Привиди та аномальні явища на теренах нашого регіону

Автор Roy, 03.09.2010 14:26:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

якщо йти на якесь геопатогенне місце, то можна сходити в ночі на старознесенський цвинтар, він дуже старий, порівняно зі всіма іншими, та і доступ туди більш простий, ніж на приклад на личаків, і атмосфера там своя :)  А на рахунок мікрофона, то краще взяти високочастотні радянські, але для них треба окремий підсилювач, а вже потім давати сигнал на пристрій запису, я би радив ноут з якимось аудіоредактором, наприклад Audacity, ним можна і сигнал стабілізувати і криву сигналу переглянути :)


А я розкажу про цікаве явище, яке я помітив досить давно, але не придавав цьому значення, поки воно не почало повторюватися із разу в раз. Одже, є в нас дорога на Брюховичі, від кінця Замарстинівської і до самих Брюховичів, проходить вона через ліс. Мені цією дорогою доводиться часто їздити, в дорозі нудно, тому читаю щось на телефоні, телефон - звичайний простий сенсорний самсунг, і от проїзжаючи ділянку від згорівшого Козацького шинка і до повороту на Збиранку, я помітив що телефон починає в якійсь момент глючити, через кожні 2 секунди спрацьовує вібро, блимає підсвітка екрана, і якщо запущений браузер то перегортає в будь якій послідовності сторінки, це все продовжується поки не заблокуєш телефон, після того працює нормально, як нічого і не сталось. Якщо їхати з заблокованим телефоном, то нічого не відбувається, відбувається тіки при включеному дисплеї, кожного разу коли проїзжаєш цю ділянку, напрям руху значення не має. Ліній електромереж на цій ділянці нема, тобто перешкод не має від них, можливо він реагує на якісь магнітні хвилі або поля, або ще на щось. :)

Roy

Цитата: stinger від 11.11.2012 22:26:29
А я розкажу про цікаве явище, яке я помітив досить давно, але не придавав цьому значення, поки воно не почало повторюватися із разу в раз. Одже, є в нас дорога на Брюховичі, від кінця Замарстинівської і до самих Брюховичів, проходить вона через ліс. Мені цією дорогою доводиться часто їздити, в дорозі нудно, тому читаю щось на телефоні, телефон - звичайний простий сенсорний самсунг, і от проїзжаючи ділянку від згорівшого Козацького шинка і до повороту на Збиранку, я помітив що телефон починає в якійсь момент глючити, через кожні 2 секунди спрацьовує вібро, блимає підсвітка екрана, і якщо запущений браузер то перегортає в будь якій послідовності сторінки, це все продовжується поки не заблокуєш телефон, після того працює нормально, як нічого і не сталось. Якщо їхати з заблокованим телефоном, то нічого не відбувається, відбувається тіки при включеному дисплеї, кожного разу коли проїзжаєш цю ділянку, напрям руху значення не має. Ліній електромереж на цій ділянці нема, тобто перешкод не має від них, можливо він реагує на якісь магнітні хвилі або поля, або ще на щось. :)

Ти звертав увагу на кількість вінків навколо? Один пеньок повністю обліплений ними. В цьому місці одна з найсильніших геопатогенних зон, з "недоброю" енергетикою. Проїзджаючи там, в мене мурашки по тілу бігають, так, без будь яких здалось б подразників.
Meine Ehre heißt Treue

Sensei

Цитата: Roy від 11.11.2012 22:50:55
Цитата: stinger від 11.11.2012 22:26:29
А я розкажу про цікаве явище, яке я помітив досить давно, але не придавав цьому значення, поки воно не почало повторюватися із разу в раз. Одже, є в нас дорога на Брюховичі, від кінця Замарстинівської і до самих Брюховичів, проходить вона через ліс. Мені цією дорогою доводиться часто їздити, в дорозі нудно, тому читаю щось на телефоні, телефон - звичайний простий сенсорний самсунг, і от проїзжаючи ділянку від згорівшого Козацького шинка і до повороту на Збиранку, я помітив що телефон починає в якійсь момент глючити, через кожні 2 секунди спрацьовує вібро, блимає підсвітка екрана, і якщо запущений браузер то перегортає в будь якій послідовності сторінки, це все продовжується поки не заблокуєш телефон, після того працює нормально, як нічого і не сталось. Якщо їхати з заблокованим телефоном, то нічого не відбувається, відбувається тіки при включеному дисплеї, кожного разу коли проїзжаєш цю ділянку, напрям руху значення не має. Ліній електромереж на цій ділянці нема, тобто перешкод не має від них, можливо він реагує на якісь магнітні хвилі або поля, або ще на щось. :)

Ти звертав увагу на кількість вінків навколо? Один пеньок повністю обліплений ними. В цьому місці одна з найсильніших геопатогенних зон, з "недоброю" енергетикою. Проїзджаючи там, в мене мурашки тілу бігають, так, без будь яких здалось б подразників.

