закинута стоянка літаків і гвинтокрилів біля Запоріжжя

Автор axizep, 02.09.2010 11:51:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

axizep

http://wikimapia.org/#lat=47.9196784&lon=34.9619293&z=13&l=0&m=b   плаче по наших відвідинах отото місцечко.
треба,парубки,зібратися з духом (дух тяжкої 2х добової дороги туди-назад) і рванути якоїсь пятниці вечора.
давайте обсудимо хтоб б сь і коли б сь їхав і на скільки б сь,а також логістику того міроприємства.
Slavko

Lesyk

я адназначна +1
я спілкувався з діггером з запоріжжя - він казав шо чим можуть - тим поможуть
ну і головне шоб погода була добра (бо по прогнозу на цих вихідних будуть дощі...)

AHD

+1

Цитата: Lesyk від 02.09.2010 13:17:20
я спілкувався з діггером з запоріжжя - він казав шо чим можуть - тим поможуть

Цікаво, а помогти добратися зі Львова аж туди, вони тоже поможуть ;D
Режим харчування порушувати не можна

still

Туди зручно їхати поїздом Львів-Дніпропетровськ:
-відправлення зі Львова ввечері в 17-15 (є кілька поїздів в цей час), прибуття в Дніпропетровськ в 11-45, квиток 100грн.
-далі маршруткою Дніпропетровськ-Запоріжжя (автовокзал в 5хв ходьби від залізничного, маршрутки їздять кожні пів години), квиток 25грн. До кінцевої станції в Запоріжжі їхати 2 години, маршрутка проїжджає як раз біля пункта призначення, туди їхати трохи більше години...)
- назад поїздом Дніпропетровськ-Львів, відправлення в 13-30, прибуття до Львова зранку в 8-20, можна йти зразу на роботу... :)
В Запоріжжі не забути відвідати Дніпрогес та о. Хортиця. Обережно, на плотині зустрічаються відкриті люки!


Lesyk

Цитата: still від 02.09.2010 17:51:55
Туди зручно їхати поїздом Львів-Дніпропетровськ:
-відправлення зі Львова ввечері в 17-15 (є кілька поїздів в цей час), прибуття в Дніпропетровськ в 11-45, квиток 100грн.
-далі маршруткою Дніпропетровськ-Запоріжжя (автовокзал в 5хв ходьби від залізничного, маршрутки їздять кожні пів години), квиток 25грн. До кінцевої станції в Запоріжжі їхати 2 години, маршрутка проїжджає як раз біля пункта призначення, туди їхати трохи більше години...)
- назад поїздом Дніпропетровськ-Львів, відправлення в 13-30, прибуття до Львова зранку в 8-20, можна йти зразу на роботу... :)
В Запоріжжі не забути відвідати Дніпрогес та о. Хортиця. Обережно, на плотині зустрічаються відкриті люки!
класний план! я б обирав його...
теба ще вирішити про час - я пропоную поїхати на наступних вихідних (10-12 вересня)

inkognito

Цитуватитеба ще вирішити про час - я пропоную поїхати на наступних вихідних (10-12 вересня)

Благословляю Вас...А погоду ти видів на той час?Пертись через 0,5 України, щоб потому робити фото в дощ? Окрім цього, тема цицьок не розкрита - а нам треба тру-якісні фото. Гадаю, варто забити болт до часів кращої погоди (бабине літо) чи зими із купов снігу.
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 02.09.2010 23:33:16
Цитуватитеба ще вирішити про час - я пропоную поїхати на наступних вихідних (10-12 вересня)

Благословляю Вас...А погоду ти видів на той час?Пертись через 0,5 України, щоб потому робити фото в дощ? Окрім цього, тема цицьок не розкрита - а нам треба тру-якісні фото. Гадаю, варто забити болт до часів кращої погоди (бабине літо) чи зими із купов снігу.
Та, тільки тру-якісні фото. І тільки без дощу. Позитивним є те, що клімат там сухіший, відсутні опади в такій к-ті як в нас. Слідкуємо тоді за прогнозами.
А от зимою цицькам холодно буде - ні знимООк, ні решта може не вийти  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter_

