Привиди та аномальні явища на теренах нашого регіону

Автор Roy, 03.09.2010 14:26:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

Цитата: Bottlehunter від 11.04.2012 10:47:16
Це відео досить боянисте, читав про нього кілька місяців тому на якомусь форумі. Так-от, хтось не полінувався зробити професійний аналіз звуку і чітко довів, що то фейк, ще й зле зроблений.

Підтримую, це схоже до того, що, нібито, були почуті дивні крики в найглибшій в світі свердловині (десь в Росії, точніше не скажу, бо не пам'ятаю), виявилось - фейк.

Stinger

Та, можна все списати на фейк, і що там хтось напридумував, якби цього всього не реєструвалось по всій планеті, якби не викладалось сотні відео, сотні дзвінків в поліцію, в тому ж США та Канаді, якби не показували то телевізєру по різних каналах (можна знайти на ютубі), якби не реєструвалося при цьому підземних товчків, якби, якби. Сам я вживу цього звуку не чув, ну може шось і чув, але не впевнений, тому не чув, і на сто відсотків не можу сказати що воно такє, але якось вже все останнім часом в світі шось часто стало відбуватися всяких катастроф, аварій, атмосферних явищ, і явно все це жжжжжжжжжжж, не до добра... Кажуть що полюси міняються, внутрішнє ядро рухається, літосферні плити шуршать, ось статейка теж в тему, шось пробують пояснити... :)

linuxoid

Цитата: stinger від 12.04.2012 00:23:51
Та, можна все списати на фейк, і що там хтось напридумував, якби цього всього не реєструвалось по всій планеті, якби не викладалось сотні відео, сотні дзвінків в поліцію, в тому ж США та Канаді, якби не показували то телевізєру по різних каналах (можна знайти на ютубі), якби не реєструвалося при цьому підземних товчків, якби, якби. Сам я вживу цього звуку не чув, ну може шось і чув, але не впевнений, тому не чув, і на сто відсотків не можу сказати що воно такє, але якось вже все останнім часом в світі шось часто стало відбуватися всяких катастроф, аварій, атмосферних явищ, і явно все це жжжжжжжжжжж, не до добра... Кажуть що полюси міняються, внутрішнє ядро рухається, літосферні плити шуршать, ось статейка теж в тему, шось пробують пояснити... :)

Є ще версія, що то хтось герму пробує відкрити, а вона не піддається, напевно диггер сильно здоровий забув ВД-40 і пробує зірвати. Це пояснює дивні звуки з-під землі та поштовхи.

Tach

Цитата: linuxoid від 11.04.2012 12:05:28
Цитата: Bottlehunter від 11.04.2012 10:47:16
Це відео досить боянисте, читав про нього кілька місяців тому на якомусь форумі. Так-от, хтось не полінувався зробити професійний аналіз звуку і чітко довів, що то фейк, ще й зле зроблений.

Підтримую, це схоже до того, що, нібито, були почуті дивні крики в найглибшій в світі свердловині (десь в Росії, точніше не скажу, бо не пам'ятаю), виявилось - фейк.

Це ти чув про Кольськую сверхглубокую скважыну. Інфа про неї: http://ru.wikipedia.org/wiki/Кольская_сверхглубокая_скважина

Roy

Цитата: Tach від 14.04.2012 18:47:56
Цитата: linuxoid від 11.04.2012 12:05:28
Цитата: Bottlehunter від 11.04.2012 10:47:16
Це відео досить боянисте, читав про нього кілька місяців тому на якомусь форумі. Так-от, хтось не полінувався зробити професійний аналіз звуку і чітко довів, що то фейк, ще й зле зроблений.

Підтримую, це схоже до того, що, нібито, були почуті дивні крики в найглибшій в світі свердловині (десь в Росії, точніше не скажу, бо не пам'ятаю), виявилось - фейк.

Це ти чув про Кольськую сверхглубокую скважыну. Інфа про неї: http://ru.wikipedia.org/wiki/Кольская_сверхглубокая_скважина

Доповню: http://xn----9sbbfd1ckm.com.ua/2010/04/ehtybt-kolskaja-sverhglubokaja.html

Meine Ehre heißt Treue

userst

Цитата: STALKER від 03.09.2010 17:48:53
Ну от розкажу свою історію.
Гуляли ми якось з брательніком уночі по залізниці яка йде зі станції Сихів  і далі на Давидів,Ходорів і т.д.І от коли ми вже доходили до Львова

Всім привіт. Випадково найшов ваш форум. Я знаю де є настоящий привид. В тих недалеко місцях як тут написано. Це на Сихові йти потрібно за завод іскра і по дорозі як на вульки. Там буде один великий хрест коло лісу, далі статуя. Дойти до американок і зайти за ями. Якщо в ночі кричати імітувати звук кози. З дороги приходить молода в вуалі без ніг і пливе по воздуху в ліс і через рів напряму нападає.  Видовище жахливе настільки що можна померти від страху.

Про це давно написанно тут
http://www.mystical-stories.ru/4671-nechist-v-lesu.html

Bottlehunter

Всьо, йду сьогодні перевіряти. Тільки поясни, що таке "американки"? Або покажи на мапі, якщо можна. Я так розумію, що треба волати вночі акі цап і привид з'явиться? А там нема близько будинків? бо на звуки кози можуть збігтися невиспані люди, котрим назавтра на роботу.
Най жиє Гуцулія!

userst

Цитата: Bottlehunter від 18.05.2012 16:08:34
Всьо, йду сьогодні перевіряти. Тільки поясни, що таке "американки"? Або покажи на мапі, якщо можна. Я так розумію, що треба волати вночі акі цап і привид з'явиться? А там нема близько будинків? бо на звуки кози можуть збігтися невиспані люди, котрим назавтра на роботу.