Де то саме,покажи на Гугл Мапі:))

Цитата: stinger від 11.11.2012 22:05:17
якщо йти на якесь геопатогенне місце, то можна сходити в ночі на старознесенський цвинтар, він дуже старий, порівняно зі всіма іншими, та і доступ туди більш простий, ніж на приклад на личаків, і атмосфера там своя :)  А на рахунок мікрофона, то краще взяти високочастотні радянські, але для них треба окремий підсилювач, а вже потім давати сигнал на пристрій запису, я би радив ноут з якимось аудіоредактором, наприклад Audacity, ним можна і сигнал стабілізувати і криву сигналу переглянути :)


А я розкажу про цікаве явище, яке я помітив досить давно, але не придавав цьому значення, поки воно не почало повторюватися із разу в раз. Одже, є в нас дорога на Брюховичі, від кінця Замарстинівської і до самих Брюховичів, проходить вона через ліс. Мені цією дорогою доводиться часто їздити, в дорозі нудно, тому читаю щось на телефоні, телефон - звичайний простий сенсорний самсунг, і от проїзжаючи ділянку від згорівшого Козацького шинка і до повороту на Збиранку, я помітив що телефон починає в якійсь момент глючити, через кожні 2 секунди спрацьовує вібро, блимає підсвітка екрана, і якщо запущений браузер то перегортає в будь якій послідовності сторінки, це все продовжується поки не заблокуєш телефон, після того працює нормально, як нічого і не сталось. Якщо їхати з заблокованим телефоном, то нічого не відбувається, відбувається тіки при включеному дисплеї, кожного разу коли проїзжаєш цю ділянку, напрям руху значення не має. Ліній електромереж на цій ділянці нема, тобто перешкод не має від них, можливо він реагує на якісь магнітні хвилі або поля, або ще на щось. :)

Як на мене цвинтар не те місце,на цвинтарі хоронять вже мертвими,а нам потрібно таке місце де померали.
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

dragonfly635

Щодо вінків, то неподалеку від місця, де стоїть маленька церква обабіч дороги, в лісі є цвинтар домашніх тварин, ще один такий є на повороті на Збиранку. Доречі приблизно на середині підйому зі сторони Львова, пропадає і мобільна мережа, місцеві брюховицькі мешканці до цього вже звикли і просто не телефонують на цьому відрізку шляху. Є ще два місця, одне перед "Шинком", а друге біля автомийки при в"їзді у Брюховичі, що поруч із цвинтарем, так тут постійно стаються авто аварії і переважно із фатальним кінцем. Про місце біля мийки взагалі чув багато історій від старих мешканців Брюхович, та людей,які мали доступ до місцевих архівів.

Цитата: Sensei від 11.11.2012 23:09:42
Цитата: Roy від 11.11.2012 22:50:55
Цитата: stinger від 11.11.2012 22:26:29
А я розкажу про цікаве явище, яке я помітив досить давно, але не придавав цьому значення, поки воно не почало повторюватися із разу в раз. Одже, є в нас дорога на Брюховичі, від кінця Замарстинівської і до самих Брюховичів, проходить вона через ліс. Мені цією дорогою доводиться часто їздити, в дорозі нудно, тому читаю щось на телефоні, телефон - звичайний простий сенсорний самсунг, і от проїзжаючи ділянку від згорівшого Козацького шинка і до повороту на Збиранку, я помітив що телефон починає в якійсь момент глючити, через кожні 2 секунди спрацьовує вібро, блимає підсвітка екрана, і якщо запущений браузер то перегортає в будь якій послідовності сторінки, це все продовжується поки не заблокуєш телефон, після того працює нормально, як нічого і не сталось. Якщо їхати з заблокованим телефоном, то нічого не відбувається, відбувається тіки при включеному дисплеї, кожного разу коли проїзжаєш цю ділянку, напрям руху значення не має. Ліній електромереж на цій ділянці нема, тобто перешкод не має від них, можливо він реагує на якісь магнітні хвилі або поля, або ще на щось. :)

Ти звертав увагу на кількість вінків навколо? Один пеньок повністю обліплений ними. В цьому місці одна з найсильніших геопатогенних зон, з "недоброю" енергетикою. Проїзджаючи там, в мене мурашки тілу бігають, так, без будь яких здалось б подразників.