Яка буде погода - знає хіба Боженька. Вже гірша, ніж в мене в Долині напевно не буде - третій день +10 і дощ. Особисто  я збираюся на наступні вихідні (10-12.09) поїздом, хіба би якийсь форс-мажор. хто зі мною - пишіть в особисті, квитки треба буде взяти наперед.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 03.09.2010 09:05:01
Яка буде погода - знає хіба Боженька. Вже гірша, ніж в мене в Долині напевно не буде - третій день +10 і дощ. Особисто  я збираюся на наступні вихідні (10-12.09) поїздом, хіба би якийсь форс-мажор. хто зі мною - пишіть в особисті, квитки треба буде взяти наперед.
Якщо не важко напиши варіант добирання (який поїзд, час і т.д.). А також місця, які хочеш відвідати окрім основного.
Також може бути такий форс-мажор, як охорона на стоянці, яка за той час могла все таки проснутися  :) Ну і хто з тобою, думаю, цілком можуть сюди дописувати)
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter_

Та напевно Львів-Дніпропетровськ, зі Львова в 17-15, в п'ятницю,10, буде найкраще. Назад в неділю хочу вертатися, але пошукаю що з Дніпропетровська або Запоріжжя їде ближче до вечора. Ну і де місця кращі є, щоб всі могли разом сісти і випити горіуки соку. Спочатку зголосітся хто їде, щоб вирішити питання з ночівлею, хто що бере і т.д. В найближчу неділю-понеділок буду у Львові, можна було би піти разом по квитки, найкраще на Підзамче, там людей зазвичай мало і касири привітні.

Крім стоянки хочу побачити Дніпрогес, по Запоріжжі погуляти. На Хортицю часу напевно не стане, вона велика.
Про форс-мажор з охороною, котра могла посилитися через різкий інтерес до стоянки, я вже думав. Ніц не придумав, то питання вирішим вже на місці.
Най жиє Гуцулія!

YserL

На рахунок охорони: біноклі з файним зумом.

Lesyk

пагодунчик якийсь непонятний.якшо буде добра погода - я +1
яндекс каже шо в запоріжжі з погодою всьо вок, то ж скоріш за все я поїду ;)

still

Знаю, що стоянка знаходиться за Осипенківським районом Запоріжжя, це колишнє військове училище (ДОСААФ чи щось таке). Зараз воно зачинене, основна частина техніки продана, та й самого училища нема. Є тільки охорона, яка охраняє залишки техніки та взлітні смуги (як запасне місце посадки в Запорожжі).

Golem

Khimik просив дописати сюда, бо він нинька не мау часу. Йуго кент в Запуріжжю їздиу тудийка на розвідку і підтвердиу же то вшьо не подстава і такий убєкт тамка є. Це для тих хто хоче їхати. Як він дубересі до компа то запендюрит сюдийкаво ше дві фотги.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik





Ну що, можете вітати першопрохідця УОКа. Сіль в задницю не отримали, але ізмєна таки довбила. Вражень маса.

axizep

крутий обєктік.але буває і кручє,як отут http://urban3p.ru/blogs/message15196/#comment210747  я в шоці.куди совок котиться.скоро в тополя будуть лазити росіяни прогулючи уроки в школі.
Slavko

Bottlehunter_

    Ще одна моцна стаття про Запоріжжя і Дніпрогес для тих хто думає чи їхати чи сидіти дома.
Най жиє Гуцулія!

Lesyk

є думка шоб їхати цих вихідних.покішо хочуть їхати я, Боттелхантер і ще хтось з друзів Ботелхантера.

onyx

О, в цю п'ятницю я буду Запоріжжі, до суботи б там почекав, і з радістю до вас приєднався :D

zelja

Цитата: Lesyk від 14.09.2010 17:39:44
є думка шоб їхати цих вихідних.покішо хочуть їхати я, Боттелхантер і ще хтось з друзів Ботелхантера.
удачі вам  ;D ;D

211 Гості, 0 Користувачів