Автор Тема: Військовий аеродром в Карпатах - Івано-Франківськ-16  (Прочитано 102841 раз)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 862
  • Стать: Чоловіча
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Re: Військовий аеродром в Карпатах (Чутки)
« Відповідь #80 : 15.07.2010 11:02:48 »
Ага, правда той ДОТ більше схожий на металевий банєк з щілиною.

Що ж, бачу з велосипедом туда можна ефективніше пробратися, ніж з автомобілем. Ділися, кудою і як проїжджав. Що ще бачив. Якісь ангари, ворота в схил гори і так далі.
Розшарити F VK G+
курча

vova

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #81 : 15.07.2010 13:11:53 »
В дитинстві дивився якусь військову програму там розказували як американці бомбили підземний аеродром японців.цілком реальна річ.
Розшарити F VK G+

:-)

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #82 : 16.07.2010 19:07:30 »
В дитинстві дивився якусь військову програму там розказували як американці бомбили підземний аеродром японців.цілком реальна річ.
Радше за все це був аеродром видлубаний в горі, зліт з якого здійснювався за допомогою трампліна. Це була одна із баз пілотів-камікадзе. Літаки не мали шасі, хіба певні кріплення, щоб ковзати по направляючих трампліна.
Кароч, тут не таке має бути. :)
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

AHD

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 17
  • AHDрій
    • Перегляд профілю
« Відповідь #83 : 16.07.2010 19:34:47 »
Що ж, бачу з велосипедом туда можна ефективніше пробратися, ніж з автомобілем. Ділися, кудою і як проїжджав. Що ще бачив. Якісь ангари, ворота в схил гори і так далі.

Проїжджав я машиною через це саме КПП. Доречі сьогодні знову туди їду. Пробратися на територію- шо два пальця оббетон: колючий дріт навколо не всюди Є. Можливо можна проїхати дорогою з Надвірної, що на 3-ій хвото, але тре орієнтуватися де ліве де праве колесо (відстнь мід плитами в середньому - 0,5м)

Мєсні "юнаки" розказували шо ракетні шахти охороняються, хоч і пусті.
Розшарити F VK G+
Режим харчування порушувати не можна

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #84 : 16.07.2010 20:20:17 »
    Чи є досі такі персони,  же не читали про 12 ГУ МО СССР, де в арсеналах значиться Івано-Франківськ-16? Цікаві посилання тут, а во тут із аналохічного місця в Москалії (мля, москалям реально поталанило).
    Аеродрому не було ІМХО, була база для зберігання/ремонту ядерних зарядів. Зараз фіг знa шо там, але точно шось моцне зберігається, явно не ДержРезерв...Хочу inside...
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

onyx

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 303
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #85 : 17.07.2010 18:52:17 »

Мій тато якось розказував як його знайомий там гриби збирав. Мабуть троха не туди зайшов, звідкись вискочили двоє з автоматами, скрутили, увели кудись до себе і тиждень допитували, щоб переконатись шо то не шпійон)))
Я вважаю що саме цікаве має бути тут 48°31'4.68"N 24°34'40.30"E
Можна було б спробувати підійти туди з сторони лісу, не без ризику отримати тягла від вояк. Хоча на поверхні там мало цікавого.
тут  ще один об’єкт С   
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

AHD

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 17
  • AHDрій
    • Перегляд профілю
« Відповідь #86 : 19.07.2010 19:15:17 »
Справді, літаків там ніколи не було, зате, за словами одного підполковника: "Були балістичні ракети а зараз тільки стрілецькі, і ше шось притягнули з Новобогданівки."  
   1) На хвото зображено частину частини обгороджену у двох місцях колючим дротом
 (соррі за якість- телефоном на ходу з машини)
   2) ДОТ при в"їзді
Розшарити F VK G+
Режим харчування порушувати не можна

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #87 : 19.07.2010 22:51:49 »
   Маскальська цитата же зграбана відси:

Для тех, кто считает Карпаты небольшой возвышенностью, поясняю: в горах, где располагался Делятинский арсенал, никакими «спецназами, парашютистами, десантниками, пехотой, авиацией, артиллерией, стройбатом» нашпиговано не было. Плотность населения (и плотность расположения воинских частей) в районе Делятина не превышает аналогичных показателей Гудыма. И как в Гудыме платили северные, так в Делятине платили горные... Там тоже своя специфика.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

karasj

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг -14
    • Перегляд профілю
« Відповідь #88 : 02.10.2010 20:15:53 »
Але максимум, що могло бути прихованим під землею, так це ангари для зберіганя літаків.
Злітна смуга не може бути розташована під землею.
Так анкари і так у вигляді бункерів на військових аеродромах... На них навіть дерева ростуть. В Дубно, як на Київ їхати, зправа від дороги - видно з вікна а/м.
Цитувати
Але залишається ще одне питання: як вони би поверталися на свою базу? Для цього все одно потрібна злітна смуга, хоч і коротенька (якщо припустити те, що літак гальмував за допомогою гачка, як на авіаносцях). А таку злітну смугу вже можна побачити з супутника.
???
На авіаносці ж сідають! Тут просто в ворота тре попасти, але вони можуть біти великими.
Цитувати
 Більше того. До будь якого аеродрому повинна бути дорога. Якщо така дорога буде проходити десь у безлюдній місцевості, це не може не викликати підозру у "ворогів".
Думаю, логічно було б замаскувати аеродром під якусь інакшу частину. Під РЛС, наприклад.
Або взагалі - під об'єкт народного господарства - тоді не те, що не потрібно дорогу маскувати, а взагалі - можна злітну смугу маскувати під дорогу.

До речі, ше давно, коли у Львові не було інтернету і мобільних телефонів :-), я чув аналогічну історію - очевидець розказував про літак, що вилітає з гори. Зараз нема як з ним звязатись, але при нагоді розпитаю шо до чого.
Розшарити F VK G+

Andriy

• Гість
« Відповідь #89 : 08.11.2010 11:27:37 »
Колеги, вітаю!
ІФ-16 тепер повністю видно з GE (але не через веб, там по-старому тільки пів містечка, дивісться через програму).
Розшарити F VK G+

Yuriy

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 56
  • Rider
    • Перегляд профілю
« Відповідь #90 : 08.11.2010 15:20:08 »
Шановні колеги, мені здається уже не доцільно шукати військовий аеродром у районі Делятина. А сам Делятин,  потрібно винести окремою темою, яка не має відношення до аеродромів і чуток, так як це реальний обєкт і про призначення якого ми хочаб здогадуємось. А то дана тема перетворюється у "вінігрет".
Розшарити F VK G+
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Yuriy

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 56
  • Rider
    • Перегляд профілю
« Відповідь #91 : 09.11.2010 11:17:28 »
Перелік
4-х літерних індексів покажчиків місцезнаходження аеродромів державної авіації України Дивимось тут
Розшарити F VK G+

ADVENTURE

T.a.Z.z.Z

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 9
  • Viam supervadet vadens
    • Перегляд профілю
« Відповідь #92 : 16.11.2010 19:21:03 »
сьогодні чув про цей аеропорт, він знаходится в горі виритий був, завтра скажу як гора називаєтся
Розшарити F VK G+

Yuriy

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 56
  • Rider
    • Перегляд профілю
« Відповідь #93 : 17.11.2010 23:53:09 »
сьогодні чув про цей аеропорт, він знаходится в горі виритий був, завтра скажу як гора називаєтся
І де ж обіцяна назва гори у якій буф(чи є) аеродром?
Розшарити F VK G+

ADVENTURE

Gulya

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 3
  • все буде добре
    • Перегляд профілю
« Відповідь #94 : 18.11.2010 00:00:08 »
я  чув, шо анродром був в верхньому  Майдані, через "дорогу" від  ІФ-16. а  літаки, валили з Делятина  спеціяльно, для прикриття, і т ого бовдура, що поставили(памятник літаку), спеціально, шоби амерікокококси фоткали з космосу. принцип - ховай  на видному  місці=)
Розшарити F VK G+
Because It's There

Yuriy

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 56
  • Rider
    • Перегляд профілю
« Відповідь #95 : 18.11.2010 00:41:25 »
Сперичатись не буду, прикритя такого обєкту під звичайний військовий аеродром просто прикрасна витівка МОСРСР, але все таємне коли не будь стає явним, якщо ми чули, знаєм, та бачимо такий обєкт, як ІФ-16, що колись був таємним і стояв за симема печатками, то чому досі аеродром лишається лише припущенням. На мою скромну думку, в даному районі не має ніякого аеродрому, так як у теперішній час передових технологій, інтернету, та фінансування МО України, не можливо приховати повністю такий обєкт як аеродром.
Розшарити F VK G+

ADVENTURE

onyx

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 303
  • Freedom! Forever!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #96 : 18.11.2010 09:29:19 »
А я таки посперечаюсь. Ліси біля Верхнього Майдану я облазив вдовж і в поперек та нічого схожого на аеродром, чи гору де такий можна розмістити, не бачив. Є тільки стандартні позиції Р-12 та якась ВЧ. Та й навіщо взагалі в тих краях ще один аеродром? Поруч Івано-Франківський та Коломийський. Плюс чорний ліс прикривали діві С-75, тож повітряний простір був надійно захищений. Думаю то міф, не більше.
Розшарити F VK G+
Я ЗНАЮ КУНГ-ФУ-Ууу!