Де то саме,покажи на Гугл Мапі:))

Приблизно тутhttp://goo.gl/maps/zWXQu і далі у напрямі Брюхович

Sensei

Цитата: dragonfly635 від 11.11.2012 23:15:59
Приблизно тутhttp://goo.gl/maps/zWXQu і далі у напрямі Брюхович

Це випадково не біля старого дитячого туберкульозника?
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Stinger

починаючи від туб лікарні і далі по трасі. До речі на цьому відрізку дороги, в 1939 році німці знищіли польську армію Сосновського, залишки поляків відступили тоді в сторону Рясне і далі в напрямі Угорщини.

Sensei

Цитата: stinger від 12.11.2012 13:35:20
починаючи від туб лікарні і далі по трасі. До речі на цьому відрізку дороги, в 1939 році німці знищіли польську армію Сосновського, залишки поляків відступили тоді в сторону Рясне і далі в напрямі Угорщини.

Ну ось внас і появилась  історія яка може пояснити аномальність :)
Доречі хто знає,той туберкульозник відбудували чи ні?
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Stinger

чи відбудували хз, але знаю що він прицює і там періодично виходять люди з маршрутки і по лісі навколо робляться пробіжки для хворих, там по лісі гарна дорога йде, катався там на вєліку :)

dragonfly635

Туберкульозна лікарня функціонує ще з початку минулого століття, де тоді був пансіон і то сьогоднішого дня, де зараз знаходиться дитяче відділення. А після боїв у Другу світову, за свідченнями місцевих було дуже багато загиблих, яких частково перенесли до братської могили на Брюховицькому цвинтарі, решта так і була похована обабіч дороги.

Sensei

Цитата: dragonfly635 від 12.11.2012 19:23:14
Туберкульозна лікарня функціонує ще з початку минулого століття, де тоді був пансіон і то сьогоднішого дня, де зараз знаходиться дитяче відділення. А після боїв у Другу світову, за свідченнями місцевих було дуже багато загиблих, яких частково перенесли до братської могили на Брюховицькому цвинтарі, решта так і була похована обабіч дороги.

на скільки мені відомо тУберкульозник був закритий довший час,і був не в ркащому стані.
Відбудова і повний ремонт повинна була провестись десь у 2008

Хоча можливо я і помиляюсь
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

GreenLION

http://www.dailymotion.com/video/xbgb2u_nevyckij-zamok-paralelnyj-svit_travel#.USeFVktWKIU - паралельний світ. Розповідається про паранормальні явища та всяку там містику Невицького замку, де ми з форумчанами недавно були. :)
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

bolt

Цитата: Roy від 04.09.2010 11:31:00
ЦитуватиНу от розкажу свою історію.
Гуляли ми якось з брательніком уночі по залізниці яка йде зі станції Сихів  і далі на Давидів,Ходорів і т.д.І от коли ми вже доходили до Львова(були приблизно між дорогою що веде на Пасіки-Зубрицькі і розгалуженням залізниці до фак-парку і заводу ''Іскра" я собі просто обернувся(обернувся і братуха) і  ми побачили таку картину: на відстані кількох метрів(тепер тяжко сказати яка відстань розділяла нас і то щось ,але точно невелика) щось рухалося в сторону до колії,перейшло колію і пішло собі далі.Воно було схоже на людину,тільки справа в тому що воно не видавало жодних звуків(наприклад удар взуттям об каміння)воно було білого кольору і воно не йшло-воно пливло.От це я дуже добре бачив. Без сумніву.
Я вже потім потім почав питати в місцевих чи часом ніхто не знає-може там хтось загинув.Проскочила якась інформація що там таки хтось загинув,але наскільки вона точна сказати не можу.
Все може бути, цілком. Привид, тобто енергетичний згусток міг й показатися людському оку на мить. Можливо там хтось загинув.
Цікава тут дискусія розвелась, вже є стержні ;D  ну і також противники незбагненного.