Привіт. Американки зразу за Хрестом по дорозі вниз. Один великий хрест направлений на ліс. Проходиш вперід там на городі побачиш хрест кам'яний і статую. Зразу пару метрів вперід і зайти в ліс по лівій стороні. Там будут ями великі від бомб. Там діти на роверах катаються часто зїзжают і виїзжают вот так це там чуть вперід пройти подальше вліс. Якщо чинити гам як звук кози і голосно воно часто появляется від дороги з вулиці. Появлялось вночі десь через хвилин 10-15. Попереджаю якщо не дай Бог воно появиться, явище таке что з розуму зійти як пити дати. Ми це бачили – ЖАХ!!!

Як ідти з сихівського моста, проходиш завод іскра, дальше пожарну частину і буде поворот на право і не асвяльтована дорогу на хутір, йдеш прямо пока не побачиш перший хрест великий направлений на ліс і трохи вперід до камяного хреста і статуї богородиці і вліс за ями. Найдеш без проблем. Там по правій стороні прямо в тому місті де повертати в ліс буде город с високою колючою сіткою. Точні координати. Будинків нема 2-3 глухі халупи  і то метрів від того місця з дороги 50. В ліс зайти за ямами метрів 20-30 там побачиш яр. Я так поняв воно реагує на звуки.

Я думаю що цу те саме, що бачив автор в тій темі де я відповів. Там так і є через поле рейки і завод іскра неподалеку.

Sensei

В Підгорецькому замку э привид,Біла Леді,сам бачив 2 рази ,і 1 раз зафоткали(фотку скину пізніше,ібо вінчестер мій спить мертвим сном)

З Аномалій: Силуети,тіні,димка,фігури,звуки,сідаючи батарейки.

Вночі дуже гарно на замку та навколо
Охорона - два старіка,проте можна взамок і не заходити,він э і за замком ,охорона нічого вам не зробить.

Гукати нічого не треба:)
Вона прийде сама
Якщо маэ хтось бажання  підти ,звертайтесь,з задоволенням складу компанію,якраз випробую Феномен Електроного Голосу.
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Sensei

Як і обіцяв фотографія "Білої Леді" в Підгорецькому замку.

(Під час фотографування ніхто не курив,та вогню не було)після було зроблено пару фоток,димка зявилась тільки один раз.

Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Sensei

Підгорецький замок - був нещодавно .
Охорона змінилась,більше немає стариків алкоголіків,через щіль в замку розгледів чи то Аутпостовців чи то амоновців.
Вхід на територію замку тільки до 16:00.
Пихав охоронцю 100 карабасиків(гривень) але він навіть не моргнув та сказав що після 16:00 нікого не впустить і що ми не зможемо домовитись.
Проте навколо замку ще походити ймовірно.

З'явилась нова паранормальна місцина.
Коло с.Сасів ,місце Колтівського прориву (навпроти центру космічного зв'язку "Азимут")
Багато очевидців бачили над горою(Монастриська гора) НЛО,по історіям було сказано що цим  було зацікавлине навіть КГБ.
В Лісах часто зустрічають привидів,голоси та дивні звуки.
Ще можна зустріти загадкового нічного лісничого одягнутого в гілки та листя.
Собак які боятся світла і підходять рівно до кордону між темрявою та світлом.
Солдат та священиків а також  місцеву відьму - Сову.
Очевидців дуже багато і дуже різних,притому були докази не тільки усні.
Про ті місцини погано говорять як і молоді люди так і похилого віку.

З Солтіком ходили пару днів назат проте незнали точного маршруту та зайшли не туди,добряче відхилившись від маршруту.
Через 2 тиждні плануємо йти знову.
Вже буду знати точний маршрут.
Кому цікаво приєднуйтесь а я потім ще напишу звіт :)
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

YserL

В мене швагер із Сасова.
ЦитуватиБагато очевидців бачили над горою(Монастриська гора) НЛО,по історіям було сказано що цим  було зацікавлине навіть КГБ.
Там щороку відбуваються молебни.
Я б з вами поїхав)

Sensei

десь за два тиждні...не хочу створювати в планах тому і тут росписувати не буду:)
тому пиши в приват - буду радий бачити
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Roy

Недавно переглядав свої фотографії з нічного Личакова, і побачив ось такий фейс. Цікаво що це? Такий собі збіг? Чи привид?  :)

Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Феномен електронних голосів: тут і тут.  Хто шо може про то сказати? Я так трохи прочитав то все-спробую і я щось позаписувати :)

Sensei

Цитата: STALKER від 08.11.2012 00:10:04
Феномен електронних голосів: тут і тут.  Хто шо може про то сказати? Я так трохи прочитав то все-спробую і я щось позаписувати :)

Потрібно хороший диктофон та якісний високочастотний мікрофон.
А так то вже давно зацікавлений на рахунок ЕФГ.

Потрібний хтось хто розбирається в мікрофонах,хочу підєднати до свого Ipad.
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

STALKER

в мене є самий простий мікрофон, може все таки такий підійде?

Sensei

Цитата: STALKER від 11.11.2012 00:12:52
в мене є самий простий мікрофон, може все таки такий підійде?

наврядчи звичайним щось зловимо
Треба саме високочастотним
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

STALKER


чим хата багата. я буду пробувати таким простим. кращого нема. може щось якраз зловлю.

Sensei

Цитата: STALKER від 11.11.2012 14:18:44

чим хата багата. я буду пробувати таким простим. кращого нема. може щось якраз зловлю.

потрібно як мінімум знати куди йти,потрібно якусь злу та не добру хату у львові,а так то готовий скласти компанію.
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

219 Гості, 0 Користувачів