Відвідуваність форуму

Автор Golem, 05.02.2009 01:30:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Переглянув статистику



Як можемо бачити, кількість переглядів за день  - 250. Не так і зле як для форуму, який почав працювати менше місяця тому. Також можна звернути увагу на малу кількість дописів і нових користувачів. Тобто народ не реєструється, а просто читає то, шо вже є написано. Це означає шо викладені теми є безумовно цікаві багатьом. Але бажаючих написати шось своє - мало. Може лінь реєстурватися, може немає шо писати, може не хочуть. А може і просто цікаво спостерігати за "Dirty Job" В любому випадку це є зле, бо якшо інформація не оновлюватиметься, форум швидко всім надоїсть.

В кого є які ідеї як залучити більше користувачів і заставити народ писати звіти та викладати фотки?

Дігери всіх країн єднайтеся!

Ростислав

Я вважаю, що залучати людей можна рекламуючи ресурс на інших форумах подібної тематики та тематики активного відпочинку, бо якщо говорити про форум всім підряд, то на форумі з'явиться велика кількість "цікавих дітей", які толкового нічого не напишуть і тільки забезпечать роботою модераторів.
А взагалі форуми подібної тематики живуть постійно, якщо багато людей знають особисто один одного, домовляються про зустрічі...

Golem

Згідний. Так і робимо. От додали пару кнопок друзів. Плануємо ше кілька аналоігчних сайтів залучити. А взагалі основним для відвідуваності є наявність матеріалу. Так шо пишімо друзі!
Дігери всіх країн єднайтеся!

slod

Почему расширенная статистика скрыта от пользователей?  :)

Golem

Не знаю. Галочка в налаштуваннях форуму стоїть. Як вийде нова версія форуму - напевно пофіксять цю проблему. А з іншого боку - нашо рядовим користувачам абчити розширену статистику? Це потрібно більше для адмінів
Дігери всіх країн єднайтеся!

slod

Ця функція підтримувалась і в самих перших версіях СМФ :)
Просто цікаво спостерігати і робити аналітику :)

slod

З моїх власних спостережень відвідуваність форуму складає 3 людинодоба!!!
Чи то ніхо писати не хоче, чи то ніхто писати немає... не розумію склад колективу - він той самий, троє люду?

Golem

Ну не кажи. ТО шо ніхто не пише не означає шо ніхто не читає. От про Підземку сіетла за пів дня 45 людей почитало.

Інше питання - шо як ми відновлювали офрум то задумували його як сайт. Шоб тут лежала інфа корисна. Тож не кожен день новий обєкт появляється - відповідно нові звіти також не часто йдуть. А хто цікавиться - завжди собі знайде шо почитати. ПОдивися скільки нових людей зареєструвалося за тих 2 місяці. ПОказник.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Відвідуваність форуму зросла до 300 чоловік. Кількість переглядів коливається від 1200 до 3000 в залежності від дня тижня і кількості нових тем та постів на форумі. Дякую всім хто пише та читає форум.

Дігери всіх країн єднайтеся!

mxa

Форум тре розкручувати поки ще не настало літо, народ тоді взагалі забиває на інет. Я глянув і зрозумів що цим взагалі ніхто не займався. Тут навіть мета-теги не прописані. PR себто рейтинг форуму в гуглі = 0. Зовнішніх посилань гугля нарахувала аж 3 штуки. Яндекс нарахував 40 шт. але толку з нього дуже мало.

Можу посприяти в розкрутці форуму, але мені знадобиться допомога. Я буду казати що робити з точністю до деталей. Багато зараз не зроблю бо немаю часу, але потрошки цю справу можна довести до розуму.

Можна і шапку краще зробити, а то ця така страшна  :'(

Golem

Добре. Кажи шо робити - я спробую в міру моїх дилетантських знань в веб технологіях.

А шо шапці бракує?
Дігери всіх країн єднайтеся!

ZIPPO

Цитата: Golem від 19.03.2009 12:05:30Відвідуваність форуму зросла до 300 чоловік.

Андрюха, тобі як старому вовку давно пора вже розрізняти поняття відвідувань та відвідувачів. ;)
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of".

mxa

Шапці бракує нормального дизайну :) Цей "банер" абсолютно не вписується в дизайн форуму.

Решта кину в ПП, але трохи пізніше.

Golem

Ну незнаю. Шось воно там рахує. Просто переглядів дофіга, до 3000 доходить. А воно напевно тільки різні рахує, чи як?

банер зкопійовано з старого форуму, данина історії. Хояа якшо хтось запропонує кращий - з радістю поміняємо.
Дігери всіх країн єднайтеся!

kastorskiy

Цитата: Golem від 17.02.2009 19:06:11
От про Підземку сіетла за пів дня 45 людей почитало.
І тут також треба звернути увагу на те, на що звернув увагу Зіппо.

Romchick

Не, не міняйте банер!!!!!!! Якщо не вписується в дизайн форуму, то краще дизайн форуму поміняти.

zelja

ще також можна якусь рекламку форуму в інеті підмутити!!! ;)

explorer

"банер" той колись був підкладкою під меню і картинки, що накладались зверху... звичайно треба щось якісніше за старий пережатий джипег. Взагалі це міг би бути рандомно міняющийся банер або його частина. Можна організувати конкурс на ідейні "банери" пов"язані з тематикою сайту, і потім їх там міняти.))

explorer


zelja

EXPLORER ну ти дємон ;D СУПЕР то там golem в пещеру лізе ;D

282 Гості, 0 Користувачів