Витримка 30 сек. цеж довга витримка то тож може бути що завгодно не так?
!!! вони всюди !!!

explorer

Цитата: bolt від 23.02.2013 22:20:57
Цитата: Roy від 04.09.2010 11:31:00
ЦитуватиНу от розкажу свою історію.
Гуляли ми якось з брательніком уночі по залізниці яка йде зі станції Сихів  і далі на Давидів,Ходорів і т.д.І от коли ми вже доходили до Львова(були приблизно між дорогою що веде на Пасіки-Зубрицькі і розгалуженням залізниці до фак-парку і заводу ''Іскра" я собі просто обернувся(обернувся і братуха) і  ми побачили таку картину: на відстані кількох метрів(тепер тяжко сказати яка відстань розділяла нас і то щось ,але точно невелика) щось рухалося в сторону до колії,перейшло колію і пішло собі далі.Воно було схоже на людину,тільки справа в тому що воно не видавало жодних звуків(наприклад удар взуттям об каміння)воно було білого кольору і воно не йшло-воно пливло.От це я дуже добре бачив. Без сумніву.
Я вже потім потім почав питати в місцевих чи часом ніхто не знає-може там хтось загинув.Проскочила якась інформація що там таки хтось загинув,але наскільки вона точна сказати не можу.
Все може бути, цілком. Привид, тобто енергетичний згусток міг й показатися людському оку на мить. Можливо там хтось загинув.
Цікава тут дискусія розвелась, вже є стержні ;D  ну і також противники незбагненного.


Витримка 30 сек. цеж довга витримка то тож може бути що завгодно не так?

Люблю запускати такі невідомі об'єкти. Вони досить стрімко набирають висоту і так потім літають хвилин з 10, мабуть. При чому відлітають на такі відстані, що при розмірі біля метра, їх перестає бути видно неозброєним оком. Коштують біля 20грн у епіцентрі (називається "китайський ліхтарик")

Anastasia

В мене вдома на Левандівці певно домовий якийсь живе, чи як там його...ненаю. на кухні щось грюкає коли нікого немає.було багато раз таке що в сміттєвому відрі щось шурхотіло.я якраз сиділа за компом пішла покликала брата він теж почув цей шурхіт.думали може це миша в нас живе чи що.може щур з підвалу забіг...всяке буває...брат перевернув сміття і нічого там не було...цей шурхіт продовжувався на протязі деякого часу ми й досі не зрозуміли що воно таке. На щастя, я більше там не живу))
Люблю цікаві походи)

mitncik

Цитата: Anastasia від 25.02.2013 15:50:35
В мене вдома на Левандівці певно домовий якийсь живе, чи як там його...ненаю. на кухні щось грюкає коли нікого немає.було багато раз таке що в сміттєвому відрі щось шурхотіло.я якраз сиділа за компом пішла покликала брата він теж почув цей шурхіт.думали може це миша в нас живе чи що.може щур з підвалу забіг...всяке буває...брат перевернув сміття і нічого там не було...цей шурхіт продовжувався на протязі деякого часу ми й досі не зрозуміли що воно таке. На щастя, я більше там не живу))
Доречі, сміх сміхом, а у моєї бабусі на квартирі дійсно щури один час завелися. Продерлися через стінку ззаду холодильника і лазили по квартирі поки дірочку не замурували :)

Блондинка в кедах

Моя бабуся теж колись жалілась, що у неї завівся домовик-пустунчик, який вночі наливав на плиту води. Після детального дослідження присутність домовика вдалось спростувати. Ним виявився старий чайник в якому гріли воду. Через іржаве дно вода сочилась і за ніч її натікало достатньо  :)
Тому, вважаю, що переш ніж говорити про аномалію і привидів, слід спокійно оцінити ситуацію, адже в більшості випадків можна знайти логічне пояснення.

Anastasia

Ну нажаль спростувати нам цю ситуацію так і не вдалось((
Люблю цікаві походи)

McLaut

До речі в Невицькому замку, що поблизу Ужгорода (куди я їздив з Роєм, Руфусом, Блондинкою в кедах і GreenLION) також є свій привид Поган-діва. Колишня господиня замку, яка славилася своєю жорстокістю.

Валера

Маю 5 світлин усі викласти неможу це явище зняв випатково в знайомих на дачі ішли фотографуватись і замітив шарік розміром з футбольний мяч прозоро білого кольору після щелчка фотокамери він пропав і на фото залишився помаранчевий обруч. Пояснити побачене неможу.

Roy

Цитата: Валера від 12.06.2013 21:07:57
Маю 5 світлин усі викласти неможу це явище зняв випатково в знайомих на дачі ішли фотографуватись і замітив шарік розміром з футбольний мяч прозоро білого кольору після щелчка фотокамери він пропав і на фото залишився помаранчевий обруч. Пояснити побачене неможу.
Світловий промінь, котрий заломився через оптику фотоапарата - від того такий ефект.
Meine Ehre heißt Treue

244 Гості, 1 Користувач