цілодобово, з їжею на Чорногорі туго, про погоду там взагалі мовчу :-[

RoMeL

ну шо там з "пригодами на свою дупу" ? ;D бо моя *опа "жаждєть приключеній"  :D
Десь на вихідні би пішов...але я обмежений 2 днями... ше розглядаю різні варіанти... ви шось надумали? ::)
Fruere vita, dum vivis

onyx

На два дні мож було б пройтись Піп-Іван – Говерла, з ночівлею десь на хребті. Думаю на перший раз жопі хватить ;D
Загалом як хтось шось надумає пишіть, в суботу відправляюсь в ті краї. 

Gefaus

Планую маленьку прогулку в гори Карпати) хтось може порадити простенький маршрут для початку)))Зима зимою але гори це клас ;D

Golem

приказка говорить: "Взимку ходи туда - де був влітку". Без споряги і досвіду навіть не пхайсі. Це не літо, замерзнути можна кілометр від села.
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

"Взимку в гори їдуть три категорії людей : альпіністи, рятувальники і САМОГУБЦІ." ::)
г. Параска для початку взимку саме воно...
Fruere vita, dum vivis

Gefaus

Давайте щось надумаємо і гоу на виживання??? В кого які ідей пишіть.Дякую ::)

Parsifal

Підтримую, особливо якщо записати на відео. Але щоб цікаво було дивитись треба хоча б мінімальний сценарій скласти. Щоб тему знайти, далеко ходити не треба... про Японію кожен день в новинах говорять. Ото дивлюсь я на те що там робиться і думаю, якщо перестануть працювати всі електростанції, зникне мобільний зв'язок, інтернет, телебачення, бензин зникне і дизпаливо... і буде всім армагедец. Ну якщо не в світовому масштабі, то в масштабі однієї країни, як ми бачимо в новинах, це цілком ймовірно.

Lesyk

Цитата: Parsifal від 11.04.2011 20:00:28
Підтримую, особливо якщо записати на відео. Але щоб цікаво було дивитись треба хоча б мінімальний сценарій скласти. Щоб тему знайти, далеко ходити не треба... про Японію кожен день в новинах говорять. Ото дивлюсь я на те що там робиться і думаю, якщо перестануть працювати всі електростанції, зникне мобільний зв'язок, інтернет, телебачення, бензин зникне і дизпаливо... і буде всім армагедец. Ну якщо не в світовому масштабі, то в масштабі однієї країни, як ми бачимо в новинах, це цілком ймовірно.
а в Пана Parsifal'a є хоч якийсь досвід у виживанні? повірте, це і так не є так дуже просто (якшо більше ніж півтори доби), а Ви тут ше про якийсь сценарій розказуєтє.

inkognito

Цитуватиа в Пана Parsifal'a є хоч якийсь досвід у виживанні? повірте, це і так не є так дуже просто (якшо більше ніж півтори доби), а Ви тут ше про якийсь сценарій розказуєтє.

  А у Пана Lesyk'a є такий досвід? Якщо є - прошу поділитись!
Resistance is futile

Lesyk

практичного досвіду не маю, лише читав.і з розрахунку на те шо зараз в лісі "голяк" - виживання там буде справді важким, сумніваюсь шо буде ше якісь можливості бавитися у сюжет і т.д.
хоча це лише моє імхо.

onyx

Перш за все треба чітко визначити чи треба воно тобі. Приємного в тому ніц нема. Навпаки, першого ж ранку все натхнення вивітриться і все це виживання здаватиметься дуже дурною затією. Йти голодним, змоклим і змерзлим по визначеному маршруту( особливо через гори) є вкрай неприємно, як фізично так і психологічно.  Перед тим як йти першого разу, я провів такий дослід, не їв нічого 5 днів, аби подивитись як себе тоді почуватиму,  раджу зробити так і подумати на що ви годні будете в такому стані.
А так якщо щось надумаєте, радий буду приєднатись.

2 Lesyk Чого голяк? Знаєш які зараз дерева смачні :D

399 Гості, 0 Користувачів