:-)

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #97 : 18.11.2010 12:23:07 »
Оце подумав, шукаємо не з тої сторони. Ну це якщо хтось шукає.
Є ж Закарпаття. Там свого часу дуже навіть висока концентрація військових на кілометр була, бо ж треба було мати сили для стримування непокірних мадярів та чехів зі словаками. Ну і румунешти ще. А то б ШКОДА та дизельки Ганц Моваг були дорожчі.

А ще трапилося говорити з мужиком одним, полковником військової транспортної авіації, давній знайомий зустрів на днях. Правда служив на далекому сході але і тут бував. Власне пілот, командир корабля всьо такоє. Кажу - єродром. Каже - брєд. Кажу - ну так говорять же мєсні, значить привід був. Каже - учили пілотів наших між хребтами бої вести повітряні та й лупити щоб тих хто внизу. Каже далі - но це нормально на Кавказі, в Афгані згодилося, а тут розвернутися немає як, тому й забили.
А ще каже якось летіли з Мукачева, то ледь не черкали горів пузом, бо гроза була, кароч малоприємний процес, наскільки зрозумів.

А ще згадалося про завод, який в Ужгороді будували для виробництва Ми-28. Там потім ШКОДИ збирали. Без серйозного прикриття таку річ на крайній західній точці, несерйозно було б. А країни варшавського договору то таке, їм не довіряли повністю, принаймні по словах того ж таки полковника.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

GreenLION

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 35
  • Карпатист!
    • Перегляд профілю
« Відповідь #98 : 02.07.2011 10:54:14 »
Тільки от приїхав із Карпат. Проживав у Делятині. Здійснив кілька піших вилазок в гори.
Ось що вдалось взнати: На околицях Делятина і справді є військова частина. Реально це була суперпотужна, супернова військова база Радянського Союзу. Дана частина Ракетна, там зберігались ракети середньої і дальньої дистанції, а також ядерні боєголовки. Частина велика, має потужну інфраструктуру, великі бомбосховища склади тощо. Сховища витримують прямий ядерний удар (зрозуміло чому). Там був і є найвищий рівень захисту. Військову частину за СРСР видавали як аеродром, тому для конспірації там інколи створювали видимість посадки літаків, які знижувався над об*єктом. За незалежності боєголовки вивезли, ракети мали би залишитись проте не можна сказати точно. Навколо частини сто-п*ятсот парканів, загорож із колючим дротом тощо. На дорозі до бази три КПП. Ніхто із корінних делятинців не був дальше за третє, і не важно чи ти на швидкій чи хліб привіз. Частина знаходиться між горами. Я піднімався догори по стежці з якої було видно житлові корпуси частини, ось координати - 48°30?3? N  24°32?52? E. Координати з телефона, тому мабуть вони трохи не точні ;) Я точно заю про дорогу і залізницю туди із Делятина, підозрюю, що вона одна. І ще одне - в тих місцях не ловить телефон (ні Лайф, ні К-Стар), при тому на горі видно якісь антени схожі на антени моб. зв*язку. Щоб зловити сигнал для GPS 1,5 год бродив по лісі.
Пробратись туди не вийде ніяк - частина діюча, калаші бойові!  
Інформація 100% правдива, провірена. Якщо кому цікаво звідки пишіть в приват!
Розшарити F VK G+
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

tgrey

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 6
    • Перегляд профілю
« Відповідь #99 : 21.09.2011 12:18:32 »
Тільки от приїхав із Карпат. Проживав у Делятині. Здійснив кілька піших вилазок в гори.
Ось що вдалось взнати: На околицях Делятина і справді є військова частина. Реально це була суперпотужна, супернова військова база Радянського Союзу. Інформація 100% правдива, провірена. Якщо кому цікаво звідки пишіть в приват!
є там таке, родина в мене живе коло Надвірної то те саме вповідають. навіть як їдеш коло гір то видно місцями просіки по яким колись очевидці вповідали що виділи пару разів військові машини з великими прицепами
Розшарити F VK G+